Kapik Krzysztof KS VIRET CMC Zawiercie

ur. 1999 (21 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

32
Pojedynki
10
Zwycięstwa
22
Porażki
31%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Zdzienicki Kamil (33 l.)
Polska
1 P 0:3 8:11, 9:11, 3:11,
1
Niemiec Krzysztof (29 l.)
Polska
1 P 1:3 7:11, 11:8, 9:11, 10:12
2
Litwiniuk Marcin (30 l.)
Polska
1 P 3:2 14:12, 11:7, 9:11, 8:11, 11:9
2
Chmiel Paweł (34 l.)
Polska
1 P 3:0 12:10, 11:3, 12:10
3
Czernik Mateusz (31 l.)
Polska
1 P 1:3 7:11, 7:11, 11:9, 8:11
3
Zelinka Jakub (20 l.)
Słowacja
1 P 1:3 11:9, 8:11, 3:11, 7:11
4
Nalepa Kamil (21 l.)
Polska
1 P 1:3 5:11, 11:9, 6:11, 4:11.
4
Wachowiak Łukasz (20 l.)
Polska
1 P 2:3 7:11, 11:8, 6:11, 11:8, 8:11.
5
Wiśniewski Tomasz (27 l.)
Polska
1 P 3:0 12:10, 11:8, 11:5
5
Janczewski Grzegorz (34 l.)
Polska
1 P 3:0 11:4, 13:11, 11:6
6
Limonov Anton (19 l.)
Polska
1 W 3:1 11:7, 4:11, 11:6, 13:11
6
Wasylkowski Nestor (28 l.)
Polska
1 P 2:3 11:7, 8:11, 11:8, 5:11, 6:11
8
Kalita Artur (50 l.)
Polska
1 W 3:2 4:11, 11:2, 11:5, 8:11, 11:5
8
Kusiński Marcin (49 l.)
Polska
1 P 0:3 5:11, 9:11, 8:11
9
Tomicki Jarosław (40 l.)
Polska
1 P 3:0 11:6, 15:13, 11:3
9
Kohut Bohdan (25 l.)
Ukraina
1 P 3:1 11:7, 10:12, 11:7, 11:6
10
Tatarczuch Rafał (22 l.)
Polska
2 W 3:1 11:2, 12:10, 2:11,11:4
10
Lis Daniel (21 l.)
Polska
2 W 3:2 11:9, 8:11, 8:11,11:8,11:4
11
Kozieł Paweł (27 l.)
Polska
2 P 0:3 8:11, 6:11, 6:11
11
Litwiniuk Marcin (30 l.)
Polska
2 W 3:2 11:9, 7:11, 11:9, 10:12, 11:8
12
Grzębka Mikołaj (21 l.)
Polska
2 W 2:3 11:9, 8:11, 11:9, 7:11, 5:11
12
Wojtyła Norbert (19 l.)
Polska
2 W 0:3 12:14, 7:11, 8:11
13
Glegoła Paweł (40 l.)
Polska
2 P 3:1 11:6, 13:11, 7:11, 11:4
13
Kalita Artur (50 l.)
Polska
2 P 3:0 11:6, 12:10, 11:9
15
Wiśniewski Tomasz (27 l.)
Polska
1 P 2:3 9:11, 8:11, 12:10, 19:17, 10:12
15
Janczewski Grzegorz (34 l.)
Polska
1 W 3:2 11:9, 5:11, 11:6, 13:15, 11:7
16
Zdzienicki Piotr (30 l.)
Polska
1 W 1:3 6:11, 11:5, 4:11, 8:11
16
Zdzienicki Kamil (33 l.)
Polska
1 W 2:3 9:11, 11:3, 11:4, 10:12, 6:11
17
Felkel Grzegorz (22 l.)
Polska
2 P 1:3 10:12, 11:8, 12:14, 11:13
17
Szotek Karol (39 l.)
Polska
2 P 2:3 11:7, 10:12, 7:11, 11:5, 13:15
18 2 P 3:2 11:5, 11:2, 9:11, 5:11, 13:11
18
Cyrnek Piotr (25 l.)
Polska
2 P 3:0 11:8, 11:9, 11:9

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 P 1:3 11:9, 7:11, 7:11, 7:11,
3 1 P 0:3 7:11, 5:11, 9:11
4 1 P 0:3 5:11, 7:11, 5:11.
5 1 P 3:2 14:12, 6:11, 11:2, 8:11, 11:2
6 1 W 3:2 15:13, 11:6, 9:11, 9:11, 11:9
8 1 P 0:3 6:11, 6:11, 7:11
12 2 W 1:3 11:7, 4:11, 6:11, 7:11
13 2 P 3:2 11:6, 11:13, 9:11, 11:9, 11:6
15 1 P 1:3 6:11, 10:12, 11:6, 8:11
16 1 P 3:1 11:7, 11:5, 9:11, 11:4
17 2 P 0:3 4:11, 7:11, 13:15
18 1 P 3:0 11:5, 11:7, 11:9