Kaczor Jan KS VIRET CMC Zawiercie

ur. 1996 (24 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

34
Pojedynki
16
Zwycięstwa
18
Porażki
47%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Wiśniewski Karol (20 l.)
Polska
2 P 2:3 11:13, 4:11, 14:12, 11:8, 11:13,
1
Zdzienicki Piotr (30 l.)
Polska
2 W 3:2 7:11, 5:11, 11:4, 11:5, 11:6,
2
Zavadskyi Ihor (28 l.)
Ukraina
2 P 3:2 11:9, 8:11, 7:11, 11:7, 11:5
2
Kozieł Paweł (27 l.)
Polska
2 P 3:1 11:8, 11:13, 11:7, 11:4
3 2 W 3:2 6:11, 8:11, 11:7, 11:8, 11:2
3
Cyrnek Piotr (25 l.)
Polska
2 P 1:3 9:11, 11:7, 4:11, 9:11
4
Zalewski Mateusz (15 l.)
Polska
2 P 2:3 11:5, 5:11, 11:5, 4:11, 5:11.
4
Jankowski Jakub (18 l.)
Polska
2 W 3:0 11:8, 11:6, 11:2.
5
Prus-Strowski Karol (34 l.)
Polska
2 W 1:3 5:11, 8:11, 12:10, 8:11
5
Sankowski Marcin (25 l.)
Polska
2 W 0:3 5:11, 12:14, 7:11
6
Wojtyła Norbert (19 l.)
Polska
2 W 3:0 11:9, 11:6, 11:4
6
Kotyl Wojciech (24 l.)
Polska
2 W 3:0 11:8, 11:9, 11:8
7
Adamiak Grzegorz (49 l.)
Polska
2 P 3:0 11:3, 11:9, 11:7
7
Tatarczuch Rafał (22 l.)
Polska
2 W 0:3 10:12, 3:11, 10:12
8
Glegoła Paweł (40 l.)
Polska
2 W 3:1 11:8, 15:13, 11:13, 11:8
8
Szymczyk Jan (23 l.)
Polska
2 P 1:3 9:11, 10:12, 11:8, 4:11
9
Felkel Grzegorz (22 l.)
Polska
2 W 1:3 10:12, 7:11, 11:6, 5:11
9
Masłowski Jakub (24 l.)
Polska
2 P 3:1 11:4, 8:11, 11:7, 11:7
10
Adamiak Grzegorz (49 l.)
Polska
1 P 0:3 5:11, 6:11, 7:11
10
Mrkvicka Radek (46 l.)
Czechy
1 P 2:3 11:8, 7:11, 3:11, 12:10, 2:11
11
Zavadskyi Ihor (28 l.)
Ukraina
1 P 0:3 9:11, 8:11, 9:11
11
Chmiel Paweł (34 l.)
Polska
1 P 1:3 8:11, 7:11, 17:15, 6:11
12
Wasylkowski Nestor (28 l.)
Polska
1 P 3:2 9:11, 11:7, 14:12, 5:11, 11:9
12
Kotyl Wojciech (24 l.)
Polska
1 W 2:3 11:5, 11:9, 9:11, 7:11, 16:18
13
Kusiński Marcin (49 l.)
Polska
1 P 3:0 11:7, 11:8, 11:3
13
Szymczyk Jan (23 l.)
Polska
1 P 3:0 11:3, 11:7, 11:8
14
Nalepa Kamil (21 l.)
Polska
1 P 3:0 11:9, 11:7, 11:7
14
Wachowiak Łukasz (20 l.)
Polska
1 W 1:3 11:7, 11:13, 6:11, 5:11
15
Wiśniewski Tomasz (27 l.)
Polska
1 P 1:3 11:4, 6:11, 5:11, 7:11
15
Janczewski Grzegorz (34 l.)
Polska
1 W 3:2 5:11, 11:4, 8:11, 11:7, 15:13
17
Masłowski Jakub (24 l.)
Polska
1 W 3:1 15:13, 9:11, 11:9, 11:5
17
Tomicki Jarosław (40 l.)
Polska
1 P 0:3 6:11, 7:11, 1:11
18
Zelinka Jakub (20 l.)
Słowacja
1 W 0:3 7:11, 13:15, 4:11
18
Jadam Dawid (13 l.)
Polska
1 W 0:3 8:11, 3:11, 4:11

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 2 W 3:0 11:7, 11:9, 11:8
2 2 P 3:1 11:7, 10:12, 11:9, 11:8
3 2 P 0:3 6:11, 4:11, 4:11
4 2 W 3:0 11:4, 11:1, 12:10.
5 2 W 1:3 11:7, 5:11, 9:11, 9:11
6 2 W 3:0 11:3, 11:6, 11:7
7 2 P 3:2 14:16, 9:11, 11:9, 11:8,11:9
8 2 W 3:1 11:8, 11:7, 8:11, 11:9
9 2 W 1:3 7:11, 6:11, 11:6, 5:11
10 1 W 3:2 12:10, 11:5, 9:11, 7:11, 11:7
11 1 P 2:3 11:9, 9:11, 6:11, 11:6, 4:11
12 1 W 2:3 11:3, 6:11, 13:11, 10:12, 5:11
13 1 P 3:0 11:7, 14:12, 11:6
14 1 P 3:2 11:6, 7:11, 13:15, 11:5, 12:10
15 1 P 1:3 6:11, 10:12, 11:6, 8:11
17 1 P 0:3 10:12, 11:13, 5:11
18 2 P 3:1 7:11,11:4, 11:4, 11:7