Rozgrywki ligowe 2022/2023

Trwające spotkania

Data Numer Gospodarz Gość Wynik Szczegóły

Nadchodzące spotkania (7 dni)

Data Numer
Kolejka
Gospodarz Gość Wynik Szczegóły
2023-02-09
g. 15:30
814
12
-:- Szczegóły
S. Główny: Fidala Małgorzata  |  S. Liczący: Mazurek Władysław
2023-02-09
g. 18:00
813
12
-:- Szczegóły
S. Główny: Chyliński Eugeniusz  |  S. Liczący: Seidel Mirosław
2023-02-09
g. 19:00
060
15
-:- Szczegóły
S. Główny: Krusiński Robert
2023-02-10
g. 12:00
556
12
-:- Szczegóły
S. Główny: Moczko Andrzej  |  S. Liczący: Koziara Marek
2023-02-10
g. 17:00
615
16
-:- Szczegóły
S. Główny: Majcher Michał
2023-02-10
g. 18:00
059
15
-:- Szczegóły
S. Główny: Kulawiak Bartłomiej
2023-02-10
g. 18:00
614
16
-:- Szczegóły
S. Główny: Kurtyka Tomasz
2023-02-10
g. 18:00
616
16
-:- Szczegóły
S. Główny: Jesiołowski Andrzej
2023-02-10
g. 18:00
618
16
-:- Szczegóły
S. Główny: Wiśniowska Grażyna
2023-02-11
g. 12:00
717
13
-:- Szczegóły
S. Główny: Gabor Wojciech  |  S. Liczący: Wodniak Ireneusz
2023-02-11
g. 13:00
261
13
-:- Szczegóły
2023-02-11
g. 13:00
720
13
-:- Szczegóły
S. Główny: Olszewska Magdalena  |  S. Liczący: Dąbrowski Jarosław
2023-02-11
g. 13:00
563
13
-:- Szczegóły
S. Główny: Kołodziej Andrzej  |  S. Liczący: Chwiejczak Tadeusz
2023-02-11
g. 14:00
262
13
-:- Szczegóły
S. Główny: Fidala Małgorzata  |  S. Liczący: Chyliński Eugeniusz
2023-02-11
g. 14:00
819
13
-:- Szczegóły
S. Główny: Szwochert Bogusław  |  S. Liczący: Jesiołowski Andrzej
2023-02-11
g. 15:00
562
13
-:- Szczegóły
S. Główny: Kąsek Tomasz  |  S. Liczący: Drobek Kamil
2023-02-11
g. 16:00
057
15
-:- Szczegóły
S. Główny: Bielak Katarzyna
2023-02-11
g. 16:00
716
13
-:- Szczegóły
S. Główny: Majcher Michał  |  S. Liczący: Majcher Bartosz
2023-02-11
g. 16:00
718
13
-:- Szczegóły
S. Główny: Mazurek Paweł  |  S. Liczący: Wilk Jacek
2023-02-11
g. 16:00
816
13
-:- Szczegóły
S. Główny: Kibała Marek  |  S. Liczący: Kulczycki Ryszard
2023-02-11
g. 16:00
817
13
-:- Szczegóły
S. Główny: Uchmanowicz Milena  |  S. Liczący: Jokiel Dariusz
2023-02-11
g. 16:00
818
13
-:- Szczegóły
S. Główny: Seidel Mirosław  |  S. Liczący: Rzoska Dagmar
2023-02-11
g. 16:00
820
13
-:- Szczegóły
S. Główny: Moczko Andrzej  |  S. Liczący: Radczyc Michał
2023-02-11
g. 16:00
564
13
-:- Szczegóły
S. Główny: Banaś Dominika  |  S. Liczący: Mika Tomasz
2023-02-11
g. 16:00
565
13
-:- Szczegóły
S. Główny: Wapiński Tomasz  |  S. Liczący: Gromadzki Krzysztof
2023-02-11
g. 17:00
719
13
-:- Szczegóły
S. Główny: Radoński Jan  |  S. Liczący: Fuglewicz Jan
2023-02-12
g. 11:00
732
16
-:- Szczegóły
S. Główny: Kulawiak Bartłomiej  |  S. Liczący: Nowak Marta
2023-02-12
g. 12:00
264
13
-:- Szczegóły
S. Główny: Biernat Marek  |  S. Liczący: Kaczmarek Roman
2023-02-12
g. 12:00
561
13
-:- Szczegóły
S. Główny: Kilar Krystian  |  S. Liczący: Respondowski Jan
2023-02-12
g. 17:30
714
12
-:- Szczegóły
S. Główny: Wolny Michał  |  S. Liczący: Wolny Grażyna

Ostatnie wyniki (7 dni)

Data Numer
Kolejka
Gospodarz Gość Wynik Szczegóły
2023-02-07
g. 18:00
610
15
0:3 Szczegóły
S. Główny: Plewa Marek
2023-02-07
g. 17:00
607
15
3:2 Szczegóły
S. Główny: Lewandowski Grzegorz
2023-02-07
g. 14:00
612
15
3:1 Szczegóły
S. Główny: Miliński Maciej
2023-02-07
g. 11:00
602
14
0:3 Szczegóły
S. Główny: Majcher Michał
2023-02-06
g. 17:00
609
15
3:1 Szczegóły
S. Główny: Kąsek Tomasz
2023-02-05
g. 16:00
608
15
1:3 Szczegóły
S. Główny: Sivakova Katsiaryna
2023-02-05
g. 13:00
560
12
5:5 Szczegóły
S. Główny: Osiński Zbigniew  |  S. Liczący: Zaremba Piotr
2023-02-05
g. 16:00
611
15
0:3 Szczegóły
S. Główny: Nowak Gracjan
2023-02-05
g. 12:00
725
14
2:8 Szczegóły
S. Główny: Nowak Marta  |  S. Liczący: Kulawiak Bartłomiej
2023-02-05
g. 12:00
263
13
2:8 Szczegóły
S. Główny: Aderjahn Tomasz  |  S. Liczący: Lutowski Jacek
2023-02-05
g. 12:00
056
14
3:0 Szczegóły
S. Główny: Osińska Karolina
2023-02-04
g. 17:00
257
12
7:3 Szczegóły
S. Główny: Wojtaś Jan
2023-02-04
g. 17:00
811
12
8:2 Szczegóły
S. Główny: Faran Michał  |  S. Liczący: Rzoska Dagmar
2023-02-04
g. 14:00
260
12
5:5 Szczegóły
S. Główny: Aderjahn Tomasz  |  S. Liczący: Suchomska Barbara
2023-02-04
g. 15:00
815
12
3:7 Szczegóły
S. Główny: Dąbrowski Jarosław  |  S. Liczący: Radoński Jan
2023-02-04
g. 16:00
712
12
4:6 Szczegóły
S. Główny: Olszewska Magdalena  |  S. Liczący: Fuglewicz Jan
2023-02-04
g. 16:00
558
12
8:2 Szczegóły
S. Główny: Walawender Edyta  |  S. Liczący: Żak Przemysław
2023-02-04
g. 16:00
052
13
0:3 Szczegóły
S. Główny: Szwochert Bogusław
2023-02-04
g. 16:00
557
12
5:5 Szczegóły
S. Główny: Wodniak Ireneusz  |  S. Liczący: Gabor Wojciech
2023-02-04
g. 14:00
711
12
4:6 Szczegóły
S. Główny: Chwiejczak Tadeusz  |  S. Liczący: Wyłupek Paulina
2023-02-04
g. 14:00
258
12
4:6 Szczegóły
S. Główny: Kaźmierczak Jacek  |  S. Liczący: Gliniany Zbigniew
2023-02-04
g. 16:00
713
12
4:6 Szczegóły
S. Główny: Kołodziej Andrzej  |  S. Liczący: Pawłowski Andrzej
2023-02-04
g. 16:00
559
12
3:7 Szczegóły
S. Główny: Gajewicz Konrad  |  S. Liczący: Pielaciński Piotr
2023-02-04
g. 16:00
715
12
9:1 Szczegóły
S. Główny: Mały-Wieczorek Klaudiusz  |  S. Liczący: Tomecki Damian
2023-02-04
g. 14:00
259
12
9:1 Szczegóły
S. Główny: Lutowski Jacek  |  S. Liczący: Sivakova Katsiaryna
2023-02-04
g. 11:00
812
12
1:9 Szczegóły
S. Główny: Gęsicki Marian  |  S. Liczący: Szczegielniak Andrzej
2023-02-03
g. 18:00
603
14
1:3 Szczegóły
S. Główny: Faran Michał
2023-02-03
g. 18:00
605
14
1:3 Szczegóły
S. Główny: Mazurek Paweł
2023-02-03
g. 18:00
604
14
1:3 Szczegóły
S. Główny: Niemiec Mieczysław
2023-02-03
g. 18:00
049
13
3:1 Szczegóły
S. Główny: Mały-Wieczorek Klaudiusz
2023-02-03
g. 14:00
606
14
3:1 Szczegóły
S. Główny: Wolny Michał
2023-02-02
g. 15:00
051
13
3:2 Szczegóły
S. Główny: Radoński Jan