Wiśniewski Tomasz IKS START Zduńska Wola

ur. 1993 (27 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

34
Pojedynki
17
Zwycięstwa
17
Porażki
50%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Kusiński Marcin (49 l.)
Polska
1 P 0:3 11:13, 10:12, 5:11
1
Kalita Artur (50 l.)
Polska
1 P 2:3 11:8, 11:4, 11:13, 7:11, 9:11
2
Tomicki Jarosław (40 l.)
Polska
1 P 3:1 7:11, 11:3, 11:7, 11:5
2
Szotek Karol (39 l.)
Polska
1 W 2:3 11:7, 4:11, 7:11, 11:9, 8:11
3
Zdzienicki Kamil (33 l.)
Polska
1 W 3:2 5:11, 6:11, 11:9, 11:7, 11:9
3
Niemiec Krzysztof (29 l.)
Polska
1 W 3:0 13:11, 11:9, 11:8
4
Chmiel Paweł (34 l.)
Polska
1 P 3:0 11:8, 11:4,11:1
4
Litwiniuk Marcin (30 l.)
Polska
1 P 3:0 12:10, 11:9,11:5
5
Glanowski Jakub (33 l.)
Polska
1 W 3:1 11:7, 8:11, 11:1, 11:4
5
Kapik Krzysztof (21 l.)
Polska
1 W 3:0 12:10, 11:8, 11:5
6
Wachowiak Łukasz (20 l.)
Polska
1 W 0:3 8:11, 10:12, 5:11
6
Nalepa Kamil (21 l.)
Polska
1 P 3:0 11:7, 11:8, 11:9
7
Zelinka Jakub (20 l.)
Słowacja
1 P 0:3 6-11, 9-11, 9:11
7
Czernik Mateusz (31 l.)
Polska
1 W 3:1 11-9, 11-13, 11-9, 11-8
8
Wasylkowski Nestor (28 l.)
Polska
1 W 3:1 5:11, 11:8, 11:7, 11:8
8
Limonov Anton (19 l.)
Polska
1 W 3:1 11:8, 9:11, 11:8, 11:3
9
Mrkvicka Radek (46 l.)
Czechy
1 P 3:0 11:4, 11:5, 11:2
9
Lis Daniel (21 l.)
Polska
1 P 3:0 11:1, 11:6, 11:6
10
Zdzienicki Piotr (30 l.)
Polska
1 W 0:3 4:11, 10:12, 9:11
10
Zdzienicki Kamil (33 l.)
Polska
1 P 3:1 11:2, 9:11, 11:9, 14:12,
11
Masłowski Jakub (24 l.)
Polska
1 P 0:3 7:11, 7:11, 11:13
11
Tomicki Jarosław (40 l.)
Polska
1 P 0:3 7:11, 3:11, 6:11
12
Czernik Mateusz (31 l.)
Polska
1 W 1:3 11:6, 5:11, 10:12, 4:11
12
Zelinka Jakub (20 l.)
Słowacja
1 W 2:3 11:5, 6:11, 7:11, 11:4, 11:13
14
Chmiel Paweł (34 l.)
Polska
1 P 0:3 5:11, 8:11, 4:11
14
Zavadskyi Ihor (28 l.)
Ukraina
1 P 1:3 11:13, 11:7, 5:11, 6:11
15
Kaczor Jan (24 l.)
Polska
1 W 1:3 11:4, 6:11, 5:11, 7:11
15
Kapik Krzysztof (21 l.)
Polska
1 W 2:3 9:11, 8:11, 12:10, 19:17, 10:12
16
Szymczyk Jan (23 l.)
Polska
1 P 3:1 11:9, 9:11, 11:5, 11:8
16
Kusiński Marcin (49 l.)
Polska
1 W 2:3 11:9 ,11:6, 6:11, 7:11, 9:11
17
Wachowiak Łukasz (20 l.)
Polska
1 P 0:3 6:11, 2:11, 8:11
17
Nalepa Kamil (21 l.)
Polska
1 P 0:3 1:11, 7:11, 6:11
18
Wasylkowski Nestor (28 l.)
Polska
1 W 1:3 8:11, 11:8, 9:11, 5:11
18
Kotyl Wojciech (24 l.)
Polska
1 W 1:3 6:11, 11:4, 8:11, 5:11

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 2 W 3:2 11:7, 10:12, 11:5, 11:13, 11:3
2 2 P 3:1 7:11, 11:9, 12:10, 11:4
3 2 W 3:2 6:11, 8:11, 11:6, 11:5, 11:7
4 2 P 3:1 11:7, 7:11, 11:9, 11:6
5 2 P 1:3 11:7, 5:11, 9:11, 9:11
6 2 P 3:0 12:10, 11:6, 11:8
7 2 W 3:1 11-8, 3-11, 11-7, 11-8
8 2 P 2:3 7:11, 6:11, 11:9, 14:12, 10:12
9 2 P 3:2 11:8, 6:11, 11:4, 5:11, 11:8
10 1 P 3:2 10:12, 11:5, 7:1114:12, 11:3
11 1 P 1:3 3 : 11, 12:: 10, 9 : 11, 5 : 11
12 1 P 3:1 7:11, 11:9, 11:5, 11:7
14 1 P 2:3 11:7, 11:8, 8:11, 6:11, 9:11
15 1 W 1:3 6:11, 10:12, 11:6, 8:11
16 1 W 1:3 (4:11, 13:11, 10:12, 5:11)
17 1 P 0:3 5:11, 3:11, 5:11
18 1 W 0:3 6:11, 2:11, 7:11