Wiśniewski Karol GMKS STRZELEC Frysztak

ur. 2000 (20 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

35
Pojedynki
18
Zwycięstwa
17
Porażki
51%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Duch Adam (29 l.)
Polska
2 P 3:2 11:8, 7:11, 3:11,11:4, 11:8,
1
Kaczor Jan (24 l.)
Polska
2 W 2:3 11:13, 4:11, 14:12, 11:8, 11:13,
2
Krzywniak Jakub (18 l.)
Polska
2 P 2:3 9:11, 11:8, 9:11, 11:9, 8:11
2
Jankowski Jakub (18 l.)
Polska
2 W 3:2 11:6, 9:11, 4:11, 11:3, 11:3
3
Sankowski Marcin (25 l.)
Polska
2 W 1:3 9:11, 12:10, 9:11, 5:11
3
Prus-Strowski Karol (34 l.)
Polska
2 W 2:3 11:8, 9:11, 11:7, 12:14, 3:11
4
Kotyl Wojciech (24 l.)
Polska
2 W 3:0 11:6, 11:8, 11:6
4
Wojtyła Norbert (19 l.)
Polska
2 W 3:0 11:7, 11:5, 11:6
5
Adamiak Grzegorz (49 l.)
Polska
2 P 3:0 11:9, 11:8, 11:5
5
Tatarczuch Rafał (22 l.)
Polska
2 P 3:0 12:10, 12:10, 11:8
6
Glegoła Paweł (40 l.)
Polska
2 W 3:1 11:8, 6:11, 13:11, 11:7
6
Szymczyk Jan (23 l.)
Polska
2 P 0:3 5:11, 8:11, 6:11
7
Masłowski Jakub (24 l.)
Polska
2 P 3:1 11:8, 11:9, 9:11, 11:4
7
Felkel Grzegorz (22 l.)
Polska
2 W 1:3 10:12, 8:11, 11:9, 12:14
8
Dziukiewicz Kamil (37 l.)
Polska
2 W 0:3 5:11, 6:11, 3:11
8 2 W 0:3 9:11, 9:11, 9:11
9
Zavadskyi Ihor (28 l.)
Ukraina
2 P 0:3 2:11, 0:11, 0:11
10
Sankowski Marcin (25 l.)
Polska
2 P 1:3 8:11, 8:11, 13:11, 8:11
10
Prus-Strowski Karol (34 l.)
Polska
2 P 0:3 11:13, 19:21, 6:11
11
Grzębka Mikołaj (21 l.)
Polska
2 W 1:3 7:11, 11:8, 7:11, 2:11
11
Wojtyła Norbert (19 l.)
Polska
2 P 3:2 8:11, 11:6, 4:11, 11:6, 14:12
12
Szotek Karol (39 l.)
Polska
2 P 0:3 4:11, 3:11, 9:11
12
Felkel Grzegorz (22 l.)
Polska
2 W 3:0 11:9, 11:7, 12:10
13
Cyrnek Piotr (25 l.)
Polska
2 P 2:3 6:11, 11:5, 9:11, 13:11, 7:11
13 2 P 2:3 13:11, 4:11, 11:8, 5:11, 4:11
14
Lis Daniel (21 l.)
Polska
2 W 3:1 13:11, 11:7, 8:11, 11:8
14
Tatarczuch Rafał (22 l.)
Polska
2 W 3:1 11:9, 11:6, 9:11, 11:2
15
Litwiniuk Marcin (30 l.)
Polska
2 W 1:3 9:11, 6:11, 11:5, 5:11
15
Kozieł Paweł (27 l.)
Polska
2 P 3:2 6:11, 11:5,11:8, 11:13, 11:4
16
Kumor Michał (26 l.)
Polska
2 W 3:0 11:4, 11:8, 11:9
16
Piotrowski Tadeusz (57 l.)
Polska
2 W 3:2 11:8, 9:11, 6:11, 11:6, 11:8
17
Glegoła Paweł (40 l.)
Polska
2 W 1:3 11:6, 8:11, 8:11, 9:11
17
Kalita Artur (50 l.)
Polska
2 P 3:0 11:8, 11:9, 12:10
18
Marciniak Szymon (19 l.)
Polska
2 P 3:2 14:12; 5:11, 11:8, 5:11, 12:10
18
Chłodnicki Piotr (18 l.)
Polska
2 P 3:1 11:8, 5:11, 11:7, 11:9

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 W 1:3 11:9, 7:11, 7:11, 7:11,
2 1 W 3:1 11:13, 11:6, 11:7, 11:9
3 1 P 3:2 11:8, 9:11, 11:8, 10:12, 12:10
4 1 W 3:0 11:6, 11:7, 11:8
5 1 P 3:2 6:11, 7:11, 12:10, 11:5, 11:8
6 1 W 3:1 11:9, 8:11, 11:9, 11:7
7 1 P 3:0 11:9, 11:3, 11:8
8 1 P 3:1 11:5, 11:6, 4:11, 11:5
9 1 P 0:3 0:11, 0:11, 0:11
10 1 W 3:2 10:12, 11:5, 7:1114:12, 11:3
11 1 P 3:1 6:11, 11:5, 11:5, 12:10
12 1 P 1:3 4:11, 11:5, 6:11, 9:11
13 1 P 1:3 12:10, 2:11, 8:11, 7:11
14 1 P 2:3 13:15, 3:11, 11:8, 12:10, 10:12
15 1 W 1:3 7:11, 7:11, 11:9, 9:11
16 1 W 3:1 11:7, 11:5, 9:11, 11:4
17 1 W 1:3 8:11, 11:5, 6:11, 9:11
18 1 P 3:0 11:6, 12:10, 11:3