Akcje szkoleniowe

Powołania KN osób niepełnosprawnych na turniej Czech Open 2019

Polski Związek Tenisa Stołowego powołuje na turniej międzynarodowy Czech Open 2019 (Ostrava-Czechy), w terminie 04.09-09.09.2019 rok, następujących zawodników:Marszał Katarzyna IKS AWF Warszawa Łysiak Krystyna...

Skład KN osób niepełnosprawnych na zgrupowanie szkoleniowe w Krakowie 18-25.08.2019

Powołani zawodnicy:Marszał Katarzyna Nowacka Dorota Łysiak Krystyna Czuper Rafał Jakimczuk Tomasz Nalepka Maciej Czerwiński Mariusz Lis Rafał Żyłka Krzysztof Chybiński Marek Jastrzębska Dajana Deigsler Michał Skrzynecki Marcin Kraft Rafał Brak Sławomir Fira Damian Grudzień Piotr Zieliński Marcin Dobrzyński Piotr Mańturz PiotrKadra szkoleniowa:Ochal Andrzej...

Skład KN na MEJiK (Ostrawa, Czechy 07-16.07.2019)

Polski Związek Tenisa Stołowego przedstawia skład KN na MEJiK w Ostrawie.JUNIORKIAnna Węgrzyn Katarzyna Węgrzyn Aleksandra Michalak Maja Miklaszewska Zuzanna BłażejewiczJUNIORZYKulczycki Samuel Kubik Maciej Kolasa Szymon Zandecki Jan Witkowski JakubKADETKIWiktoria Wróbel Ilona Sztwiertnia Anna Brzyska Anna KubiakKADECIRedzimski Miłosz Kosmal Dawid Zalewski Mateusz ...

Skład KN na zgrupowanie KN seniorów (Gdańsk, 24.06.-04.07.2019)

Polski Związek Tenisa Stołowego przedstawia skład KN seniorów na zgrupowanie szkoleniowe w Gdańsku.Patryk Zatówka Konrad Kulpa Tomasz Kotowski Artur Grela Przemysław Walaszek Marco Golla Kacper Petaś Maksymilian Miastowski

Zgrupowanie szkoleniowy KN przed MEJiK (Gdańsk, 23.06. – 04.07.2019)

Polski Związek Tenisa Stołowego przedstawia powołania KN na zgrupowanie szkoleniowe przed MEJiK w Gdańsku.Anna Węgrzyn Katarzyna Węgrzyn Aleksandra Michalak Maja Miklaszewska Zuzanna Błażejewicz Wiktoria Wróbel Ilona Sztwiertnia Anna Brzyska Anna Kubiak Natalia Szymczyk Dominika...

Skład KN Seniorek i Seniorów na Seamaster 2019 ITTF World Tour...

Polski Związek Tenisa Stołowego przedstawia skład KN Seniorek i Seniorów na Seamaster 2019 ITTF World Tour Platinum, LION Japan Open w Sapporo.SENIORKILi Qian Natalia Partyka ...

Powołania KN juniorów i kadetów na 2019 ITTF Junior Circuit Premium,...

LISTA POWOŁANYCH   JUNIORZYKulczycki Samuel – ASTS Olimpia-Unia Grudziądz Kubik Maciej – ASTS Olimpia-Unia Grudziądz Kolasa Szymon – MLKS Ostródzianka Ostróda Zandecki Jan – KS AZS...

Skład KN Seniorek i Seniorów na zgrupowanie w Chengdu (Chiny) 26.05.-10.06.2019

Polski Związek Tenisa Stołowego przedstawia skład KN Seniorek i Seniorów na zgrupowanie szkoleniowe w Chengdu.SENIORKILi Qian Natalia Partyka Natalia Bajor Anna Węgrzyn Katarzyna WęgrzynTrenerzy: Zbigniew Nęcek...

Skład KN Juniorów i Kadetów na Polish Junior & Cadet Open...

Polski Związek Tenisa Stołowego przedstawia listę powołanych na turniej międzynarodowy 2019 ITTF Junior Circuit Premium, Polish Junior & Cadet Open, który rozegrany zostanie w...

Powołania KN osób niepełnosprawnych na Polish Open 2019 (Władysławowo-Cetniewo)

Polski Związek Tenisa Stołowego przedstawia listę powołanych na turniej międzynarodowy Polish Open 2019 (Władysławowo-Cetniewo), w terminie 28.05-02.06.2019.Lista powołanych:Marszał Katarzyna             ...

Skład KN na ITTF Challenge Croatia Open w Zagrzebiu (14-18.05.2019 Chorwacja)

Polski Związek Tenisa Stołowego przedstawia skład KN na ITTF Challenge Croatia Open w Zagrzebiu.Natalia Bajor Julia Ślązak Marek Badowski Maciej KubikTrenerzy - Tomasz Krzeszewski i...

Skład KN na ITTF Challenge Slovenia Open w Otocec (8-12.05.2019 –...

Polski Związek Tenisa Stołowego przedstawia skład KN na ITTF Challenge Slovenia Open w Otocec.Natalia Bajor Jakub Dyjas Marek Badowski Maciej KubikTrener - Tomasz Krzeszewski

Skład KN osób niepełnosprawnych na turniej międzynarodowy Slovenia Open 2019 (Słowenia-Lasko...

Polski Związek Tenisa Stołowego przedstawia skład KN osób niepełnosprawnych na turniej międzynarodowy Slovenia Open 2019.ZAWODNICYMarszał Katarzyna                                Nowacka Dorota         ...

Skład KN osób niepełnosprawnych na konsultację szkoleniową w Krakowie.

Polski Związek Tenisa Stołowego przedstawia skład KN na konsultację szkoleniową osób niepełnosprawnych w Krakowie, w terminie 02-06.05.2019.Cychowska Ewa             ...

Zgrupowanie szkoleniowe kadry osób niepełnosprawnych w Kanijy i Novym Sadzie (Serbia)...

Polski Związek Tenisa Stołowego przedstawia skład KN osób niepełnosprawnych na zgrupowanie szkoleniowe w Kanijy i Novym Sadzie w Serbii.Zawodnicy:Lis Rafał         ...

Skład KN na MŚ seniorów (Budapeszt, Węgry, 21-28.04.2019)

Polski Związek Tenisa Stołowego przedstawia skład KN na MŚ seniorów (Budapeszt, Węgry, 21-28.04.2019)SENIORKIQian Li Natalia Partyka Natalia BajorTrenerzy - Zbigniew Nęcek i Kinga Stefańska...

Skład KN na ITTF Belgium Junior & Cadet Open w Spa...

Polski Związek Tenisa Stołowego przedstawia skład KN na ITTF Belgium Junior & Cadet Open w Spa (Belgia) 15-19.04.2019JUNIORKIAnna Węgrzyn Katarzyna Węgrzyn Aleksandra Michalaktrener Bartosz...

Skład KN na konsultacje szkoleniowe przed MŚ w Budapeszcie. Opatija (Chorwacja)

Polski Związek Tenisa Stołowego przedstawia skład KN na konsultacje szkoleniowe przed MŚ w Budapeszcie.SENIORZYJakub Dyjas Marek Badowski Patryk Chojnowski Patryk Zatówka Samuela Kulczycki Maciej Kubik  Trenerzy - Tomasz Krzeszewski i...

Skład KN na konsultacje szkoleniowe przed MŚ w Budapeszcie – Arnhem...

Polski Związek Tenisa Stołowego przedstawia skład KN na konsultacje szkoleniowe przed MŚ w Budapeszcie - Arnhem (Holandia), 14-20.04.2019.SENIORKILi Qiantrenerka - Kinga Stefańska

Skład KN na ITTF French Junior & Cadet Open w Metz...

Polski Związek Tenisa Stołowego przedstawia skład nad Skład KN na ITTF French Junior & Cadet Open w Metz (Francja) 10-14.04.2019.JUNIORZYSamuel Kulczycki Maciej Kubik Jan Zandeckitrener Patryk...

2018 Europe Youth Top 10 Vila Real 7-9.09.2018 (Portugalia)

PZTS przedsawia listę zakwalifikowanych na 2018 Europe Youth Top 10 Vila Real w Portugalii:Anna Węgrzyn (juniorki) Maciej Kubik (kadeci)Trenerzy:Leszek Kucharski Marcin Kubik

Konsultacja szkoleniowa Kadry Narodowej Juniorek (Gdańsk, 26 – 31 marca 2017...

Wydział Szkolenia PZTS prezentuje skład reprezentacji Polski na konsultację szkoleniową Kadry Narodowej Juniorek. Akcja szkoleniowa odbędzie się w dniach 26 - 31 marca 2017...

Konsultacja szkoleniowa Kadry Narodowej Juniorów (Gdańsk, 19 – 24 marca 2017...

Wydział Szkolenia PZTS prezentuje skład reprezentacji Polski na konsultację szkoleniową Kadry Narodowej Juniorów. Akcja szkoleniowa odbędzie się w dniach 19 - 24 marca 2017...

Konsultacja szkoleniowa Kadry Narodowej Juniorów (Gdańsk, 4 – 9 czerwca 2017...

Wydział Szkolenia PZTS prezentuje skład reprezentacji Polski na konsultację szkoleniową Kadry Narodowej Juniorów. Akcja szkoleniowa odbędzie się w dniach 4 - 9 czerwca 2017...

Konsultacja szkoleniowa Kadry Narodowej Seniorek (Düsseldorf, 13 – 18 sierpnia 2017...

Wydział Szkolenia PZTS prezentuje skład reprezentacji Polski na konsultację szkoleniową Kadry Narodowej Seniorek. Akcja szkoleniowa odbędzie się w dniach 13 - 18 sierpnia 2017...

Konsultacja szkoleniowa Kadry Narodowej Seniorek (Düsseldorf, 31 lipca – 5 sierpnia...

Wydział Szkolenia PZTS prezentuje skład reprezentacji Polski na konsultację szkoleniową Kadry Narodowej Seniorek. Akcja szkoleniowa odbędzie się w dniach 31 lipca - 5 sierpnia...

Konsultacja szkoleniowa Kadry Narodowej Seniorek (Gdańsk, 3 – 11 września 2017...

Wydział Szkolenia PZTS prezentuje skład reprezentacji Polski na konsultację szkoleniową Kadry Narodowej Seniorek. Akcja szkoleniowa odbędzie się w dniach 3 - 11 września 2017...

Konsultacja szkoleniowa Kadry Narodowej Seniorek (Giżycko, 21 – 27 lipca 2017...

Wydział Szkolenia PZTS prezentuje skład reprezentacji Polski na konsultację szkoleniową Kadry Narodowej Seniorek. Akcja szkoleniowa odbędzie się w dniach 21 - 27 lipca 2017...

Konsultacja szkoleniowa Kadry Narodowej Seniorek (Zakopane, 12 – 19 lipca 2017...

Wydział Szkolenia PZTS prezentuje skład reprezentacji Polski na konsultację szkoleniową Kadry Narodowej Seniorek. Akcja szkoleniowa odbędzie się w dniach 12 - 19 lipca 2017...

Konsultacja szkoleniowa Kadry Narodowej seniorek w Gdańsku 10-17.09.2018

Polski Związek Tenisa Stołowego przedstawia skład na konsultację szkoleniową Kadry Narodowej seniorek, która odbędzie się w Gdańsku w dniach 10-17 września 2018r.ZAWODNICZKILi Qian Natalia...

Konsultacja szkoleniowa Kadry Narodowej Seniorów (Ostróda, 20 – 26 lutego 2017...

Wydział Szkolenia PZTS prezentuje skład reprezentacji Polski na konsultację szkoleniową Kadry Narodowej Seniorów. Akcja szkoleniowa odbędzie się w dniach 20 - 26 lutego 2017...

Konsultacja szkoleniowa Kadry Narodowej Seniorów (Ostróda,1 – 6 kwietnia 2017 r.)

Wydział Szkolenia PZTS prezentuje skład reprezentacji Polski na konsultację szkoleniową Kadry Narodowej Seniorów. Akcja szkoleniowa odbędzie się w dniach 1 - 6 kwietnia 2017...

Konsultacja szkoleniowa Kadry Narodowej seniorów w Opatiji (Chorwacja) – 10-16.09.2018

Polski Związek Tenisa Stołowego przedstawia skład na konsultację szkoleniową Kadry Narodowej seniorów, która odbędzie się w Gdańsku w dniach 10-16 września 2018r.ZAWODNICYJakub Dyjas Marek Badowski Patryk...

Konsultacja szkoleniowa KN seniorek 22-27.04.2018

SKŁAD REPREZENTACJI POLSKI  SeniorkiLi Qian  Natalia Partyka  Katarzyna Grzybowska-Franc  Natalia Bajor  Klaudia Kusińska  Michał Dziubański trenerKinga Stefańska sparingpartnerkaMagdalena Zawalska fizjoterapeuta

Konsultacja szkoleniowa KN seniorów 20-27.04.2018

SKŁAD REPREZENTACJI POLSKI  SeniorzyDyjas Jakub  Badowski Marek  Fertikowski Paweł  Zatówka Patryk  Kotowski Tomasz  Krzeszewski Tomasz trenerK Yin Jiaxu sparingpartner

Lista powołanych na China Open 2018 (26.08.-03.08.2018)

Polski Związek Tenisa Stołowego powołuje do udziału w turnieju międzynarodowym „China Open 2018”, który odbędzie się w Pekinie (Chiny), w terminie 26.08.-03.08.2018 rok, następujących...

Lista powołanych na ITTF Croatia Junior & Cadet Open w Varazdin...

Polski Związek Tenisa Stołowego powołuje na ITTF Croatia Junior & Cadet Open w Varazdin (Chorwacja, 12-16.09.2018) następujące zawodniczki i zawodników KN:Kadetki       ...

Lista powołanych na konsultację KN seniorek w Krakowie (5-12.08.2018)

ZAWODNICZKIJulia ŚlązakAleksandra MichalakMaja MiklaszewskaAgata Zakrzewska Zuzanna Błażejewicz Sandra Kozioł TRENERZY Michał Dziubański Alan Woś

Lista powołanych na konsultację KN seniorów w Bydgoszczy (27.07.-01.08.2018)

Lista powołanych SeniorzyMarek BadowskiPatryk ZatówkaTomasz KotowskiKonrad KulpaKamil NalepaMarco GollaKacper PetaśŁukasz Wachowiak

Lista powołanych na konsultację KN seniorów w Ostródzie (5-10.08.2018)

ZAWODNICYMarek BadowskiTomasz Kotowski Konrad Kulpa Kamil Nalepa Jan ZandeckiPrzemysław Walaszek Paweł Fertikowski Artur Grela TRENERZY Tomasz Krzeszewski Grzegorz AdamiakArek Kędzierski (trener przygotowania wszechstronnego)

Lista powołanych na zgrupowanie KN juniorów w Bydgoszczy (14-24.08.2018)

PZTS przedstawia listę zawodników powołanych na zgrupowanie KN juniorów w Bydgoszczy:Artur Grela Jan Zandecki Przemysław Walaszek Kuba Kwapiś Szymon Kolasa Jakub Witkowski Miłosz Redzimski Michał MałachowskiTrenerzy Grzegorz Adamiak Alan Woś

Lista powołanych na zgrupowanie szkoleniowe Kadry Narodowej osób niepełnosprawnych w Hebei...

Polski Związek Tenisa Stołowego powołuje na zgrupowanie szkoleniowe Kadry Narodowej osób niepełnosprawnych w Hebei ZhengDing (Chiny), w terminie 21.08-28.08.2018 rok, następujących zawodników:1. Marszał Katarzyna...

Mistrzostwa Europy seniorów w Alicante (Hiszpania) 18-23.09.2018

Polski Związek Tenisa Stołowego przedstawia skład Kadry Narodowej na Mistrzostwa Europy w Alicante, które rozgrywać się będą w dniach 18-23 września 2018r.SENIORKILi Qian Natalia Partyka Katarzyna...

Połowania KN na ITTF World Tour Bulgaria Open w Panagiuriszte 14-19.08.2018

PZTS przedstawia listę zawodników powołanych ITTF World Tour Bulgaria Open w Panagiuriszte:Natalia Bajor Natalia Partyka Katarzyna Grzybowska-Franc Marek Badowski Patryk Zatówka Tomasz KotowskiTrenerzyMichał Dziubański Tomasz Krzeszewski

Powołania KN na ITTF Challenge Belarus Open 13-18.11.2018, Mińsk (Białoruś)

SENIORKINatalia Bajor Anna Węgrzyn Katarzyna WęgrzynTrener:Andrzej FurmanSENIORZYArtur Grela Przemysław Walaszek Patryk Zatówka Tomasz Kotowski Maciej Kubik Kamil Nalepa  Trenerzy:Tomasz Krzeszewski Grzegorz Adamiak

Powołania KN na ITTF World Tour Austrian Open w Linz (Austria)...

Polski Związek Tenisa Stołowego przedstawia skład Kadry Narodowej na ITTF World Tour Austrian Open w Linz. Turniej w Austrii odbywa się w terminie...

Powołania KN Niepełnosprawnych na Spanish Open 2018 (Almeria) 14-19.11.2018

Polski Związek Tenisa Stołowego przedstawia skład Kadry Narodowej Niepełnosprawnych na turniej Spanish Open 2018 w Almerii.Lista powołanych na Spanish Open 2018 (Almeria) 14-19.11.2018

Powołania na zgrupowanie Kadry Narodowej osób niepełnosprawnych w Wiśle (11-19 września...

Polski Związek Tenisa Stołowego przedstawia skład KN osób niepełnosprawnych na zgrupowanie które odbędzie się Wiśle, w terminie 11.-19.09.2018 roku.Lista osób powołanych na zgrupowanie Kadry...