Janczewski Grzegorz IKS START Zduńska Wola

ur. 1986 (34 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

34
Pojedynki
14
Zwycięstwa
20
Porażki
41%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Kalita Artur (50 l.)
Polska
1 W 3:1 11:7, 8:11, 11:8, 13:11
1
Kusiński Marcin (49 l.)
Polska
1 P 1:3 10:12, 4:11, 11:8, 11:13
2
Kohut Bohdan (25 l.)
Ukraina
1 W 2:3 5:11, 11:7, 8:11, 13:11, 7:11
2
Tomicki Jarosław (40 l.)
Polska
1 P 3:1 11:9, 11:9, 10:12, 13:11
3
Niemiec Krzysztof (29 l.)
Polska
1 W 3:1 11:7, 14:12, 6:11, 11:9
3
Zdzienicki Kamil (33 l.)
Polska
1 P 1:3 14:12, 6:11, 5:11, 7:11
4
Litwiniuk Marcin (30 l.)
Polska
1 W 2:3 9:11, 11:5, 11:2, 7:11, 6:11
4
Chmiel Paweł (34 l.)
Polska
1 W 1:3 20:22, 9:11, 11:3, 8:11
5
Kapik Krzysztof (21 l.)
Polska
1 W 3:0 11:4, 13:11, 11:6
5
Glanowski Jakub (33 l.)
Polska
1 W 3:1 11:7, 11:8, 8:11, 11:6
6
Nalepa Kamil (21 l.)
Polska
1 P 3:0 11:5, 11:5, 11:3
6
Wachowiak Łukasz (20 l.)
Polska
1 P 3:0 11:9, 11:9, 11:4
7
Czernik Mateusz (31 l.)
Polska
1 P 1:3 13-11, 7-11, 11-13, 7-11,
7
Zelinka Jakub (20 l.)
Słowacja
1 P 1:3 10-12, 6-11, 12-10, 11-13,
8
Limonov Anton (19 l.)
Polska
1 W 3:0 12:10, 11:8, 11:3
8
Wasylkowski Nestor (28 l.)
Polska
1 W 3:0 12:10, 11:7, 11:5
9
Lis Daniel (21 l.)
Polska
1 P 3:0 11:8, 11:9, 11:4
9
Mrkvicka Radek (46 l.)
Czechy
1 P 3:2 11:6, 9:11, 9:11, 11:1, 11:3
10
Zdzienicki Kamil (33 l.)
Polska
1 W 0:3 8:11, 8:11, 8:11,
10
Zdzienicki Piotr (30 l.)
Polska
1 W 2:3 9:11, 11:9, 11:7, 7:11, 6:11
11
Tomicki Jarosław (40 l.)
Polska
1 P 1:3 6:11, 10:12, 12:10, 9:11
11
Masłowski Jakub (24 l.)
Polska
1 W 3:2 8:11, 11:8, 11:7, 3:11, 13:11
12
Zelinka Jakub (20 l.)
Słowacja
1 P 3:0 11:8, 12:10, 11:5
12
Czernik Mateusz (31 l.)
Polska
1 W 1:3 5:11, 11:6, 5:11, 9:11
14
Zavadskyi Ihor (28 l.)
Ukraina
1 P 0:3 7:11, 7:11, 6:11
14
Chmiel Paweł (34 l.)
Polska
1 P 2:3 11:8, 6:11, 11:6, 5:11, 4:11
15
Kapik Krzysztof (21 l.)
Polska
1 P 3:2 11:9, 5:11, 11:6, 13:15, 11:7
15
Kaczor Jan (24 l.)
Polska
1 P 3:2 5:11, 11:4, 8:11, 11:7, 15:13
16
Kusiński Marcin (49 l.)
Polska
1 P 3:2 9:11, 11:6, 8:11, 11:9, 11:9
16
Szymczyk Jan (23 l.)
Polska
1 P 3:2 11:8, 11:6, 8:11, 8:11, 11:6
17
Nalepa Kamil (21 l.)
Polska
1 P 2:3 5:11, 11:9, 9:11, 11:7, 1:11
17
Wachowiak Łukasz (20 l.)
Polska
1 P 2:3 4:11, 13:11, 6:11, 11:5, 10:12
18
Kotyl Wojciech (24 l.)
Polska
1 W 2:3 4:11, 11:7, 10:12, 11:4, 8:11
18
Wasylkowski Nestor (28 l.)
Polska
1 P 3:0 11:0, 11:0, 11:0

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 W 3:0 11:9, 11:9, 12:10
2 1 P 3:1 10:12, 11:9, 11:5, 11:3
3 1 W 3:2 11:8, 9:11, 11:8, 10:12, 12:10
4 1 W 0:3 7:11, 9:11, 7:11
5 1 W 3:2 14:12, 6:11, 11:2, 8:11, 11:2
6 1 P 3:0 11:5, 11:9, 11:3
7 1 P 2:3 10-12, 11-6, 11-8, 8-11, 13:15
8 1 W 3:0 11:7, 11:9, 11:4
9 1 P 3:2 11:4, 9:11, 11:7, 10:12, 12:10
10 2 P 3:0 11:9, 12:10, 11:3,
11 2 P 1:3 9 : 11, 7 : 11, 11 : 9, 8 : 11
12 2 P 3:1 12:10, 11:3, 6:11, 11:7
14 2 P 0:3 7:11, 9:11, 20:22
15 2 W 1:3 2:11, 11:13, 11:6, 9:11
16 2 P 3:0 11:9, 11:7, 11:5
17 2 W 3:2 11:5, 6:11, 11:9, 11:13, 11:8
18 2 W 2:3 3:11, 5:11, 11:7, 14:12, 9:11