Kalendarz wydarzeń

  • Sezon

  • Kategoria

Grudzień 2019 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
01.12 I Ogólnopolski Turniej „Rebel Cup” Wola Łaskarzewska open Szczegóły
01.12 Lotto Superliga mężczyzn (10. kolejka) (kluby) SM
06.12 - 08.12 2. Grand Prix Polski Juniorów Ostróda GPP Szczegóły
07.12 - 08.12 3. Grand Prix Polski Niepełnosprawnych Kraków niepełnosprawni Szczegóły
08.12 Lotto Superliga mężczyzn (11. kolejka) (kluby) SM
12.12 - 15.12 ITTF World Tour Grand Finals (do ustalenia) WT
13.12 - 15.12 2. Grand Prix Polski Młodzików Brzeg Dolny GPP Szczegóły
14.12 I liga kobiet i mężczyzn (9. kolejka) (kluby) I liga
14.12 - 15.12 4. Grand Prix Polski Weteranów Węgierska Górka GPP Szczegóły
14.12 - 15.12 IV Ogólnopolski Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego Kraśnik dzieci Szczegóły
21.12 Świąteczny Rodzinny Festiwal Tenisa Stołowego Warszawa open Szczegóły

Styczeń 2020 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
04.01 Ekstraklasa kobiet (10. kolejka) (kluby) EK
04.01 I liga kobiet i mężczyzn (10. kolejka) (kluby) I liga
08.01 Ekstraklasa kobiet (11. kolejka) (kluby) EK
09.01 Lotto Superliga mężczyzn (12. kolejka) (kluby) SM
10.01 - 12.01 2. Grand Prix Polski Żaków Zielona Góra GPP
11.01 Ekstraklasa kobiet (12. kolejka) (kluby) EK
11.01 - 12.01 5. Grand Prix Polski Weteranów Łomża GPP
11.01 I liga kobiet i mężczyzn (11. kolejka) (kluby) I liga
12.01 Lotto Superliga mężczyzn (13. kolejka) (kluby) SM
17.01 - 19.01 3. Grand Prix Polski Seniorów Gdańsk GPP
22.01 - 26.01 Drużynowe światowe kwalifikacje olimpijskie Gondomar (POR) kwalifikacje
25.01 I liga kobiet i mężczyzn (12. kolejka) (kluby) I liga
28.01 - 02.02 ITTF World Tour Platinum German Open (GER) WT

Luty 2020 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
01.02 I liga kobiet i mężczyzn (13. kolejka) (kluby) I liga
02.02 Lotto Superliga mężczyzn (14. kolejka) (kluby) SM
04.02 - 08.02 ITTF Challenge Spanish Open Guadalajara (ESP) Challenge
06.02 Lotto Superliga mężczyzn (15. kolejka) (kluby) SM
07.02 - 09.02 3. Grand Prix Polski Juniorów Luboń GPP
08.02 - 09.02 Europe Top 16 Cup Montreux (SUI) ETTU
08.02 Ekstraklasa kobiet (13. kolejka) (kluby) EK
08.02 - 09.02 6. Grand Prix Polski Weteranów Zielona Góra GPP
09.02 Lotto Superliga mężczyzn (16. kolejka) (kluby) SM
12.02 - 16.02 ITTF JC Premium Czech Junior & Cadet Open Hodonín (CZE) WJC
12.02 - 16.02 ITTF Challenge Plus Portugal Open Lizbona (POR) Challenge
15.02 Ekstraklasa kobiet (14. kolejka) (kluby) EK
15.02 I liga kobiet i mężczyzn (14. kolejka) (kluby) I liga
18.02 - 23.02 ITTF World Tour Hungarian Open Budapeszt (HUN) WT
19.02 - 23.02 ITTF JC Swedish Junior & Cadet Open Örebro (SWE) WJC
20.02 - 22.02 ITTF Polish Para Open Władysławowo niepełnosprawni
21.02 - 23.02 3. Grand Prix Polski Kadetów Jarosław GPP
22.02 Ekstraklasa kobiet (15. kolejka) (kluby) EK
23.02 Lotto Superliga mężczyzn (17. kolejka) (kluby) SM
25.02 Lotto Superliga mężczyzn (18. kolejka) (kluby) SM
28.02 - 01.03 88. Indywidualne Mistrzostwa Polski Białystok Mistrzostwa Polski

Marzec 2020 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
04.03 - 08.03 Młodzieżowe Mistrzostwa Europy (U21) Varaždin (CRO) Mistrzostwa Europy
05.03 Lotto Superliga mężczyzn (19. kolejka) (kluby) SM
06.03 - 08.03 3. Grand Prix Polski Młodzików Sępólno Kraj. GPP
07.03 Ekstraklasa kobiet (16. kolejka) (kluby) EK
07.03 I liga kobiet i mężczyzn (15. kolejka) (kluby) I liga
07.03 - 08.03 7. Grand Prix Polski Weteranów Kwidzyn GPP
08.03 Lotto Superliga mężczyzn (20. kolejka) (kluby) SM
11.03 - 15.03 ITTF JC Premium Italy Junior & Cadet Open Lignano (ITA) WJC
11.03 - 15.03 ITTF Challenge Polish Open Gliwice Challenge
21.03 - 22.03 Turnieje półfinałowe Drużynowego Pucharu Polski (w strefach) – termin wstępny (konkurs) DPP
21.03 I liga kobiet i mężczyzn (16. kolejka) (kluby) I liga
22.03 - 29.03 Drużynowe Mistrzostwa Świata 2020 Busan (KOR) Mistrzostwa Świata
27.03 - 29.03 Turnieje półfinałowe Akademickich Mistrzostw Polski AZS (strefa) uczelnie

Kwiecień 2020 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
01.04 - 05.04 ITTF Challenge Italy Open Riccione (ITA) Challenge
02.04 - 05.04 32. Indywidualne i Drużynowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Bydgoszcz Mistrzostwa Polski
03.04 - 05.04 3. Grand Prix Polski Żaków Kraków GPP
04.04 - 05.04 8. Grand Prix Polski Weteranów Radom GPP
06.04 - 12.04 Indywidualne europejskie kwalifikacje olimpijskie Moskwa (RUS) kwalifikacje
15.04 - 19.04 ITTF JC Premium Belgium Junior & Cadet Open Spa (BEL) WJC
15.04 Ekstraklasa kobiet (17. kolejka) (kluby) EK
16.04 Lotto Superliga mężczyzn (21. kolejka) (kluby) SM
18.04 Ekstraklasa kobiet (18. kolejka) (kluby) EK
18.04 I liga kobiet i mężczyzn (17. kolejka) (kluby) I liga
19.04 Lotto Superliga mężczyzn (22. kolejka) (kluby) SM
22.04 - 26.04 ITTF JC Premium French Junior & Cadet Open Metz (FRA) WJC
22.04 - 26.04 ITTF Challenge Slovenia Open Otočec (SLO) Challenge
23.04 - 26.04 Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Gliwice Mistrzostwa Polski
24.04 - 26.04 Turniej finałowy Akademickich Mistrzostw Polski AZS (do ustalenia) uczelnie
28.04 - 02.05 ITTF Challenge Croatia Open Zagrzeb (CRO) Challenge
30.04 - 03.05 Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetów (w ramach OOM) OOM Mistrzostwa Polski

Maj 2020 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
06.05 Ekstraklasa kobiet (półfinały – 1. mecz) (kluby) EK
08.05 - 10.05 Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików Krosno Mistrzostwa Polski
09.05 Ekstraklasa kobiet (półfinały – 2. mecz) (kluby) EK
09.05 I liga kobiet i mężczyzn (18. kolejka) (kluby) I liga
09.05 - 10.05 9. Grand Prix Polski Weteranów Ostróda GPP
13.05 - 17.05 ITTF JC Spanish Junior & Cadet Open Platja D’Aro (ESP) WJC
16.05 - 17.05 Turnieje finałowe Drużynowego Pucharu Polski (konkurs) DPP
20.05 Ekstraklasa kobiet (finał – 1. mecz) (kluby) EK
23.05 Ekstraklasa kobiet (finał – 2. mecz) (kluby) EK
27.05 - 31.05 ITTF JC Premium Polish Junior & Cadet Open Władysławowo WJC
28.05 - 31.05 Indywidualne światowe kwalifikacje olimpijskie Doha (QAT) kwalifikacje
29.05 - 31.05 Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów Bilcza Mistrzostwa Polski

Czerwiec 2020 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
03.06 - 07.06 ITTF Challenge Plus Belarus Open Mińsk (BLR) Challenge
06.06 - 07.06 Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaków PZTS Mistrzostwa Polski
08.06 - 14.06 20. Mistrzostwa Świata Weteranów Bordeaux (FRA) Mistrzostwa Świata

Lipiec 2020 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
10.07 - 19.07 Mistrzostwa Europy Juniorów i Kadetów 2020 Zagrzeb (CRO) Mistrzostwa Europy
12.07 - 25.07 5. Europejskie Igrzyska Uniwersyteckie Belgrad (SRB) uczelnie
25.07 - 07.08 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020 Tokio (JPN) Igrzyska Olimpijskie

Sierpień 2020 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
25.08 - 30.08 ITTF World Tour Czech Open Ołomuniec (CZE) WT
26.08 - 04.09 Letnie Igrzyska Paraolimpijskie 2020 Tokio (JPN) Igrzyska Olimpijskie

Wrzesień 2020 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
01.09 - 06.09 ITTF JC Golden Croatia Junior & Cadet Open Varaždin (CRO) WJC
01.09 - 06.09 ITTF World Tour Bulgaria Open Panagyurishte (BUL) WT
09.09 - 13.09 ITTF JC Slovenia Junior & Cadet Open Otočec (SLO) WJC
15.09 - 20.09 Indywidualne Mistrzostwa Europy 2020 Warszawa Mistrzostwa Europy
16.09 - 20.09 ITTF JC Serbia Junior & Cadet Open Zemun (SRB) WJC

Październik 2020 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
02.10 - 04.10 Europe Youth Top-10 Berlin (GER) ETTU
16.10 - 18.10 ITTF Men’s World Cup Düsseldorf (GER) ITTF
23.10 - 25.10 ITTF Women’s World Cup Bangkok (THA) ITTF
27.10 - 31.10 ITTF Challenge Plus Belgium Open De Haan (BEL) Challenge

Listopad 2020 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
03.11 - 08.11 ITTF World Tour Swedish Open Sztokholm (SWE) WT
04.11 - 08.11 ITTF JC Premium Hungarian Junior & Cadet Open Szombathely (HUN) WJC
10.11 - 15.11 ITTF World Tour Platinum Austrian Open Linz (AUT) WT
11.11 - 15.11 ITTF JC Slovak Junior & Cadet Open Nitra (SVK) WJC
18.11 - 22.11 ITTF JC Portugal Junior & Cadet Open Guimarães (POR) WJC
29.11 - 06.12 Mistrzostwa Świata Juniorów Guimarães (POR) Mistrzostwa Świata

Grudzień 2020 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
10.12 - 13.12 ITTF World Tour Grand Finals (termin wstępny) (do ustalenia) WT