Kalendarz wydarzeń

  • Sezon

  • Kategoria

Czerwiec 2021

Data Nazwa Miejsce Kategoria
05.06 I liga kobiet i mężczyzn (termin barażowy o awans i utrzymanie) (kluby) I liga
06.06 X Memoriał Jarosława Maćkowiaka Gniezno open Szczegóły
11-13.06 Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów Gliwice Mistrzostwa Polski Szczegóły
12.06 V Ogólnopolski Rodzinny Festiwal o Puchar Ministra Sportu Kraśnik open Szczegóły
12.06 II Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży Gdów dzieci
12.06 I liga kobiet i mężczyzn (termin barażowy o awans i utrzymanie) (kluby) I liga
12-13.06 VII Ogólnopolski Turniej Pingla Cup Grodzisk Mazowiecki dzieci Szczegóły
14-15.06 Turniej finałowy Akademickich Mistrzostw Polski AZS Rzeszów uczelnie
17-20.06 Mistrzostwa Polski Kadetów (w ramach OOM) Rawa Mazowiecka Mistrzostwa Polski Szczegóły
18-19.06 XXX Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty Łódź inne Szczegóły
19.06 II liga kobiet i mężczyzn (termin barażowy o awans) (kluby) I liga
20.06 XVI Turniej „Dzieci Andrzejowi Grubbie” Gdańsk dzieci Szczegóły
22-27.06 Indywidualne Mistrzostwa Europy 2020 Warszawa Mistrzostwa Europy Szczegóły
26.06 II liga kobiet i mężczyzn (termin barażowy o awans) (kluby) I liga

Lipiec 2021

Data Nazwa Miejsce Kategoria
03-04.07 7. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Sędziów Muszyna inne
14-27.07 5. Europejskie Igrzyska Uniwersyteckie Belgrad (SRB) uczelnie
18.07-02.08 63. Mistrzostwa Europy Juniorów i Kadetów 2021 Varaždin (CRO) Mistrzostwa Europy
23.07-08.08 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020 Tokio (JPN) Igrzyska Olimpijskie
29.07-01.08 XIII Międzynarodowy Turniej Słowian na Wózkach Tarnobrzeg niepełnosprawni

Sierpień 2021

Data Nazwa Miejsce Kategoria
25.08-03.09 Letnie Igrzyska Paraolimpijskie 2020 Tokio (JPN) Igrzyska Olimpijskie
26-29.08 Mini Drzonków Cup 2021 Zielona Góra dzieci
26-27.08 JKTS Open 2021 Jastrzębie-Zdrój dzieci
28-29.08 XVIII Memoriał Jana Błaszczaka Kraków open

Wrzesień 2021

Data Nazwa Miejsce Kategoria
02-03.09 Mistrzostwa Polski Dziennikarzy 2021 Tarnobrzeg inne Szczegóły
03.09 Ekstraklasa kobiet (1. kolejka) (kluby) EK
03.09 Lotto Superliga mężczyzn (1. kolejka) (kluby) SM
05.09 Ekstraklasa kobiet (2. kolejka) (kluby) EK
05.09 Lotto Superliga mężczyzn (2. kolejka) (kluby) SM
10.09 Ekstraklasa kobiet (3. kolejka) (kluby) EK
10.09 Lotto Superliga mężczyzn (3. kolejka) (kluby) SM
11-12.09 1. Grand Prix Polski Weteranów (konkurs) GPP
11.09 I liga kobiet i mężczyzn (1. kolejka) (kluby) I liga
12.09 Ekstraklasa kobiet (4. kolejka) (kluby) EK
12.09 Lotto Superliga mężczyzn (4. kolejka) (kluby) SM
17-19.09 Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych (nowy termin) Gorzów Wielkopolski niepełnosprawni
17-19.09 1. Grand Prix Polski Seniorów (konkurs) GPP
17-19.09 1. Grand Prix Polski Młodzików (konkurs) GPP
25.09 Sprawozdawczo-Wyborcze Walne Zgromadzenie Delegatów 2021 Warszawa inne
28.09-03.10 Drużynowe Mistrzostwa Europy 2021 Kluż-Napoka (ROU) Mistrzostwa Europy

Październik 2021

Data Nazwa Miejsce Kategoria
01-03.10 1. Grand Prix Polski Juniorów (konkurs) GPP
01-03.10 1. Grand Prix Polski Żaków (konkurs) GPP
08-10.10 1. Grand Prix Polski Kadetów (konkurs) GPP
08.10 Lotto Superliga mężczyzn (5. kolejka) (kluby) SM
09-10.10 2. Grand Prix Polski Weteranów (konkurs) GPP
09.10 Ekstraklasa kobiet (5. kolejka) (kluby) EK
09.10 I liga kobiet i mężczyzn (2. kolejka) (kluby) I liga
10.10 Lotto Superliga mężczyzn (6. kolejka) (kluby) SM
15.10 Lotto Superliga mężczyzn (7. kolejka) (kluby) SM
15-17.10 2021 Europe Youth Top 10 Tours (FRA) ETTU
16.10 Ekstraklasa kobiet (6. kolejka) (kluby) EK
16.10 I liga kobiet i mężczyzn (3. kolejka) (kluby) I liga
16-17.10 Mistrzostwa KZ LZS (nowy termin) Luboń Mistrzostwa Polski
17.10 Lotto Superliga mężczyzn (8. kolejka) (kluby) SM
19-23.10 WTT Youth Star Contender 2021 (Poland) Władysławowo WTT Youth
28-30.10 ITTF Polish Para Open 2021 Władysławowo niepełnosprawni
29.10 Lotto Superliga mężczyzn (9. kolejka) (kluby) SM
30.10 Ekstraklasa kobiet (7. kolejka) (kluby) EK
30.10 I liga kobiet i mężczyzn (4. kolejka) (kluby) I liga
31.10 Lotto Superliga mężczyzn (10. kolejka) (kluby) SM

Listopad 2021

Data Nazwa Miejsce Kategoria
10-14.11 Młodzieżowe Mistrzostwa Europy (U-21) Spa (Bel) Mistrzostwa Europy
13-14.11 3. Grand Prix Polski Weteranów (konkurs) GPP
13.11 I liga kobiet i mężczyzn (5. kolejka) (kluby) I liga
20.11 I liga kobiet i mężczyzn (6. kolejka) (kluby) I liga
23-29.11 Indywidualne Mistrzostwa Świata 2021 Houston (USA) Mistrzostwa Świata
27.11 I liga kobiet i mężczyzn (7. kolejka) (kluby) I liga
29.11-06.12 Mistrzostwa Świata Juniorów 2021 (do ustalenia) Mistrzostwa Europy

Grudzień 2021

Data Nazwa Miejsce Kategoria
03-05.12 2. Grand Prix Polski Seniorów (konkurs) GPP
03-05.12 2. Grand Prix Polski Młodzików (konkurs) GPP
10-12.12 2. Grand Prix Polski Kadetów (konkurs) GPP
10.12 Ekstraklasa kobiet (8. kolejka) (kluby) EK
10.12 Lotto Superliga mężczyzn (11. kolejka) (kluby) SM
11-12.12 4. Grand Prix Polski Weteranów (konkurs) GPP
11.12 I liga kobiet i mężczyzn (8. kolejka) (kluby) I liga
12.12 Ekstraklasa kobiet (9. kolejka) (kluby) EK
12.12 Lotto Superliga mężczyzn (12. kolejka) (kluby) SM
17-19.12 2. Grand Prix Polski Juniorów (konkurs) GPP
17-19.12 2. Grand Prix Polski Żaków (konkurs) GPP
18-19.12 VI Ogólnopolski Świąteczny Turniej Kraśnik dzieci
21.12 Lotto Superliga mężczyzn (13. kolejka) (kluby) SM

Czerwiec 2022

Data Nazwa Miejsce Kategoria
26.06-02.07 Mistrzostwa Europy Weteranów 2022 Cardiff (WAL) Mistrzostwa Europy

Czerwiec 2023

Data Nazwa Miejsce Kategoria
26.06-01.07 Mistrzostwa Europy Weteranów 2023 Sandefjord (NOR) Mistrzostwa Europy