Wachowiak Łukasz ZKS Zielona Góra

ur. 2000 (20 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

34
Pojedynki
12
Zwycięstwa
22
Porażki
35%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Tomicki Jarosław (40 l.)
Polska
1 P 0:3 7:11, 3:11, 2:11
1
Kohut Bohdan (25 l.)
Ukraina
1 P 0:3 2:11, 6:11, 8:11
2
Zdzienicki Kamil (33 l.)
Polska
1 P 3:0 11:8, 14:12, 11:4
2
Niemiec Krzysztof (29 l.)
Polska
1 P 3:1 11:8, 7:11, 11:5, 12:10
3
Kozieł Paweł (27 l.)
Polska
2 P 2:3 4:11, 11:5, 8:11, 11:8, 8:11
3
Zavadskyi Ihor (28 l.)
Ukraina
2 P 1:3 6:11, 11:9, 9:11, 7:11
4
Kapik Krzysztof (21 l.)
Polska
1 W 2:3 7:11, 11:8, 6:11, 11:8, 8:11.
4
Glanowski Jakub (33 l.)
Polska
1 W 1:3 8:11, 5:11, 11:6, 10:12.
5
Czernik Mateusz (31 l.)
Polska
1 P 1:3 8:11, 4:11, 11:5, 9:11
5
Zelinka Jakub (20 l.)
Słowacja
1 P 2:3 9:11, 10:12, 11:5, 11:3, 13:15
6
Wiśniewski Tomasz (27 l.)
Polska
1 P 0:3 8:11, 10:12, 5:11
6
Janczewski Grzegorz (34 l.)
Polska
1 W 3:0 11:9, 11:9, 11:4
7
Limonov Anton (19 l.)
Polska
1 W 0:3 6:11; 9:11; 6:11
7
Wojtyła Norbert (19 l.)
Polska
1 W 0:3 4:11; 9:11; 6:11
8
Mrkvicka Radek (46 l.)
Czechy
1 P 0:3 6:11, 6:11, 7:11
8
Lis Daniel (21 l.)
Polska
1 W 3:1 14:12, 7:11, 11:4, 11:6
9
Kalita Artur (50 l.)
Polska
1 W 0:3 8:11, 9:11, 5:11
9
Kusiński Marcin (49 l.)
Polska
1 P 3:0 11:9, 11:8, 11:9
10
Masłowski Jakub (24 l.)
Polska
1 P 3:1 9:11, 11:9, 11:9, 11:9.
10
Tomicki Jarosław (40 l.)
Polska
1 W 2:3 5:11, 11:1, 11:13, 11:5, 5:11.
11
Zelinka Jakub (20 l.)
Słowacja
1 P 3:1 11:9, 8:11, 11:6, 11:6
11
Czernik Mateusz (31 l.)
Polska
1 P 3:1 11:7, 11:9, 8:11, 11:6
12
Mrkvicka Radek (46 l.)
Czechy
1 P 3:0 11:7, 11:6, 12:10
12
Adamiak Grzegorz (49 l.)
Polska
1 P 3:0 11:8, 11:6, 11:7
13
Zavadskyi Ihor (28 l.)
Ukraina
1 W 2:3 14:16, 5:11, 11:7, 11:8, 4:11
13
Chmiel Paweł (34 l.)
Polska
1 P 3:1 11:6, 11:9, 9:11, 14:12
14
Duch Adam (29 l.)
Polska
1 P 0:3 8:11, 7:11, 5:11
14
Kaczor Jan (24 l.)
Polska
1 P 1:3 11:7, 11:13, 6:11, 5:11
15
Kusiński Marcin (49 l.)
Polska
1 P 0:3 12:14, 8:11, 6:11
15
Szymczyk Jan (23 l.)
Polska
1 P 0:3 6:11, 6:11, 7:15
16
Wasylkowski Nestor (28 l.)
Polska
1 P 2:3 11;13, 8:11, 11:9, 14:12, 6:11
16
Kotyl Wojciech (24 l.)
Polska
1 W 3:0 11:7, 11:6, 11:8
17
Janczewski Grzegorz (34 l.)
Polska
1 W 2:3 4:11, 13:11, 6:11, 11:5, 10:12
17
Wiśniewski Tomasz (27 l.)
Polska
1 W 0:3 6:11, 2:11, 8:11

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 W 3:0 11:4, 11:2, 11:5
2 1 P 3:1 11:13, 11:6, 11:7, 11:9
3 2 W 3:2 8:11, 6:11, 11:6, 11:8, 11:6
4 1 W 0:3 5:11, 7:11, 5:11.
5 1 W 3:1 11:8, 10:12, 11:4, 11:8
6 1 W 3:0 11:5, 11:9, 11:3
7 1 W 0:3 9:11; 8:11; 10:12
8 1 P 0:3 9:11, 10:12, 9:11
9 1 W 2:3 11:2, 11:13, 6:11, 11:6, 5:11
10 1 W 1:3 11:8, 6:11, 7:11, 7:11.
11 1 P 3:2 9:11, 11:8, 7:11, 11:5, 11:7
12 1 W 2:3 8:11, 11:4, 11:7, 9:11, 6:11
13 1 W 2:3 11:8, 11:13, 9:11, 11:5, 6:11
14 1 W 3:2 11:6, 7:11, 13:15, 11:5, 12:10
15 1 W 3:1 11:7, 11:6, 4:11, 11:8
16 1 W 3:1 11:8, 9:11, 11:4, 11:8
17 1 W 0:3 5:11, 3:11, 5:11
18 1 W 3:0 11:6, 12:10, 11:3