Śliwa Alicja KS BRONOWIANKA II Kraków

ur. 1998 (21 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

34
Pojedynki
18
Zwycięstwa
16
Porażki
53%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Garb Aleksandra (18 l.)
Polska
1 W 3:1 11:9, 6:11, 11:8, 11:6
1
Kowalczyk Zuzanna (16 l.)
Polska
1 P 2:3 10:12, 11:8, 9:11, 11:3, 11:13
2
Girulska Julia (17 l.)
Polska
2 P 3:1 8:11, 11:6, 11:6, 11:3
2
Furman Julia (14 l.)
Polska
2 W 2:3 11:9, 6:11, 5:11, 11:9, 6:11
3
Tomecka Julia (17 l.)
Polska
1 W 3:0 11:7, 11:8, 14:12
3
Franaszczuk Klaudia (17 l.)
Polska
1 P 1:3 4:11, 11:7, 15:17, 11:13
5
Szymańska Antonina (36 l.)
Polska
1 P 3:1 11:1, 11:5, 5:11, 11:7
5
Knyszewska Paulina (22 l.)
Polska
1 P 3:0 11:4, 11:7, 11:8
6
Wójcik Julia (19 l.)
Polska
1 W 3:1 11:4, 16:14, 7:11, 11:6
6
Bernacka Iryna (25 l.)
Ukraina
1 W 3:2 6:11, 7:11, 11:9, 11:9, 12:10
7 1 W 1:3 5:11, 11:5, 9:11, 9:11
7 1 P 3:2 8:11, 11:6, 9:11, 11:4, 11:8
8
Pękała Jolanta (44 l.)
Polska
1 P 0:3 3:11, 7:11, 5:11
8
Michorczyk Natalia (25 l.)
Polska
1 P 0:3 5:11, 9:11, 9:11
9
Banaś Dominika (22 l.)
Polska
1 W 0:3 4:11, 3:11, 5:11
9
Paszek Patrycja (24 l.)
Polska
1 P 3:1 13:15, 11:8, 11:8, 11:5
10
Kozubek Magda (20 l.)
Polska
1 W 0:3 7:11, 12:14, 8:11
10
Bernacka Iryna (25 l.)
Ukraina
1 P 3:0 11:6, 11:8, 14:12
11
Kowalczyk Zuzanna (16 l.)
Polska
1 P 3:0 11:4, 11:5, 11:7
11
Garb Aleksandra (18 l.)
Polska
1 W 1:3 12:10, 7:11, 7:11, 6:11
12
Paszek Patrycja (24 l.)
Polska
1 W 3:1 12:10, 11:9, 10:12, 11:8
12
Włuczyńska Ksenia (25 l.)
Polska
1 W 3:1 12:10, 4:11, 11:9, 11:7
13 1 W 3:2 8:11, 5:11, 11:9, 11:7, 11:8
13
Chrabąszcz Milena (17 l.)
Polska
1 W 3:1 16:14, 11:13, 13:11, 11:8
14
Szymczyk Natalia (16 l.)
Polska
1 W 1:3 9:11, 10:12, 11:5, 9:11
14
Franaszczuk Klaudia (17 l.)
Polska
1 W 2:3 13:15, 11:9, 11:8, 7:11, 9:11
15
Szymczak Julia (19 l.)
Polska
1 P 1:3 11:13, 13:11, 9:11, 5:11
15
Gaworska Zuzanna (16 l.)
Polska
1 W 3:0 11:9, 11:6, 11:0
16
Michorczyk Natalia (25 l.)
Polska
1 P 3:0 11:2, 11:7, 11:8
16
Pękała Jolanta (44 l.)
Polska
1 W 2:3 9:11, 8:11, 11:6, 11:6, 2:11
17
Pawelec Zuzanna (13 l.)
Polska
1 W 0:3 2:11, 9:11, 4:11
17
Waszczuk Patrycja (22 l.)
Polska
1 P 3:1 11:7, 11:5, 8:11, 11:9
18
Jończyk Ada (24 l.)
Polska
1 P 2:3 5:11, 11:9, 3:11, 12:10, 7:11
18
Knyszewska Paulina (22 l.)
Polska
1 P 0:3 11:13, 6:11, 8:11

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 2 W 3:0 11:8, 11:6, 11:6
2 1 W 2:3 11:2, 5:11, 11:9, 1:11, 3:11,
3 2 W 3:1 11:2, 11:13, 11:4, 11:7
5 2 W 2:3 11:6, 11:8, 12:14, 9:11, 10:12
6 1 W 3:2 9:11, 11:9, 11:4, 7:11, 11:9
7 1 W 1:3 7:11, 9:11, 14:12, 6:11
8 2 P 1:3 8:11, 11:4, 9:11, 7:11
9 2 W 1:3 7:11, 11:6, 9:11, 4:11
10 1 W 1:3 6:11, 16:18, 12:10, 9:11
11 1 P 3:0 11:6, 11:5, 11:5
12 1 P 2:3 11:8, 11:6, 8:11, 5:11, 3:11
13 1 P 0:3 6:11, 6:11, 12:14
14 1 P 3:0 12:10, 11:9, 11:7
15 1 P 1:3 9:11, 11:8, 9:11, 9:11
16 1 W 2:3 11:1, 7:11, 11:8, 6:11, 8:11
17 1 P 3:1 6:11, 14:12, 11:7, 11:8
18 1 P 2:3 7:11, 5:11, 11:9, 11:4, 8:11