Kwiatkowska Elżbieta MKS ROKITA Brzeg Dolny

ur. 2003 (16 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
21
Zwycięstwa
15
Porażki
58%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Wójcik Julia (19 l.)
Polska
1 W 2:3 8:11, 11:9, 8:11, 11:5. 7:11
1
Bernacka Iryna (25 l.)
Ukraina
1 P 3:2 11:5, 9:11, 7:11, 13:11, 12:10
2
Tomecka Julia (17 l.)
Polska
1 W 3:0 11:7, 13:11, 11:6
2
Franaszczuk Klaudia (17 l.)
Polska
1 P 2:3 16:14, 11:9, 10:12, 9:11, 9:11
3
Pękała Jolanta (44 l.)
Polska
1 W 3:1 11:8,7:11,11:7,11:3
3
Michorczyk Natalia (25 l.)
Polska
1 P 1:3 11:9,7:11,9:11,5:11
4
Banaś Dominika (22 l.)
Polska
1 W 1:3 6:11, 5:11, 11:9, 6:11
4
Żak-Nowicka Anna (29 l.)
Polska
1 W 0:3 5:11, 6:11, 7:11
5
Kowalczyk Zuzanna (16 l.)
Polska
1 P 2:3 11:13, 11:9, 11:9, 9:11, 8:11
5
Garb Aleksandra (18 l.)
Polska
1 W 3:1 11:7, 7:11, 11:4, 11:7
6
Szymczak Julia (19 l.)
Polska
1 P 3:0 11:9 ,11:7 ,11:7
6
Węgrzyn Katarzyna (18 l.)
Polska
1 P 3:0 11:5 ,11:7 ,11:6
7
Zhao Ziyi (16 l.)
Chiny
1 W 3:2 7:11, 11:9, 6:11, 13:11, 11:6
7
Śliwa Alicja (21 l.)
Polska
1 W 3:2 8:11, 11:6, 9:11, 11:4, 11:8
8
Osuch Aleksandra (17 l.)
Polska
1 W 1:3 15:13, 5:11, 5:11, 6:11
8
Waszczuk Patrycja (22 l.)
Polska
1 W 1:3 8:11, 11:7, 11:13, 4:11
9
Knyszewska Paulina (22 l.)
Polska
1 W 3:0 12:10, 11:4, 11:6
9
Matwiszyn Natalia (19 l.)
Polska
1 W 3:0 12:10, 13:11, 11:3
10
Szymczyk Natalia (16 l.)
Polska
1 W 1:3 10:12,11:7,12:14,7:11
10
Franaszczuk Klaudia (17 l.)
Polska
1 W 1:3 6:11,11:6,7:11,10:12
11
Gaworska Zuzanna (16 l.)
Polska
1 P 2:3 11:5, 11:5, 5:11, 5:11, 8:11
11
Szymczak Julia (19 l.)
Polska
1 P 0:3 2:11, 3:11, 1:11
12
Michorczyk Natalia (25 l.)
Polska
1 P 3:0 11:9, 11:9, 11:9.
12
Pękała Jolanta (44 l.)
Polska
1 P 3:0 11:6, 11:9, 11:7.
13
Śliwa Alicja (21 l.)
Polska
1 P 3:2 8:11, 5:11, 11:9, 11:7, 11:8
13
Zając Anna (17 l.)
Polska
1 W 0:3 12:14, 7:11, 7:11
14
Knyszewska Paulina (22 l.)
Polska
1 P 3:1 11:9, 7:11, 11:9, 11:7
14
Jończyk Ada (24 l.)
Polska
1 W 2:3 9:11, 11:3, 7:11, 12:10, 9:11
15
Kozubek Magda (20 l.)
Polska
1 W 3:0 11:3, 11:3, 11:9
15
Bernacka Iryna (25 l.)
Ukraina
1 P 2:3 14:12, 11:5, 1:11, 8:11, 12:14
16
Kowalczyk Zuzanna (16 l.)
Polska
1 W 0:3 9:11, 9:11, 11:13
16
Garb Aleksandra (18 l.)
Polska
1 P 3:2 11:9, 11:9, 5:11, 5:11, 13:11
17
Włuczyńska Ksenia (25 l.)
Polska
1 W 3:1 8:11, 11:6, 11:6, 11:3
17
Osińska Katarzyna (25 l.)
Polska
1 W 3:2 13:11, 12:10, 7:11, 6:11, 11:7
18
Waszczuk Patrycja (22 l.)
Polska
1 P 2:3 8:11, 11:13, 11:3, 11:8, 9:11
18
Pawelec Zuzanna (13 l.)
Polska
1 W 3:0 11:3, 11:5, 13:11

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 P 3:2 8:11, 11:5, 11:6, 5:11, 11:2
2 1 W 3:2 7:11, 11:9, 5:11, 11:8, 12:10
3 1 W 3:2 9:11,11:6,9:11,12:10,11:2
4 1 W 2:3 10:12, 15:13, 5:11, 11:3, 3:11
5 1 W 3:0 11:6, 12:10, 13:11
6 1 W 2:3 7:11 ,11:7 ,7:11 ,11:5 ,4:11
7 1 P 1:3 7:11, 9:11, 14:12, 6:11
8 1 W 0:3 6:11, 4:11, 9:11
9 1 W 3:1 11:9, 12:10, 8:11, 12:10
10 1 W 1:3 6:11,11:5,9:11,2:11
11 1 P 0:3 10:12, 8:11, 8:11
12 1 P 3:2 10:12, 4:11, 11:7, 15:13, 11:6.
13 1 W 0:3 6:11, 6:11, 12:14
14 1 W 1:3 3:11, 11:9, 8:11, 8:11
15 1 W 3:1 11:7, 7:11, 11:5, 11:9
16 1 W 0:3 8:11, 7:11, 8:11
17 1 W 3:2 13:11, 11:9, 6:11, 10:12, 11:5
18 1 W 3:2 5:11, 4:11, 11:3, 11:1, 11:9