Janczewski Grzegorz SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa

ur. 1986 (34 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
19
Zwycięstwa
17
Porażki
53%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Tomaszuk Tomasz (23 l.)
Polska
1 P 1:3 6:11, 8:11, 11:4, 9:11
1
Sankowski Marcin (25 l.)
Polska
1 P 0:3 4:11, 9:11, 7:11
2
Koszyk Bogusław (33 l.)
Polska
1 P 0:3 17:19, 7:11, 6:11
2
Perek Jakub (34 l.)
Polska
1 P 0:3 5:11, 5:11, 9:11
3
Folwarski Jakub (24 l.)
Polska
1 P 0:3 5:11, 10:12, 7:11
3
Szarmach Bartosz (33 l.)
Polska
1 P 1:3 1:11, 11:8, 10:12, 10:12
4
Makowski Andrzej (38 l.)
Polska
1 P 3:2 4:11, 11:8, 11:7, 8:11, 11:5
4
Godlewski Łukasz (38 l.)
Polska
1 W 2:3 12:10, 9:11, 11:4, 10:12, 9:11
5
Chmiel Piotr (34 l.)
Polska
1 P 0:3 7:11, 9:11, 9:11
5
Nowokuński Jacek (36 l.)
Polska
1 P 2:3 11:6, 5:11, 11:4, 6:11, 7:11
6
Malicki Szymon (32 l.)
Polska
1 P 2:3 6:11, 12:10, 9:11, 11:9, 5:11
6
Grela Artur (20 l.)
Polska
1 W 3:0 11:7, 11:5, 11:4
7
Sposób Tomasz (35 l.)
Polska
1 P 3:1 6:11, 11:9, 11:5, 11:6
7
Petaś Kacper (20 l.)
Polska
1 W 0:3 7:11, 7:11, 8:11
8
Fertikowski Paweł (30 l.)
Polska
1 P 0:3 4:11, 7:11, 3:11
8
Meng Zhen (31 l.)
Chiny
1 P 0:3 6:11, 10:12, 7:11
9
Kotowski Tomasz (22 l.)
Polska
1 P 3:1 11:8, 11:9, 11:13, 11:9
9
Węderlich Damian (22 l.)
Polska
1 P 3:0 11:9, 12:10, 11:9
10
Daniel Artur (38 l.)
Polska
2 W 2:3 11:5, 13:15, 11:6, 3:11, 8:11
10
Murawski Michał (25 l.)
Polska
2 W 2:3 12:10, 7:11, 13:11, 6:11, 9:11
11
Franc Wiktor (28 l.)
Polska
2 W 1:3 7:11, 11:7, 7:11, 8:11
11
Misak Mikolai (37 l.)
Białoru¶
2 W 0:3 5:11, 2:11, 4:11
12
Chrząszcz Wojciech (20 l.)
Polska
2 W 3:0 14:12, 11:7, 17:15
12
Petaś Kacper (20 l.)
Polska
2 W 3:1 11:5, 13:11, 8:11, 11:7
13
Utylski Rafał (37 l.)
Polska
2 W 3:2 7:11, 11:6, 11:7, 5:11, 12:10
13
Węderlich Damian (22 l.)
Polska
2 W 3:2 11:9, 9:11, 10:12, 11:7, 11:5
14
Michna Paweł (41 l.)
Polska
2 W 3:0 11:6, 11:6, 16:14
14
Siluta Jacek (40 l.)
Polska
2 W 3:0 11:9, 11:8, 11:5
15
Prądzinski Marek (46 l.)
Polska
2 P 3:0 11:5, 11;9, 11:6
15
Truszkowski Marcin (37 l.)
Polska
2 W 1:3 11:6, 11:13, 7:11, 11:13
16
Kreft Damian (24 l.)
Polska
2 W 1:3 11:4, 9:11, 9:11, 11:13
16
Zatówka Patryk (23 l.)
Polska
2 W 1:3 7:11, 4:11, 11:6, 9:11
17
Kulczycki Szymon (41 l.)
Polska
2 W 1:3 7:11, 14:12, 8:11, 9:11
17
Żarski Karol (30 l.)
Polska
2 W 2:3 14:12, 9:11, 11:8, 3:11, 16:18
18
Dziadek Kamil (20 l.)
Polska
2 W 2:3 11:7, 11:8, 9:11, 6:11, 5:11
18
Grela Artur (20 l.)
Polska
2 P 3:1 10:12, 11:6, 11:9, 13:11

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 P 0:3 5:11, 5:11, 8:11
2 1 P 0:3 8:11, 8:11, 9:11
3 1 W 3:1 8:11, 11:5, 11:7, 12:10
4 1 P 3:0 11:9, 11:3, 11:7
5 1 P 2:3 11:5, 11:8, 8:11, 12:14, 9:11
6 1 W 3:0 12:10, 11:5, 11:6
7 1 P 3:1 11:6, 12:10, 9:11, 11:5
8 1 P 0:3 3:11, 6:11, 3:11
9 1 W 1:3 11:13, 11:2, 9:11, 5:11
10 2 P 3:0 11:8, 11:2, 11:3
11 2 P 3:1 11:1, 11:6, 9:11, 12:10
12 2 P 2:3 4:11, 11:6, 11:9, 7:11, 9:11
13 2 W 3:2 11:9, 9:11, 7:11, 11:7, 11:7
14 1 W 3:0 11:7, 11:9, 12:10
15 2 P 3:0 11:9, 11:9, 11:8
16 2 P 3:1 11:8, 5:11, 11:9, 11:9
17 2 P 3:2 11:5, 13:15, 11:9, 4;11, 11:9
18 2 W 1:3 8:11, 11:8, 7:11, 10:12