Daniel Artur KS SPÓJNIA Warszawa

ur. 1982 (38 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

35
Pojedynki
26
Zwycięstwa
9
Porażki
74%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Lipiński Mateusz (21 l.)
Polska
2 W 0:3 7:11, 10:12, 6:11
1
Chrząszcz Wojciech (20 l.)
Polska
2 W 0:3 8:11, 7:11, 6:11
2
Żarski Karol (30 l.)
Polska
2 W 3:0 11:5, 12:10, 11:8
2
Kulczycki Szymon (41 l.)
Polska
2 W 3:1 11:5, 7:11, 11:4, 11:6
3
Kotarski Maciej (22 l.)
Polska
2 W 3:1 8:11, 11:9, 11:4, 11:7
3
Piotrowski Paweł (24 l.)
Polska
2 W 3:0 11:4, 11:2, 11:5
4
Zandecki Jan (19 l.)
Polska
2 W 1:3 13:11, 5:11, 6:11, 6:11
4
Sankowski Marcin (25 l.)
Polska
2 W 1:3 11:9, 5:11, 7:11, 5:11
5
Bąk Marcin (34 l.)
Polska
2 W 3:0 11:9, 11:9, 11:8
5
Prądzinski Marek (46 l.)
Polska
2 W 3:1 5:11, 11:9, 16:14, 12:10
6
Misak Mikolai (37 l.)
Białoru¶
2 W 0:3 6:11, 7:11, 7:11
6
Franc Wiktor (28 l.)
Polska
2 P 3:1 11:3, 13:11, 7:11, 11:7
7
Michna Paweł (41 l.)
Polska
2 W 3:0 11:9, 11:8, 11:6
7
Kalinowski Paweł (27 l.)
Polska
2 W 3:0 11:4, 11:3, 11:8
8
Makowski Tomasz (38 l.)
Polska
2 W 1:3 6:11, 11:4, 7:11, 5:11
8
Wieteska Aleksander (31 l.)
Polska
2 W 2:3 11:9, 4:11, 8:11, 11:8, 1:11
9
Dziadek Kamil (20 l.)
Polska
2 W 3:2 11:6, 11:9, 7:11, 9:11, 11:6
9
Kulczycki Samuel (18 l.)
Polska
2 P 2:3 13:11, 12:10, 8:11, 5:11, 4:11
10
Brodzki Maciej (29 l.)
Polska
2 P 1:3 11:9, 7:11, 9:11, 8:11
10
Janczewski Grzegorz (34 l.)
Polska
2 P 2:3 11:5, 13:15, 11:6, 3:11, 8:11
11
Michalak Paweł (20 l.)
Polska
2 W 3:0 krecz
11
Petaś Kacper (20 l.)
Polska
2 W 3:1 11:13, 11:5, 11:5, 11:0
12
Michna Paweł (41 l.)
Polska
2 W 0:3 10:12, 11:13, 4 :11
12
Siluta Jacek (40 l.)
Polska
2 W 0:3 5:11, 3:11, 7:11
13
Witkowski Jakub (19 l.)
Polska
2 W 3:0 12:10, 11:7, 13:11
13
Kreft Damian (24 l.)
Polska
2 W 3:1 11:13, 11:2, 11:6, 11:9
14
Dziadek Kamil (20 l.)
Polska
2 W 2:3 9:11, 11:9, 12:10, 7:11, 4:11
14
Grela Artur (20 l.)
Polska
2 P 3:2 8:11, 11:5, 11:6, 9:11, 11:9
15
Misak Mikolai (37 l.)
Białoru¶
2 W 3:0 11:3, 11:9, 11:8
16
Węderlich Damian (22 l.)
Polska
2 W 1:3 9:11, 11:8, 3:11, 2:11
16
Utylski Rafał (37 l.)
Polska
2 P 3:0 11:7, 13:11, 11:9
17
Koszyk Bogusław (33 l.)
Polska
1 P 3:1 11:6, 13:11, 10:12, 11:9
17
Perek Jakub (34 l.)
Polska
1 W 0:3 8:11, 9:11, 6:11
18
Nowokuński Jacek (36 l.)
Polska
1 P 3:0 13:11, 11:9, 11:9
18
Chmiel Piotr (34 l.)
Polska
1 P 3:2 11:5, 8:11, 8:11, 12:10, 11:7

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 2 W 1:3 8:11, 11:6, 9:11, 4:11
2 2 W 3:0 11:9, 11:3, 11:8
3 2 W 3:1 11:4, 10:12, 11:7, 11:8
4 2 W 0:3 7:11, 6:11, 9:11
5 2 W 3:1 11:9, 11:9, 9:11, 11:8
6 2 W 0:3 8:11, 8:11, 2:11
7 2 P 0:3 7:11, 8:11, 2:11
8 2 W 0:3 8:11, 3:11, 5:11
9 2 W 3:2 6:11, 11:5, 11:7, 7:11, 11:4
10 2 W 3:0 11:8, 11:2, 11:3
11 2 W 3:2 8:11, 11:5, 12:14, 11:8, 11:7
12 2 W 0:3 5:11, 7:11, 12:14
13 2 W 3:2 11:8, 9:11, 5:11, 11:4, 11:4
14 2 W 1:3 5:11, 9:11, 11:7, 4:11
15 2 W 3:0 11:7, 12:10, 11:3
16 2 W 1:3 9:11, 11:5, 4:11, 5:11
17 1 P 3:1 11:7, 11:4, 7:11, 11:7
18 1 W 0:3 7:11, 10:12, 9:11