Petaś Kacper MORLINY II Ostróda

ur. 2000 (20 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

30
Pojedynki
3
Zwycięstwa
27
Porażki
10%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Fertikowski Paweł (30 l.)
Polska
1 P 0:3 5:11, 6:11, 1:11
1
Meng Zhen (31 l.)
Chiny
1 P 0:3 4:11, 9:11, 10:12
3
Sankowski Marcin (25 l.)
Polska
1 P 1:3 8:11, 8:11, 11:6, 4:11
3
Tomaszuk Tomasz (23 l.)
Polska
1 P 0:3 7:11, 10:12, 8:11
4
Koszyk Bogusław (33 l.)
Polska
1 P 3:1 11:6, 11:6, 8:11, 11:6
4
Perek Jakub (34 l.)
Polska
1 P 3:0 11:4, 11:7, 12:10
5
Folwarski Jakub (24 l.)
Polska
1 P 0:3 3:11, 5:11, 4:11
5
Szarmach Bartosz (33 l.)
Polska
1 P 0:3 8:11, 4:11, 8:11
6
Makowski Andrzej (38 l.)
Polska
1 P 3:2 9:11, 5:11, 11:5, 11:7, 11:8
6
Godlewski Łukasz (38 l.)
Polska
1 P 3:0 14:12, 11:7, 11:2
7
Brodzki Maciej (29 l.)
Polska
1 W 3:2 4:11, 7:11, 11:6, 11:9, 11:6
7
Janczewski Grzegorz (34 l.)
Polska
1 P 0:3 7:11, 7:11, 8:11
8
Grela Artur (20 l.)
Polska
1 P 3:0 11:5, 11:6, 11:8
8
Malicki Szymon (32 l.)
Polska
1 P 3:1 11:7, 11:6, 7:11, 11:7
9
Chmiel Piotr (34 l.)
Polska
1 P 3:0 11:6, 11:2, 13:11
9
Nowokuński Jacek (36 l.)
Polska
1 P 3:0 11:4, 11:6, 11:8
10
Żarski Karol (30 l.)
Polska
2 W 3:1 11:7, 8:11, 11:9, 11:7
10
Kulczycki Szymon (41 l.)
Polska
2 W 3:2 11:6, 10:12, 8:11, 11:4, 11:5
11
Murawski Michał (25 l.)
Polska
2 P 3:1 11:9, 8:11, 12:10, 12:10
11
Daniel Artur (38 l.)
Polska
2 P 3:1 11:13, 11:5, 11:5, 11:0
12
Janczewski Grzegorz (34 l.)
Polska
2 P 3:1 11:5, 13:11, 8:11, 11:7
12
Brodzki Maciej (29 l.)
Polska
2 P 3:1 11:8, 11:5, 10:12, 11:9
15
Grela Artur (20 l.)
Polska
2 P 0:3 5:11, 5:11, 8:11
15
Dziadek Kamil (20 l.)
Polska
2 P 1:3 6:11, 4:11, 12:10, 11:13
16
Misak Mikolai (37 l.)
Białoru¶
2 P 3:0 11:8, 15:13, 11:3
16
Franc Wiktor (28 l.)
Polska
2 P 3:2 7:11, 11:8, 4:11, 11:9, 11:7
17
Utylski Rafał (37 l.)
Polska
2 P 0:3 6:11, 7:11, 9:11
17
Węderlich Damian (22 l.)
Polska
2 P 1:3 12:10, 7:11, 5:11, 11:13
18
Truszkowski Marcin (37 l.)
Polska
2 P 2:3 11:8, 5:11, 9:11, 11:6, 9:11
18
Prądzinski Marek (46 l.)
Polska
2 P 0:3 9:11, 5:11, 2:11

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 W 3:2 8:11, 11:9, 10:12, 11:4, 11:9
3 2 W 3:1 9:11, 11:9, 11:8, 11:9
4 2 P 3:0 11:6, 11:9, 11:5
5 2 P 1:3 8:11, 11:5, 5:11, 6:11
6 2 W 2:3 6:11, 8:11, 12:10, 16:14, 8:11
7 2 W 3:0 12:10, 11:8, 11:8
8 2 P 3:1 9:11, 11:7, 11:7, 11:4
9 2 P 3:2 10:12, 11:6, 10:12, 11:5, 14:12
10 2 W 3:2 10:12, 17:15, 9:11, 11:7, 11:8
11 2 P 3:2 8:11, 11:5, 12:14, 11:8, 11:7
12 2 W 2:3 4:11, 11:6, 11:9, 7:11, 9:11
15 2 W 3:0 11:9, 11:8, 11:9
16 2 W 2:3 9:11, 11:5, 10:12, 11:5, 9:11
17 2 W 3:0 11:6, 11:7, 11:4
18 2 W 3:1 5:11, 11:5, 11:7, 11:6