Prądzinski Marek UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą

ur. 1974 (46 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
26
Zwycięstwa
10
Porażki
72%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Michna Paweł (41 l.)
Polska
2 W 3:1 8:11, 11:9, 11:7, 11:4
1
Kalinowski Paweł (27 l.)
Polska
2 W 3:0 11:1, 11:6, 11:5
2
Miszkurka Jakub (19 l.)
Polska
2 W 0:3 8:11, 4:11, 5:11
2
Makowski Tomasz (38 l.)
Polska
2 P 3:1 11:4, 4:11, 11:9, 11:7
3
Kulczycki Samuel (18 l.)
Polska
2 P 3:0 11:9, 11:8, 11:7
3
Dziadek Kamil (20 l.)
Polska
2 W 1:3 6:1, 11:9, 8:11, 3:11
4
Lipiński Mateusz (21 l.)
Polska
2 W 3:0 11:5, 11:7, 11:6
4
Chrząszcz Wojciech (20 l.)
Polska
2 W 3:0 11:7, 12:10, 11:3
5
Kurowski Kamil (24 l.)
Polska
2 W 0:3 8:11, 9:11, 10:12
5
Daniel Artur (38 l.)
Polska
2 P 3:1 5:11, 11:9, 16:14, 12:10
6
Węderlich Damian (22 l.)
Polska
2 W 3:0 11:7, 11:8, 11:3
6
Kotarski Maciej (22 l.)
Polska
2 W 3:1 11:7, 6:11, 11:2, 13:11
7
Gajek Bartosz (36 l.)
Polska
2 W 1:3 11:6, 7:11, 8:11, 10:12
7
Zandecki Jan (19 l.)
Polska
2 P 3:2 10:12, 12:10, 9:11, 11:9, 11:6
8
Żarski Karol (30 l.)
Polska
2 P 3:2 11:13, 11:7, 11:8, 2:11, 11:9
8
Kulczycki Szymon (41 l.)
Polska
2 W 0:3 6:11, 13:15, 5:11
9
Grzybowski Michał (37 l.)
Polska
2 W 3:0 11:8, 11:5, 11:5
9
Franc Wiktor (28 l.)
Polska
2 W 3:1 11:6, 9:11, 11:7, 11:9
10
Michna Paweł (41 l.)
Polska
2 W 0:3 8:11, 2:11, 7:11
10
Kalinowski Paweł (27 l.)
Polska
2 W 0:3 1:11, 6:11, 3:11
11
Witkowski Jakub (19 l.)
Polska
2 W 3:0 11:8, 11:8, 11:3
11
Kreft Damian (24 l.)
Polska
2 W 3:0 11:7, 11:5, 12:10
12
Grela Artur (20 l.)
Polska
2 P 1:3 3:11, 14:12, 6:11, 8:11
12
Dziadek Kamil (20 l.)
Polska
2 W 3:0 11:7, 11:6, 11:5
13
Franc Wiktor (28 l.)
Polska
2 P 3:2 5:11, 7:11, 11:4, 11:8, 14:12
13
Misak Mikolai (37 l.)
Białoru¶
2 W 0:3 3:11, 10:12, 8:11
14
Utylski Rafał (37 l.)
Polska
2 W 0:3 6:11, 11:13, 7:11
14
Węderlich Damian (22 l.)
Polska
2 W 2:3 11:8, 11:7, 16:18, 11:13, 13:15
15
Brodzki Maciej (29 l.)
Polska
2 W 3:0 11:8, 11:6, 13:11
15
Janczewski Grzegorz (34 l.)
Polska
2 W 3:0 11:5, 11;9, 11:6
16
Żarski Karol (30 l.)
Polska
2 P 1:3 4:11, 7:11, 11:5, 10:12
16
Kulczycki Szymon (41 l.)
Polska
2 W 3:0 11:9, 11:8, 11:5
17
Murawski Michał (25 l.)
Polska
2 P 0:3 9:11, 7:11, 7:11
17
Kurowski Kamil (24 l.)
Polska
2 P 2:3 11:7, 9:11, 11:2, 8:11, 8:11
18
Chrząszcz Wojciech (20 l.)
Polska
2 W 1:3 11:5, 6:11, 9:11, 4:11
18
Petaś Kacper (20 l.)
Polska
2 W 0:3 9:11, 5:11, 2:11

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 2 W 3:0 11:7, 12:10, 11:7
2 2 W 0:3 6:11, 8:11, 6:11
3 2 W 1:3 3:11, 11:8, 5:11, 8:11
4 2 W 3:0 11:6, 11:9, 11:5
5 2 P 3:1 11:9, 11:9, 9:11, 11:8
6 2 W 3:1 12:10, 7:11, 11:6, 12:10
7 2 W 1:3 11:7, 5:11, 3:11, 4:11
8 2 W 0:3 7:11, 5:11, 10:12
9 2 W 3:0 11:6, 11:3, 11:3
10 1 W 0:3 5:11, 4:11, 7:11
11 1 W 3:1 11:7, 7:11, 11:6, 11:5
12 1 P 0:3 9:11, 5:11, 7:11
13 1 W 2:3 11:7, 11:8, 8:11, 9:11, 8:11
14 1 W 2:3 9:11, 7:11, 11:7, 11:7, 9:11
15 1 W 3:0 11:7, 11:5, 11;7
16 1 P 0:3 9:11, 9:11, 5:11
17 1 W 3:1 11:7, 11:4, 7:11, 11:7
18 1 W 1:3 6:11, 12:10, 7:11, 9:11