Perek Jakub UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą

ur. 1986 (34 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
25
Zwycięstwa
11
Porażki
69%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Makowski Andrzej (38 l.)
Polska
1 W 3:1 14:12, 5:11, 11:3, 16:14
1
Godlewski Łukasz (38 l.)
Polska
1 W 3:0 11:9, 11:9, 11:7
2
Janczewski Grzegorz (34 l.)
Polska
1 W 0:3 5:11, 5:11, 9:11
2
Brodzki Maciej (29 l.)
Polska
1 W 1:3 5:11, 14:12, 16:18, 8:11
3
Malicki Szymon (32 l.)
Polska
1 P 3:0 13:11, 11:6, 13:11
3
Grela Artur (20 l.)
Polska
1 W 0:3 7:11, 11:13, 9:11
4
Sposób Tomasz (35 l.)
Polska
1 W 3:1 9:11, 11:8, 12:10, 11:9
4
Petaś Kacper (20 l.)
Polska
1 W 3:0 11:4, 11:7, 12:10
5
Meng Zhen (31 l.)
Chiny
1 P 3:1 11:7, 11:7, 8:11, 11:4
5
Fertikowski Paweł (30 l.)
Polska
1 P 3:2 11:8, 9:11, 6:11, 12:10, 11:9
6 1 P 2:3 10:12, 11:13, 11:8, 11:3, 8:11
6
Kotowski Tomasz (22 l.)
Polska
1 W 3:2 11:4, 7:11, 11:9, 9:11, 11:9
7
Kreft Damian (24 l.)
Polska
1 W 2:3 7:11, 6:11, 11:4, 11:9, 7:11
7
Tomaszuk Tomasz (23 l.)
Polska
1 W 0:3 10:12, 10:12, 11:13
8
Chmiel Piotr (34 l.)
Polska
1 W 0:3 5:11, 4:11, 7:11
8
Nowokuński Jacek (36 l.)
Polska
1 P 3:1 11:8, 5:11, 11:9, 13:11
9
Szarmach Bartosz (33 l.)
Polska
1 W 3:0 11:8, 11:8, 11:5
9
Folwarski Jakub (24 l.)
Polska
1 W 3:1 4:11, 11:3, 11:9, 11:9
10
Godlewski Łukasz (38 l.)
Polska
1 W 1:3 10:12, 11:9, 6:11, 4:11
10
Makowski Andrzej (38 l.)
Polska
1 W 0:3 6:11, 8:11, 6:11
11
Tomaszuk Tomasz (23 l.)
Polska
1 W 3:1 11:9, 8:11, 11:9, 11:9
11
Zandecki Jan (19 l.)
Polska
1 W 3:0 11:4, 11:3, 11::4
12
Malicki Szymon (32 l.)
Polska
1 W 3:1 8:11, 11:3, 11:6, 11:7
12
Kulczycki Samuel (18 l.)
Polska
1 P 2:3 10:12, 7:11, 11:9, 11:6, 6:11
13
Folwarski Jakub (24 l.)
Polska
1 P 3:0 11:9, 11:9, 13:11
13
Szarmach Bartosz (33 l.)
Polska
1 P 3:1 14:12, 11:9, 9:11, 11:6
14
Kotarski Maciej (22 l.)
Polska
1 W 1:3 4:11, 11:8, 8:11, 6:11
14
Kotowski Tomasz (22 l.)
Polska
1 P 3:1 11:7, 11:8, 2:11, 11:9
15
Makowski Tomasz (38 l.)
Polska
1 W 3:1 10:12, 11:6, 11:4, 11:8
15
Wieteska Aleksander (31 l.)
Polska
1 W 3:0 11:7, 11:5, 11:7
16
Chmiel Piotr (34 l.)
Polska
1 W 3:0 11:4, 11:7, 11:7
16
Nowokuński Jacek (36 l.)
Polska
1 W 3:0 11:9, 11:9, 13:11
17
Meng Zhen (31 l.)
Chiny
1 P 2:3 11:5, 8:11, 9:11, 11:7, 6:11
17
Daniel Artur (38 l.)
Polska
1 P 0:3 8:11, 9:11, 6:11
18
Kawiak Krystian (21 l.)
Polska
1 W 0:3 2:11, 8:11, 5:11
18
Sposób Tomasz (35 l.)
Polska
1 W 2:3 11:9, 6:11, 6:11, 11:9, 5:11

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 2 W 3:0 11:7, 12:10, 11:7
2 2 W 0:3 6:11, 8:11, 6:11
3 2 W 1:3 3:11, 11:8, 5:11, 8:11
4 2 W 3:0 11:6, 11:9, 11:5
5 2 P 3:1 11:9, 11:9, 9:11, 11:8
6 2 W 3:1 12:10, 7:11, 11:6, 12:10
7 2 W 1:3 11:7, 5:11, 3:11, 4:11
8 2 W 0:3 7:11, 5:11, 10:12
9 2 W 3:0 11:6, 11:3, 11:3
10 1 W 0:3 5:11, 4:11, 7:11
11 1 W 3:1 11:7, 7:11, 11:6, 11:5
12 1 P 0:3 9:11, 5:11, 7:11
13 1 W 2:3 11:7, 11:8, 8:11, 9:11, 8:11
14 1 W 2:3 9:11, 7:11, 11:7, 11:7, 9:11
15 1 W 3:0 11:7, 11:5, 11;7
16 1 P 0:3 9:11, 9:11, 5:11
17 1 W 3:1 11:7, 11:4, 7:11, 11:7
18 1 W 1:3 6:11, 12:10, 7:11, 9:11