Prądziński Marek POLTAREX POGOŃ Lębork

ur. 1974 (45 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
29
Zwycięstwa
7
Porażki
81%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1 2 W 1:3 9:11, 9:11, 11:6, 7:11
1
Błąkała Paweł (21 l.)
Polska
2 W 0:3 5:11, 2:11, 5:11
2
Naperty Łukasz (27 l.)
Polska
2 W 3:0 11:5, 11:1, 11:4
2
Moliński Kacper (19 l.)
Polska
2 W 3:0 11:5, 11:4, 11:5
3
Żabski Radosław (33 l.)
Polska
2 P 3:1 11;9, 11:2, 10:12, 11:8
3
Żarski Karol (29 l.)
Polska
2 P 3:0 11:6, 11:6, 11:8
4
Franc Wiktor (27 l.)
Polska
2 P 2:3 11:6,3:11,11:9,9:11,6:11
4
Kreft Damian (23 l.)
Polska
2 W 3:1 12:10,9:11,11:6,12:10,
5
Kaproń Łukasz (26 l.)
Polska
2 W 2:3 11:8, 4:11, 11:9, 8:11, 9:11
5
Lemański Paweł (36 l.)
Polska
2 P 3:0 13:11, 12:10, 11:5
6
Grzybowski Tomasz (46 l.)
Polska
2 W 0:3 3:11, 3:11, 4:11
6
Sitek Kamil (30 l.)
Polska
2 W 1:3 11:9, 3:11, 10:12, 9:11
7
Szaliński Mikołaj (19 l.)
Polska
2 W 3:0 11:5, 11:5, 11:3
7
Miszkurka Jakub (18 l.)
Polska
2 W 3:1 11:1, 7:11, 11:4, 11:7
8
Skubiszewski Witold (44 l.)
Polska
2 W 1:3 8:11; 11:9; 12:14; 6:11;
8
Dosz Sławomir (21 l.)
Polska
2 P 3:2 11:9; 10:12; 11:6; 5:11; 12:10;
9
Maćkowiak Wojciech (37 l.)
Polska
2 W 3:0 11:9, 14:12, 11:8
9 2 W 3:0 11:5, 11:2, 11:9
10
Miszkurka Jakub (18 l.)
Polska
2 W 1:3 6:11, 11:8, 8:11, 5:11
10
Szaliński Mikołaj (19 l.)
Polska
2 W 1:3 13:11, 5:11, 5:11, 12:14
11
Troka Mateusz (26 l.)
Polska
2 P 2:3 9:11, 11:4, 11:3, 7:11, 6:11
11 2 W 3:0 11:6, 12:10, 11:6
12
Stawikowski Mateusz (26 l.)
Polska
2 W 3:0 11:5, 11:3, 11:5
12
Sitek Kamil (30 l.)
Polska
2 W 3:0 11:7, 11:2, 11:9
13 2 W 1:3 8:11, 17:15, 9:11, 6:11
13
Maćkowiak Wojciech (37 l.)
Polska
2 W 0:3 6:11, 6:11, 8:11
14
Franc Wiktor (27 l.)
Polska
2 P 3:1 3:11, 11:7, 11:4, 12:10
14
Kreft Damian (23 l.)
Polska
2 W 1:3 6:11, 13:11, 6:11, 10:12
15
Misztal Igor (22 l.)
Polska
2 W 3:2 10:12, 11:6, 11:2, 8:11, 11:4
15
Żarski Karol (29 l.)
Polska
2 W 3:2 6:11, 11:8, 11:7, 11:13, 11:7
16
Kaproń Łukasz (26 l.)
Polska
2 W 3:2 11:7, 11:6, 9:11, 9:11, 13:11
16
Kowalski Wojciech (37 l.)
Polska
2 W 3:0 11:3, 11:8, 13:11
17
Naperty Łukasz (27 l.)
Polska
2 W 0:3 4:11, 8:11, 5:11
17
Wasiak Damian (22 l.)
Polska
2 W 0:3 6:11, 6:11, 7:11
18
Kowalczyk Jakub (18 l.)
Polska
2 W 3:0 11:3, 11:4, 11:6
18
Skubiszewski Witold (44 l.)
Polska
2 W 3:0 11:8, 11:6, 11:5

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 2 W 0:3 4:11, 5:11, 6:11
2 2 W 3:0 11:5, 11:5, 11:4
3 2 W 2:3 11:9, 10:12, 11:8, 5:11, 6:11
4 2 W 3:0 11:9,11:9,11:5
5 2 W 1:3 9:11, 11:6, 4:11, 8:11
6 2 W 0:3 6:11, 10:12, 12:14
7 1 W 3:0 11:9, 11:6, 11:6
8 2 P 3:2 6:11; 11:9; 14:16; 12:10; 12:10;
9 2 W 3:0 13:11, 11:7, 11:3
10 2 W 0:3 6:11, 5:11, 2:11
11 2 W 3:1 11:8, 12:14, 11:5, 11:9
12 2 W 3:1 11:5, 9:11, 11:7, 12:10
13 2 W 0:3 7:11, 13:15, 2:11
14 2 W 0:3 7:11, 7:11,10:12
15 2 W 3:1 7:11, 14;12, 11:9, 13:11
16 2 W 3:0 11:8, 11:6, 11:6
17 1 W 0:3 2:11, 6:11, 7:11
18 2 W 3:0 11:8, 11:5, 11:5