Małachowski Michał KS AZS AWFiS II Gdańsk

ur. 2002 (17 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

34
Pojedynki
13
Zwycięstwa
21
Porażki
38%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Sposób Tomasz (34 l.)
Polska
2 P 1:3 11:1, 7:11, 11:13, 11:13
1
Prądziński Marek (45 l.)
Polska
2 P 1:3 9:11, 9:11, 11:6, 7:11
2
Miszkurka Jakub (18 l.)
Polska
2 W 2:3 7:11, 11:13, 14:12, 11:6, 11:13
2
Szaliński Mikołaj (19 l.)
Polska
2 W 0:3 8:11, 10:12, 5:11
3
Skubiszewski Witold (44 l.)
Polska
2 P 0:3 8:11, 7:11, 6:11
3
Dosz Sławomir (21 l.)
Polska
2 P 0:3 5:11, 9:11, 9:11
4 2 P 3:0 13:11, 14:12, 11:9
4
Maćkowiak Wojciech (37 l.)
Polska
2 W 1:3 11:3, 5:11, 10:12, 4:11
5
Chojnicki Maciej (31 l.)
Polska
2 P 1:3 13:11, 1:11, 4:11, 2:11
5
Młynarski Filip (41 l.)
Polska
2 W 3:0 12:10, 11:6, 11:7
6
Naperty Łukasz (27 l.)
Polska
2 W 3:0 11:4, 11:9, 11:5
6
Moliński Kacper (19 l.)
Polska
2 W 3:0 11:8, 11:6, 11:8
7
Żabski Radosław (33 l.)
Polska
2 P 3:1 11:8, 8:11, 11:7, 11:6
7
Żarski Karol (29 l.)
Polska
2 P 3:1 11:9, 3:11, 11:2, 11:3
8
Franc Wiktor (27 l.)
Polska
2 P 2:3 12:10, 9:11, 4:11, 11:9, 7:11
8
Kreft Damian (23 l.)
Polska
2 P 1:3 8:11, 11:9, 8:11, 7:11
10
Kaproń Łukasz (26 l.)
Polska
2 P 0:3 2:11, 10:12, 9:11
10
Lemański Paweł (36 l.)
Polska
2 P 2:3 8:11, 11:8, 11:5, 7:11, 7:11
11
Prądziński Marek (45 l.)
Polska
2 P 3:0 11:6, 12:10, 11:6
11
Sposób Tomasz (34 l.)
Polska
2 P 3:1 16:18, 11:8, 11:1, 11:9
12
Skubiszewski Witold (44 l.)
Polska
2 P 3:1 11:7, 8:11, 11:2, 11:5
12
Dosz Sławomir (21 l.)
Polska
2 P 3:0 11:5, 14:12, 11:4
13
Miszkurka Jakub (18 l.)
Polska
2 P 2:3 8:11, 8:11, 11:7, 12:10, 8:11
13
Szaliński Mikołaj (19 l.)
Polska
2 P 1:3 7:11, 4:11, 11:2, 9:11
14
Wasiak Damian (22 l.)
Polska
2 W 0:3 16:18, 6:11, 8:11
14
Naperty Łukasz (27 l.)
Polska
2 W 0:3 7:11, 5:11, 10:12
15
Sitek Kamil (30 l.)
Polska
2 W 0:3 4:11, 8:11, 8:11
15
Stawikowski Mateusz (26 l.)
Polska
2 W 1:3 5:11, 13:15, 12:10, 9:11
16 2 P 0:3 3:11, 10:12, 8:11
16
Maćkowiak Wojciech (37 l.)
Polska
2 W 3:1 10:12, 11:9, 11:6, 11:7
17
Grzybowski Michał (36 l.)
Polska
2 W 0:3 0:11, 0:11, 0:11
17
Kreft Damian (23 l.)
Polska
2 P 3:2 6:11, 11:4, 11:5, 10:12, 11:8
18
Wasielewski Tomasz (47 l.)
Polska
2 W 3:0 11:5, 11:4, 11:3
18
Żarski Karol (29 l.)
Polska
2 P 0:3 5:11, 5:11, 5:11

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 P 1:3 11:5, 8:11, 9:11, 3:11
2 1 W 0:3 10:12, 4:11, 7:11
3 1 P 1:3 11:9, 10:12, 7:11, 10:12
4 1 P 3:2 5:11, 11:8, 9:11, 11:9, 11:7
5 1 P 0:3 5:11, 11:13, 7:11
6 1 P 2:3 4:11, 11:7, 5:11, 12:10, 10:12
7 1 W 2:3 11:8, 4:11, 7:11, 13:11, 6:11
8 1 W 3:2 11:7, 13:11, 6:11, 10:12, 11:7
10 2 P 0:3 9:11, 8:11, 6:11
11 2 P 3:1 11:8, 12:14, 11:5, 11:9
12 1 P 3:0 11:3, 11:6, 11:8
13 1 P 0:3 3:11, 8:11, 9:11
14 1 W 1:3 9:11, 12:10, 10:12, 8:11
15 1 W 2:3 12:10, 11:6, 12:14, 5:11, 11:13
16 1 P 0:3 6:11, 9:11, 5:11
17 1 P 3:0 11:4, 11:5, 11:4
18 1 W 3:2 12:10, 6:11, 11:9, 9:11, 11:7