Szymanek Bartłomiej ENERGA KTS II Toruń

ur. 1993 (26 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

34
Pojedynki
9
Zwycięstwa
25
Porażki
26%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Szaliński Mikołaj (19 l.)
Polska
2 W 3:2 11:3,8:11,10:12,11:9,11:8
1
Miszkurka Jakub (18 l.)
Polska
2 P 1:3 9:11,11:5,4:11,7:11
2
Dosz Sławomir (21 l.)
Polska
2 P 3:2 9:11,12:10,10:12,11:2,11:7
2
Skubiszewski Witold (44 l.)
Polska
2 P 3:1 14:12,4:11,11:5,11:5
3
Młynarski Filip (41 l.)
Polska
2 P 1:3 7:11, 7:11, 11:8, 7:11
3
Chojnicki Maciej (31 l.)
Polska
2 P 2:3 11:13, 8:11, 12:10, 11:7, 9:11
4 2 W 3:0 13:11, 14:12, 11:9
4
Gajek Bartosz (35 l.)
Polska
2 P 2:3 11:6, 7:11, 8:11, 12:10, 9:11
5
Markowski Michał (32 l.)
Polska
2 W 0:3 9:11, 7:11, 5:11
5
Naperty Łukasz (27 l.)
Polska
2 W 2:3 12:10, 6:11, 12:10, 5:11, 9:11
6
Żabski Radosław (33 l.)
Polska
2 P 0:3 9:11,9:11,11:13,
6
Żarski Karol (29 l.)
Polska
2 P 0:3 7:11,6:11,5:11,
7
Franc Wiktor (27 l.)
Polska
2 W 2:3 8:11, 11:7, 8:11, 11:8, 6:11
7
Kreft Damian (23 l.)
Polska
2 P 3:2 5:11, 11:5, 8:11, 11:7, 11:8
8
Lemański Paweł (36 l.)
Polska
2 P 1:3 11:9,9:11,11:13,6:11
8
Kaproń Łukasz (26 l.)
Polska
2 P 0:3 5:11,6:11,11:13
9
Sposób Tomasz (34 l.)
Polska
2 P 3:2 7:11, 11:5, 11:13, 11:8, 11:8
9
Prądziński Marek (45 l.)
Polska
2 P 3:0 11:5, 11:2, 11:9
10
Franc Wiktor (27 l.)
Polska
2 P 2:3 9:11, 12:10, 7:11, 11:6, 6:11
10
Kreft Damian (23 l.)
Polska
2 P 1:3 7:11, 5:11, 11:8, 5:11
11
Żarski Karol (29 l.)
Polska
2 P 3:0 11:8; 11:2; 11:8
11
Misztal Igor (22 l.)
Polska
2 W 1:3 8:11; 6:11; 11:4; 7:11
12
Lemański Paweł (36 l.)
Polska
2 P 3:1 11:9, 11:6, 5:11, 11:6
12
Kaproń Łukasz (26 l.)
Polska
2 P 3:2 11:1, 11:4, 9:11, 9:11, 11:5
13
Sposób Tomasz (34 l.)
Polska
2 P 0:3 5:11, 4:11, 5:11
13
Prądziński Marek (45 l.)
Polska
2 P 1:3 8:11, 17:15, 9:11, 6:11
14
Skubiszewski Witold (44 l.)
Polska
2 P 0:3 8:11;11:13;10;12
14
Hidetoshi Oya (31 l.)
Japonia
2 P 0:3 1:11;1:11;5:11
16 2 W 0:3 3:11, 10:12, 8:11
16
Troka Mateusz (26 l.)
Polska
2 P 3:1 11:8, 5:11, 11:5, 11:9
17
Młynarski Filip (41 l.)
Polska
2 P 3:1 11:4, 11:7, 6:11, 11:7
17
Sitek Kamil (30 l.)
Polska
2 P 3:1 11:6, 11:7, 8:11, 11:8
18
Wasiak Damian (22 l.)
Polska
2 W 3:1 11:8, 11:5, 8:11, 11:9
18
Naperty Łukasz (27 l.)
Polska
2 W 3:2 6:11, 14:12, 9:11, 16:14, 11:6

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 P 1:3 6:11,11:3,9:11,7:11
2 2 P 3:0 12:10,11:9,11:7
3 2 P 1:3 4:11, 6:11, 11:7, 6:11
4 2 P 0:3 9:11, 9:11, 2:11
5 2 W 0:3 2:11, 8:11, 9:11
6 2 P 2:3 5:11,11:6,12:10,9:11,10:12,
7 2 P 3:1 9:11, 11:2, 11:0, 11:6
8 2 P 2:3 3:11,11:9,12:10,4:11,6:11
9 2 P 3:0 13:11, 11:7, 11:3
10 2 P 1:3 7:11, 6:11, 11:3, 6:11
11 1 P 3:0 11:6; 12:10; 11:8
12 2 P 3:2 11:2, 9:11, 12:14, 11:3, 11:7
13 2 P 0:3 7:11, 13:15, 2:11
14 2 P 0:3 5:11;:8:11;9:11
15 2 P 3:1 11:6, 12:10, 12:14, 12:10
16 2 P 3:2 5:11, 13:11, 9:11, 11:7, 11:4
17 2 P 3:2 8:11, 10:12, 11:8, 12:10, 11:6
18 2 W 3:0 11:6, 11:7, 11:9