Dosz Sławomir UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą

ur. 1998 (21 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
29
Zwycięstwa
7
Porażki
81%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Chojnicki Maciej (31 l.)
Polska
2 W 1:3 11:9, 5:11, 9:11, 11:13
1
Sitek Kamil (30 l.)
Polska
2 W 0:3 6:11, 8:11, 4:11
2
Maćkowiak Wojciech (37 l.)
Polska
2 P 2:3 11:7,4:11,11:8,9:11,4:11
2 2 W 3:2 9:11,12:10,10:12,11:2,11:7
3
Gajek Bartosz (35 l.)
Polska
2 W 1:3 5:11, 11:13, 11:7, 7:11
3 2 W 0:3 5:11, 9:11, 9:11
4
Moliński Kacper (19 l.)
Polska
2 W 3:0 11:6, 11:3, 11:4
4
Markowski Michał (32 l.)
Polska
2 W 3:0 11:6, 11:3, 11:7
5
Żabski Radosław (33 l.)
Polska
2 P 3:2 11:6, 11:4, 8:11, 5:11, 11:9
5
Żarski Karol (29 l.)
Polska
2 P 3:2 11:5, 8:11, 11:7, 8:11, 13:11
6
Franc Wiktor (27 l.)
Polska
2 W 3:1 6:11, 11:2, 12:10, 11:3
6
Kreft Damian (23 l.)
Polska
2 W 3:1 12:14, 11:4, 11:9, 11:9
7
Lemański Paweł (36 l.)
Polska
2 W 1:3 6:11, 11:8, 4:11, 2:11
7
Kaproń Łukasz (26 l.)
Polska
2 W 2:3 11:6, 11:7, 4:11, 12:14, 7:11
8
Prądziński Marek (45 l.)
Polska
2 W 3:2 11:9; 10:12; 11:6; 5:11; 12:10;
8
Sposób Tomasz (34 l.)
Polska
2 W 3:0 16:14; 11:5; 11:9;
9
Miszkurka Jakub (18 l.)
Polska
2 W 1:3 3:11, 9:11, 11:7, 7:11
9
Szaliński Mikołaj (19 l.)
Polska
2 W 2:3 11:8,, 11:8, 6:11, 7:11, 7:11
10
Naperty Łukasz (27 l.)
Polska
2 W 0:3 8:11, 2:11, 7:11,
10
Wasiak Damian (22 l.)
Polska
2 W 0:3 6:11, 3:11, 5:11,
11
Szaliński Mikołaj (19 l.)
Polska
2 W 3:1 7:11, 11:4, 11:2, 11:3,
11
Miszkurka Jakub (18 l.)
Polska
2 W 3:0 11:6, 11:6, 11:3,
12
Troka Mateusz (26 l.)
Polska
2 W 3:0 11:6, 14:12, 11:2
12 2 W 3:0 11:5, 14:12, 11:4
13
Grzybowski Tomasz (46 l.)
Polska
2 W 3:0 11:6, 11:8, 11:7
13
Stawikowski Mateusz (26 l.)
Polska
2 W 3:0 11:8, 11:7, 11:5
14
Woskowicz Marcin (25 l.)
Polska
1 P 3:2 11:8;6:11;12:10;8:11;11:7
14
Kotowski Tomasz (21 l.)
Polska
1 P 3:0 11:8;11:5;11;6
15
Szarmach Bartosz (32 l.)
Polska
1 W 2:3 3:11, 8:11, 11:7, 12:10, 9:11
15
Franc Wiktor (27 l.)
Polska
1 P 3:1 5:11, 11:8, 11:5, 11:6
16
Błaszczak Roman (49 l.)
Polska
2 W 3:0 11:1, 11:3, 11:4
16
Misztal Igor (22 l.)
Polska
2 W 3:1 8:11, 11:7, 11:8, 11:8
17
Lemański Paweł (36 l.)
Polska
2 W 3:0 12:10, 11:8, 11:6
17
Kaproń Łukasz (26 l.)
Polska
2 W 3:0 11:4, 11:6, 11:9
18
Koszyk Bogusław (32 l.)
Polska
1 W 1:3 6:11, 4:11, 11:9, 8:11
18
Dosz Adam (23 l.)
Polska
1 P 3:1 11:6, 9:11, 11:9, 11:8

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 2 W 0:3 8:11, 1:11, 3:11
2 2 W 3:0 12:10,11:9,11:7
3 2 W 0:3 2:11, 6:11, 5:11
4 2 W 3:0 11:2, 11:5, 11:7
5 2 W 1:3 11:8, 5:11, 9:11, 9:11
6 2 P 0:3 7:11, 6:11, 4:11
7 2 W 0:3 6:11, 9:11, 7:11
8 2 W 3:2 6:11; 11:9; 14:16; 12:10; 12:10;
9 2 W 0:3 8:11, 7:11, 1:11
10 1 W 0:3 4:11, 5:11, 5:11,
11 2 W 3:0 11:6, 11:8, 11:4
12 2 P 1:3 11:9, 3:11, 10:12, 6:11
13 2 W 3:0 11:6, 11:9, 11:2
14 2 W 0:3 5:11;:8:11;9:11
15 2 W 1:3 4:11, 11:6, 4:11, 8:11
16 2 P 1:3 4:11, 4:11, 11:8, 4:11
17 2 W 3:2 9:11, 11:6, 7:11, 11:9, 11:9
18 2 P 3:0 11:8, 11:5, 11:5