Sałaciński Przemysław KS SPÓJNIA Warszawa

ur. 1992 (27 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
14
Zwycięstwa
22
Porażki
39%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Woskowicz Marcin (25 l.)
Polska
1 P 3:0 11:3,12:10,12:10
1
Kotowski Tomasz (21 l.)
Polska
1 P 3:1 11:3,11:6,9:11,11:2
2
Zandecki Jan (18 l.)
Polska
1 P 0:3 6:11, 7:11, 5:11
2
Witkowski Jakub (18 l.)
Polska
1 W 3:2 10:12, 11:9, 2:11, 11:8, 11:7
3
Markowski Michał (32 l.)
Polska
1 W 0:3 9:11,6:11,9:11
3
Wasiak Damian (22 l.)
Polska
1 W 0:3 3:11,5:11,4:11
4
Nowokuński Jacek (35 l.)
Polska
1 P 0:3 5:11, 8:11, 4:11.
4
Misztal Igor (22 l.)
Polska
1 W 3:2 6:11, 13:11, 14:12, 9:11, 11:8.
5
Szarmach Bartosz (32 l.)
Polska
1 P 3:0 11:6, 11:2, 11:2,
5
Tomaszuk Tomasz (22 l.)
Polska
1 P 3:0 11:8, 11:9, 13:11
6
Woś Alan (35 l.)
Polska
1 P 0:3 5:11, 6:11, 9:11,
6 1 W 3:2 8:11, 11:9, 11:7, 9:11, 11:8,
7
Dosz Adam (23 l.)
Polska
1 P 3:2 11:13, 11:5, 6:11, 11:5, 13:11
7
Koszyk Bogusław (32 l.)
Polska
1 P 3:1 11:8, 13:11, 11:13, 11:5
8
Murawski Michał (24 l.)
Polska
1 W 2:3 11:4, 11:8, 1:11, 9:11, 5:11
8
Stawikowski Mateusz (26 l.)
Polska
1 W 0:3 10:12, 7:11, 7:11
9
Perek Jakub (33 l.)
Polska
1 P 1:3 11:8, 3:11, 5:11, 8:11
9
Bąk Daniel (31 l.)
Polska
1 P 0:3 6:11, 8:11, 2:11
10
Dosz Adam (23 l.)
Polska
1 P 1:3 9:11, 9:11, 12:10, 3:11
10
Koszyk Bogusław (32 l.)
Polska
1 P 0:3 8:11, 5:11, 5:11
11
Bąk Daniel (31 l.)
Polska
1 P 3:0 11:7, 11:7, 11:4,
11
Perek Jakub (33 l.)
Polska
1 P 3:1 11:5, 9:11, 11:7, 11:8,
12
Moliński Kacper (19 l.)
Polska
1 W 3:1 11:9, 8:11, 11:3, 11:5
12
Kucharski Maciej (20 l.)
Polska
1 W 3:0 11:9, 11:8, 14:12
13
Zandecki Jan (18 l.)
Polska
1 W 2:3 11:8, 8:11, 11:7, 10:12, 9:11
13
Witkowski Jakub (18 l.)
Polska
1 P 3:1 11:7, 6:11, 11:3, 11:6
14
Chojnicki Maciej (31 l.)
Polska
1 W 3:2 6:11, 11:9, 15:13, 6:11, 11:7
14
Murawski Michał (24 l.)
Polska
1 W 3:1 11:8, 11:6, 7:11, 11:8
15
Woskowicz Marcin (25 l.)
Polska
1 W 3:2 11:7, 9:11, 11:8, 8:11, 11:9
15
Kotowski Tomasz (21 l.)
Polska
1 P 0:3 7:11, 7:11, 4:11
16
Szarmach Bartosz (32 l.)
Polska
1 P 1:3 14:12,2:11,6:11,4:11
16
Tomaszuk Tomasz (22 l.)
Polska
1 P 1:3 8:11, 11:5, 6:11, 11:13
17
Żabski Radosław (33 l.)
Polska
1 P 3:0 11:7. 11:9, 11:9
17
Nowokuński Jacek (35 l.)
Polska
1 P 3:0 11:5, 11:8, 11:7
18
Woś Alan (35 l.)
Polska
1 P 3:0 11:6, 11:7, 11:5
18 1 W 0:3 9:11, 8:11, 6:11

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 W 1:3 6:11,11:3,9:11,7:11
2 1 P 0:3 10:12, 4:11, 7:11
3 1 W 0:3 9:11,5:11,3:11
4 1 P 1:3 11:9, 6:11, 5:11, 6:11
5 1 P 3:1 9:11, 11:9, 11:8, 11:8
6 1 P 2:3 7:11, 9:11, 11:8, 11:9, 7:11,
7 1 W 0:3 9:11, 6:11, 6:11
8 1 W 0:3 8:11, 10:12, 8:11
9 1 P 2:3 7:11, 12:10, 6:11, 11:8, 7:11
10 1 W 3:2 10:12, 12:10, 11:8, 7:11, 11:9
11 1 P 3:0 11:6, 11:4, 12:10,
12 1 W 3:1 11:6, 12:10, 9:11, 11:8
13 1 W 0:3 3:11, 8:11, 9:11
14 1 P 1:3 8:11, 11:3, 7:11, 9:11
15 2 W 3:1 11:6, 12:10, 12:14, 12:10
16 1 P 1:3 6:11, 11:9, 7:11, 7:11
17 1 P 3:1 12:10, 8:11, 11:7, 11:7
18 1 P 3:2 12:10, 8:11, 14:12, 8:11, 11:3