Perzyński Przemysław KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia

ur. 1991 (28 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
16
Zwycięstwa
20
Porażki
44%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Kucharski Maciej (20 l.)
Polska
1 W 0:3 8:11, 6:11, 4:11
1
Wasiak Damian (22 l.)
Polska
1 W 0:3 12:14, 9:11, 15:17
2
Nowokuński Jacek (35 l.)
Polska
1 W 3:1 11:9, 6:11, 12:10, 11:3
2
Misztal Igor (22 l.)
Polska
1 W 3:0 11:4, 11:8, 11:6
3
Szarmach Bartosz (32 l.)
Polska
1 P 3:1 11:5, 11:6, 9:11, 12:10
3
Tomaszuk Tomasz (22 l.)
Polska
1 W 1:3 11:3, 3:11, 13:15, 5:11
4
Sitek Kamil (30 l.)
Polska
1 W 2:3 13:11, 3:11, 11:9, 7:11, 9:11
4
Murawski Michał (24 l.)
Polska
1 P 3:1 11:7, 11:5, 8:11, 15:13
5
Dosz Adam (23 l.)
Polska
1 P 0:3 8:11, 6:11, 6:11
5
Koszyk Bogusław (32 l.)
Polska
1 W 3:1 711, 11:9, 11:6, 11:5
6
Olek Jan (27 l.)
Polska
1 P 3:1 11:6, 11:13, 12:10, 11:8,
6 1 P 3:2 8:11, 11:9, 11:7, 9:11, 11:8,
7
Bąk Daniel (31 l.)
Polska
1 W 3:1 11:9, 11:6, 6:11, 11:5
7
Perek Jakub (33 l.)
Polska
1 P 1:3 8:11, 10:12, 11:9, 9:11
8
Woskowicz Marcin (25 l.)
Polska
1 P 3:0 11:8,11:4,11:5
8
Kotowski Tomasz (21 l.)
Polska
1 P 3:0 11:8,11:5,11:7
9
Troka Mateusz (26 l.)
Polska
1 W 3:2 11:8, 8:11, 6:11, 11:6, 12:10
9
Zandecki Jan (18 l.)
Polska
1 P 1:3 4:11, 11:4, 5:11, 6:11
10
Witkowski Jakub (18 l.)
Polska
1 W 0:3 8:11, 9:11, 5:11
10
Zandecki Jan (18 l.)
Polska
1 P 3:0 11:9, 11:9, 11:5
11
Chojnicki Maciej (31 l.)
Polska
1 W 3:0 11:9, 14:12, 11:9
11
Murawski Michał (24 l.)
Polska
1 P 0:3 4:11, 12:14, 5:11
12
Woskowicz Marcin (25 l.)
Polska
1 P 2:3 11:6, 11:8, 4:11, 6:11, 12:14
12
Kotowski Tomasz (21 l.)
Polska
1 P 2:3 11:5, 11:6, 7:11, 7:11, 6:11
13
Tomaszuk Tomasz (22 l.)
Polska
1 W 3:1 10:12, 11:9, 11:6, 11:9
13
Szarmach Bartosz (32 l.)
Polska
1 P 1:3 8:11, 11:7, 7:11, 3:11
14
Nowokuński Jacek (35 l.)
Polska
1 W 2:3 9:11, 5:11, 11:7, 11:5, 9:11
14
Żabski Radosław (33 l.)
Polska
1 P 3:0 11:5, 11:8, 12:10
15
Kucharski Maciej (20 l.)
Polska
1 W 3:0 11:3, 11:3, 11:6
15
Moliński Kacper (19 l.)
Polska
1 W 3:1 9:11, 11:3, 11:8, 11:5
16
Dosz Adam (23 l.)
Polska
1 P 3:1 11:8, 13:11, 8:11, 11:4
16
Koszyk Bogusław (32 l.)
Polska
1 P 3:0 11:3, 11:7, 14:12
17
Perek Jakub (33 l.)
Polska
1 P 3:1 11:13, 11:7, 11:8, 11:8
17
Bąk Daniel (31 l.)
Polska
1 P 3:2 10:12, 11:5, 4:11, 11:7, 11:5
18
Olek Jan (27 l.)
Polska
1 W 3:1 11:13, 11:7, 11:3, 11:3
18 1 P 0:3 9:11, 8:11, 6:11

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 W 0:3 7:11, 7:11, 10:12
2 1 W 3:0 11:9, 11:8, 12:10
3 1 W 1:3 8:11, 6:11, 11:9, 3:11
4 1 W 0:3 6:11, 5:11, 7:11
5 1 P 2:3 6:11, 11:8, 14:12, 4:11, 13:15
6 1 W 2:3 7:11, 9:11, 11:8, 11:9, 7:11,
7 1 P 0:3 7:11, 9:11, 3:11
8 1 P 3:1 15:13,7:11,11:7,11:7
9 1 W 3:0 11:5, 11:7, 15:13
10 1 W 1:3 7:11, 12:10, 5:11, 5:11
11 1 P 1:3 7:11, 11:9, 9:11, 8:11
12 1 W 3:1 9:11, 12:10, 11:8, 11:9
13 1 P 0:3 6:11, 9:11, 6:11
14 1 W 2:3 11:7, 13:11, 10:12, 10:12, 5:11
15 1 W 3:0 11:6, 11:9, 11:5
16 1 P 3:1 11:8, 11:13, 11:8, 11:3
17 1 P 3:0 11:7, 13:11, 11:6
18 1 W 3:2 12:10, 8:11, 14:12, 8:11, 11:3