Sposób Tomasz POLTAREX POGOŃ Lębork

ur. 1985 (34 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
30
Zwycięstwa
6
Porażki
83%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1 2 W 1:3 11:1, 7:11, 11:13, 11:13
1
Błąkała Paweł (21 l.)
Polska
2 W 1:3 14:12, 6:11, 8:11, 7:11
2
Markowski Michał (32 l.)
Polska
2 W 3:1 7:11, 11:6, 11:4, 11:4
2
Naperty Łukasz (27 l.)
Polska
2 W 3:0 11:5, 11:9, 11:4
3
Żabski Radosław (33 l.)
Polska
2 P 3:0 11:8, 11:8, 11:9
3
Żarski Karol (29 l.)
Polska
2 P 3:2 9:11, 12:10, 7:11, 11:7, 11:7
4
Kreft Damian (23 l.)
Polska
2 W 3:1 14:12,8:11,12:10,11:3
4
Franc Wiktor (27 l.)
Polska
2 W 3:2 11:2,8:11,11:6,9:11,11:5
5
Lemański Paweł (36 l.)
Polska
2 W 0:3 8:11, 7:11, 10:12
5
Kaproń Łukasz (26 l.)
Polska
2 W 0:3 6:11, 6::11, 9:11
6
Sitek Kamil (30 l.)
Polska
2 W 2:3 5:11, 8:11, 11:7, 11:5, 6:11
6
Grzybowski Tomasz (46 l.)
Polska
2 W 0:3 8:11, 8:11, 3:11
7
Miszkurka Jakub (18 l.)
Polska
2 W 3:1 11:6, 10:12, 11:8, 13:11
7
Szaliński Mikołaj (19 l.)
Polska
2 P 1:3 12:14, 8:11, 11:6, 10:12
8
Dosz Sławomir (21 l.)
Polska
2 P 3:0 16:14; 11:5; 11:9;
8
Skubiszewski Witold (44 l.)
Polska
2 W 0:3 4:11; 9:11; 5:11;
9 2 W 3:2 7:11, 11:5, 11:13, 11:8, 11:8
9
Maćkowiak Wojciech (37 l.)
Polska
2 W 3:0 13:11, 11:3, 14:12
10
Szaliński Mikołaj (19 l.)
Polska
2 W 0:3 8:11, 5:11, 7:11
10
Miszkurka Jakub (18 l.)
Polska
2 W 1:3 6:11, 11:6, 4:11, 9:11
11
Troka Mateusz (26 l.)
Polska
2 P 2:3 8:11, 3:11, 11:9, 11:8, 11:13
11 2 W 3:1 16:18, 11:8, 11:1, 11:9
12
Sitek Kamil (30 l.)
Polska
2 W 3:0 11:4, 11:5, 11:5
12
Stawikowski Mateusz (26 l.)
Polska
2 W 3:0 11:7, 11:2, 11:1
13 2 W 0:3 5:11, 4:11, 5:11
13
Maćkowiak Wojciech (37 l.)
Polska
2 W 0:3 5:11, 6:11, 12:14
14
Kreft Damian (23 l.)
Polska
2 W 2:3 10:12, 11:9, 7:11, 11:6, 3:11
14
Franc Wiktor (27 l.)
Polska
2 W 1:3 4:11, 11:5, 3:11, 4:11
15
Misztal Igor (22 l.)
Polska
2 W 3:1 12:14, 11:5, 11:5, 13:11
15
Żarski Karol (29 l.)
Polska
2 P 2:3 9:11, 8:11, 11:8, 11:6, 8:11
16
Kaproń Łukasz (26 l.)
Polska
2 W 3:1 8:11, 13:11, 11:5, 14:12
16
Kowalski Wojciech (37 l.)
Polska
2 W 3:0 11:9, 11:4, 11:9
17
Kucharski Maciej (20 l.)
Polska
1 W 0:3 3:11, 9:11, 5:11
17
Moliński Kacper (19 l.)
Polska
1 W 0:3 4:11, 10:12, 6:11
18
Skubiszewski Witold (44 l.)
Polska
2 W 3:2 12:10, 11:7, 12:14, 9:11, 11:9
18
Kowalczyk Jakub (18 l.)
Polska
2 W 3:0 11:5; 11:3, 11:4

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 W 1:3 11:5, 8:11, 9:11, 3:11
2 1 W 3:0 11:4, 11:7, 11:1
3 1 P 3:0 11:5, 11:7, 11:9
4 1 W 3:1 9:11,11:3,11:7,11:7
5 1 W 2:3 6:11, 11:8, 14:12, 4:11, 13:15
6 1 W 1:3 8:11, 13:15, 11:8, 6:11
7 1 P 0:3 9:11, 6:11, 6:11
8 1 P 3:0 11:4; 11:6; 11:8;
9 1 P 1:3 8:11, 7:11, 11:6, 5:11
10 1 P 3:2 10:12, 12:10, 11:8, 7:11, 11:9
11 1 W 3:0 11:1, 11:0, 11:0
12 1 W 3:2 6:11, 13:15, 11:3, 11:6, 11:8
13 1 W 0:3 9:11, 6:11, 6:11
14 1 W 2:3 9:11,11:2,4:11, 11:9, 8:11
15 1 W 3:1 5:11, 11:8, 11:7, 14:12
16 1 W 3:1 11:8, 11:13, 11:8, 11:3
17 2 P 3:0 11:8, 11:7, 11:9
18 1 P 0:3 9:11, 8:11, 3:11