Woś Alan KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia

ur. 1984 (35 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
24
Zwycięstwa
12
Porażki
67%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Kucharski Maciej (20 l.)
Polska
1 W 1:3 11:9, 1:11, 6:11, 8:11
1
Wasiak Damian (22 l.)
Polska
1 W 0:3 9:11, 6:11, 3:11
2
Misztal Igor (22 l.)
Polska
1 W 3:0 13:11, 11:8, 11:7
2
Nowokuński Jacek (35 l.)
Polska
1 P 0:3 13:15, 8:11, 8:11
3
Tomaszuk Tomasz (22 l.)
Polska
1 W 1:3 3:11, 15:13, 1:11, 5:11
3
Szarmach Bartosz (32 l.)
Polska
1 P 3:2 6:11, 6:11, 11:7, 12:10, 11:8
4
Murawski Michał (24 l.)
Polska
1 W 2:3 14:12, 12:10, 10:12, 5:11, 5:11
4
Sitek Kamil (30 l.)
Polska
1 W 0:3 4:11, 6:11, 8:11
5
Koszyk Bogusław (32 l.)
Polska
1 W 3:1 11:9, 7:11, 11:6, 11:6
5
Dosz Adam (23 l.)
Polska
1 P 1:3 1:11, 8:11, 11:6, 11:13
6 1 W 0:3 5:11, 6:11, 9:11,
6
Olek Jan (27 l.)
Polska
1 P 3:0 11:7, 11:8, 11:9,
7
Perek Jakub (33 l.)
Polska
1 P 0:3 8:11, 9:11, 9:11
7
Bąk Daniel (31 l.)
Polska
1 P 2:3 3:11, 11:8, 11:6, 8:11, 4:11
8
Kotowski Tomasz (21 l.)
Polska
1 P 3:1 7:11,11:7,12:10,11:7
8
Woskowicz Marcin (25 l.)
Polska
1 W 2:3 11:6,9:11,3:11,11:9,6:11
9
Zandecki Jan (18 l.)
Polska
1 W 3:2 11:9, 10:12, 11:9, 7:11, 11:8
9
Troka Mateusz (26 l.)
Polska
1 W 3:1 11:7, 5:11, 11:9, 12:10
10
Zandecki Jan (18 l.)
Polska
1 W 1:3 13:11, 8:11, 7:11, 5:11
10
Witkowski Jakub (18 l.)
Polska
1 W 0:3 7:11, 10:12, 4:11
11
Murawski Michał (24 l.)
Polska
1 P 1:3 11:5, 9:11, 9:11, 9:11
11
Chojnicki Maciej (31 l.)
Polska
1 W 3:1 9:11, 11:7, 11:8, 11:1
12
Kotowski Tomasz (21 l.)
Polska
1 P 2:3 11:13, 11:5, 13:11, 6:11, 10:12
12
Woskowicz Marcin (25 l.)
Polska
1 W 3:1 11:7, 8:11, 11:9, 11:3
13
Szarmach Bartosz (32 l.)
Polska
1 W 3:1 11:13, 11:3, 11:6, 11:9
13
Tomaszuk Tomasz (22 l.)
Polska
1 W 3:1 11:4, 5:11, 11:8, 11:6
14
Żabski Radosław (33 l.)
Polska
1 P 3:2 6:11, 3:11, 11:4, 13:11, 12:10
14
Nowokuński Jacek (35 l.)
Polska
1 W 1:3 7:11, 11:13, 11:6, 10:12
15
Kucharski Maciej (20 l.)
Polska
1 W 3:0 11:1, 11:7, 11:1
15
Moliński Kacper (19 l.)
Polska
1 W 3:1 9:11, 11:1, 11:7, 11:7
16
Dosz Adam (23 l.)
Polska
1 P 3:2 13:15, 16:18, 11:6, 11:7, 11:6
16
Koszyk Bogusław (32 l.)
Polska
1 W 1:3 9:11, 11:8, 6:11, 11:13
17
Bąk Daniel (31 l.)
Polska
1 P 3:2 10:12, 11:7, 11:5, 10:12, 11:8
17
Perek Jakub (33 l.)
Polska
1 W 1:3 6:11, 11:6, 2:11, 14:16
18 1 W 3:0 11:6, 11:7, 11:5
18
Olek Jan (27 l.)
Polska
1 W 3:2 11:9, 11:8, 6:11, 7:11, 11:3

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 W 0:3 7:11, 7:11, 10:12
2 1 W 3:0 11:9, 11:8, 12:10
3 1 W 1:3 8:11, 6:11, 11:9, 3:11
4 1 W 0:3 6:11, 5:11, 7:11
5 1 P 2:3 6:11, 11:8, 14:12, 4:11, 13:15
6 1 W 2:3 7:11, 9:11, 11:8, 11:9, 7:11,
7 1 P 0:3 7:11, 9:11, 3:11
8 1 P 3:1 15:13,7:11,11:7,11:7
9 1 W 3:0 11:5, 11:7, 15:13
10 1 W 1:3 7:11, 12:10, 5:11, 5:11
11 1 P 1:3 7:11, 11:9, 9:11, 8:11
12 1 W 3:1 9:11, 12:10, 11:8, 11:9
13 1 P 0:3 6:11, 9:11, 6:11
14 1 W 2:3 11:7, 13:11, 10:12, 10:12, 5:11
15 1 W 3:0 11:6, 11:9, 11:5
16 1 P 3:1 11:8, 11:13, 11:8, 11:3
17 1 P 3:0 11:7, 13:11, 11:6
18 1 W 3:2 12:10, 8:11, 14:12, 8:11, 11:3