Zdzienicki Kamil Dojlidy Białystok

ur. 1987 (33 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
21
Zwycięstwa
15
Porażki
58%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Kotowski Tomasz (22 l.)
Polska
2 W 3:0 11:7, 12:10, 11:7
1
Marchlewski Marcin (42 l.)
Polska
2 P 1:3 10:12, 4:11, 12:10, 5:11
2
Kibała Paweł (34 l.)
Polska
2 W 0:3 7:11, 3:11, 5:11
2 2 W 1:3 4:11, 7:11, 11:9, 4:11
3 2 P 2:3 11:4, 8:11, 11:7, 8:11, 7:11
3
Białek Artur (28 l.)
Polska
2 P 1:3 8:11, 11:8, 5:11, 8:11
4
Makowski Tomasz (38 l.)
Polska
2 W 2:3 5:11, 12:10, 4:11, 11:8, 6:11
4
Wieteska Aleksander (31 l.)
Polska
2 W 0:3 7:11, 2:11, 4:11
5 2 W 3:0 11:6, 11:8, 11:7
5 2 W 3:0 11:7, 11:4, 11:5
6 2 W 0:3 8:11, 10:12, 9:11
6
Byszewski Hubert (29 l.)
Polska
2 W 2:3 9:11, 11:9, 10:12, 11:3, 9:11
7
Wiśniewski Tomasz (27 l.)
Polska
2 P 0:3 9:11, 11:13, 7:11
7
Witkowski Antoni (26 l.)
Polska
2 P 2:3 8:11, 14:12, 13:11, 7:11, 10:12
8
Kreft Damian (24 l.)
Polska
2 W 0:3 11:13, 8:11, 8:11
8
Dykowski Mateusz (26 l.)
Polska
2 W 1:3 7:11, 5:11, 11:9, 9:11
9
Nowokuński Jacek (36 l.)
Polska
2 P 1:3 7:11, 9:11, 11:5, 6:11
9
Czerniawski Marcin (38 l.)
Polska
2 P 2:3 11:9, 13:11, 8:11, 4:11, 6:11
10 1 W 2:3 2:11, 11:7, 8:11, 16:14, 7:11
10
Olek Jan (28 l.)
Polska
2 W 0:3 8:11, 5:11, 9:11
11 2 W 3:0 11:1, 11:6, 11:9
11
Dykowski Mateusz (26 l.)
Polska
2 W 3:0 11:6, 11:6, 11:8
12
Piotrowski Paweł (24 l.)
Polska
2 P 3:0 11:7, 11:9, 11:3
12
Kotowski Tomasz (22 l.)
Polska
2 P 3:0 11:9, 11:8, 11:3
13
Janczewski Grzegorz (34 l.)
Polska
2 W 3:2 14:12, 7:11, 11:13, 11:8, 11:4
13
Makowski Tomasz (38 l.)
Polska
2 P 2:3 11:7, 7:11, 11:4, 5:11, 11:13
14 2 W 3:0 11:8, 11:4, 11:8
14
Kibała Paweł (34 l.)
Polska
2 W 3:2 10:12, 11:4, 11:5, 7:11, 11:5
15
Wiśniewski Tomasz (27 l.)
Polska
2 P 3:2 8:11, 12:14, 15:13, 11:7, 11:5
15
Witkowski Antoni (26 l.)
Polska
2 W 2:3 4:11, 11:9, 11:9, 6:11, 5:11
16
Byszewski Hubert (29 l.)
Polska
2 W 3:1 10:12, 11:9, 11:9, 11:3
16 2 W 3:2 14:12, 7:11, 6:11, 11:7, 11:9
17
Czerniawski Marcin (38 l.)
Polska
2 P 3:0 11:5, 11:7, 11:9
17
Nowokuński Jacek (36 l.)
Polska
2 P 3:0 11:9, 12:10, 11:5
18
Białek Artur (28 l.)
Polska
2 P 3:1 11:4, 4:11, 11:9, 11:7
18 2 P 3:1 7:11, 11:2, 11:5, 11:5

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 P 2:3 11:5, 11:13, 7:11, 11:8, 3:11
2 1 P 3:2 11:7, 8:11, 11:8, 8:11, 11:8
3 1 W 3:0 11:9, 11:9, 11:8
4 1 W 0:3 7:11, 7:11, 6:11
5 1 W 3:1 12:10, 4:11, 11:8, 12:10
6 1 W 2:3 3:11, 4:11, 11:8, 13:11, 7:11
7 1 W 3:0 11:4, 11:8, 11:9
8 1 W 0:3 7:11, 6:11, 4:11
9 1 W 3:1 11:7, 11:7, 7:11, 11:7
10 1 W 1:3 11:4, 5:11, 7:11, 4:11
11 1 W 3:0 11:5, 11:8, 12:10
12 1 W 2:3 11:6, 10:12, 11:8, 10:12, 8:11
13 1 W 3:2 11:4, 9:11, 8:11, 11:4, 11:3
14 1 W 3:0 11:8, 11:8, 13:11
15 1 P 3:0 11:4, 11:5, 12:10
16 1 W 3:1 8:11, 11:3, 11:5, 11:6
17 1 W 1:3 8:11, 11:8, 9:11, 9:11
18 1 W 1:3 11:8, 8:11, 11:13, 9:11