Białek Artur Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz

ur. 1992 (28 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

35
Pojedynki
30
Zwycięstwa
5
Porażki
86%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Nowokuński Jacek (36 l.)
Polska
2 W 1:3 8:11, 8:11, 13:11, 9:11
1
Czerniawski Marcin (38 l.)
Polska
2 W 1:3 12:10, 4:11, 6:11, 6:11
2
Makowski Tomasz (38 l.)
Polska
2 W 3:1 11:7, 12:14, 11:1, 11:1
2
Wieteska Aleksander (31 l.)
Polska
2 W 3:1 11:8, 10:12, 11:5, 11:7
3
Sposób Tomasz (35 l.)
Polska
2 P 3:2 9:11, 11:6, 6:11, 11:8, 11:9
3
Zdzienicki Kamil (33 l.)
Polska
2 W 1:3 8:11, 11:8, 5:11, 8:11
4
Kibała Paweł (34 l.)
Polska
2 W 3:1 12:10, 11:3, 10:12, 11:2
4 2 W 3:0 11:4, 11:4, 11:9
5
Witkowski Antoni (26 l.)
Polska
2 W 3:2 9:11, 5:11, 11:7, 11:8, 11:4
5
Wiśniewski Tomasz (27 l.)
Polska
2 W 3:1 11:9, 3:11, 11:9, 11:6
6 2 W 0:3 10:12, 5:11, 8:11
6 2 W 0:3 4:11, 5:11, 7:11
7
Dykowski Mateusz (26 l.)
Polska
2 W 3:2 3:11, 11:4, 8:11, 11:8, 11:3
7
Skolimowski Karol (41 l.)
Polska
2 W 3:0 11:0, 11:0, 11:0 - w.o.
8 2 W 3:1 5:11, 11:5, 11:3, 11:3
8
Byszewski Hubert (29 l.)
Polska
2 W 3:0 11:4, 11:4, 11:5
9
Węderlich Damian (22 l.)
Polska
2 W 1:3 6:11, 7:11, 11:7, 7:11
10
Piotrowski Paweł (24 l.)
Polska
2 W 3:0 11:9, 11:6, 11:6
10
Kurtyka Tomasz (25 l.)
Polska
2 W 3:0 13:11, 11:6, 11:4
11
Stępiński Piotr (24 l.)
Polska
2 W 3:0 11:7 11:5 11:6
11
Draczka Daniel (27 l.)
Polska
2 W 3:0 11:6, 11:5, 11:2
12
Kreft Damian (24 l.)
Polska
2 W 2:3 8:11, 7:11, 11:7, 13:11, 7:11
12 2 W 2:3 11:3, 5:11, 11:4, 4:11, 9:11
13
Kibała Paweł (34 l.)
Polska
2 W 0:3 15:17, 6:11, 9:11
13 2 P 3:2 11:8, 6:11, 7:11, 12:10, 11:9
14
Makowski Tomasz (38 l.)
Polska
2 W 0:3 7:11, 6:11, 7:11
14
Janczewski Grzegorz (34 l.)
Polska
2 W 1:3 6:11, 11:7, 4:11, 8:11
15 2 W 1:3 11:9, 10:12, 10:12, 8:11
15
Byszewski Hubert (29 l.)
Polska
2 W 0:3 9:11, 14:16, 12:14
16
Nowokuński Jacek (36 l.)
Polska
2 W 3:1 8:11, 12:10, 12:10, 11:7
16
Czerniawski Marcin (38 l.)
Polska
2 P 0:3 7:11, 5:11, 6:11
17
Wiśniewski Tomasz (27 l.)
Polska
2 W 0:3 5:11, 9:11, 6:11
17
Witkowski Antoni (26 l.)
Polska
2 P 3:0 11:5, 11:8, 12:10
18
Sposób Tomasz (35 l.)
Polska
2 P 0:3 4:11, 3:11, 9:11
18
Zdzienicki Kamil (33 l.)
Polska
2 W 3:1 11:4, 4:11, 11:9, 11:7

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 2 W 1:3 12:10, 4:11, 6:11, 8:11
2 2 W 3:1 11:6, 8:11, 11:8, 11:3
3 2 W 0:3 7:11, 8:11, 8:11
4 2 W 3:0 11:5, 11:2, 11:7
5 2 W 3:0 11:4, 11:7, 11:5
6 2 W 0:3 8:11, 9:11, 4:11
7 2 P 0:3 7:11, 12:14, 10:12
8 2 W 3:0 11:9, 11:5, 11:9
9 2 W 0:3 6:11, 11:13, 5:11
10 2 W 3:0 11:1, 11:9, 11:9
11 2 W 3:0 11:9, 11:6, 11:6
12 2 W 0:3 6:11, 12:14, 7:11
13 2 P 3:2 11:7, 9:11, 8:11, 14:12, 13:11
14 1 W 0:3 6:11, 6:11, 8:11
15 2 W 1:3 9:11, 13:11, 8:11, 9:11
16 2 P 2:3 8:11, 11:7, 12:10, 8:11, 9:11
17 2 W 0:3 9:11, 9:11, 9:11
18 2 W 3:0 11:3, 11:7, 11:3