Wiśniewski Tomasz GLKS Wanzl Scania Nadarzyn

ur. 1993 (27 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
20
Zwycięstwa
16
Porażki
56%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Kreft Damian (24 l.)
Polska
2 W 3:1 11:1, 11:5, 9:11, 11:7
1
Dykowski Mateusz (26 l.)
Polska
2 W 3:0 11:2, 11:8, 13:11
2 2 P 3:1 11:9, 14:16, 11:9, 13:11
2
Byszewski Hubert (29 l.)
Polska
2 W 0:3 6:11, 9:11, 9:11
3 2 W 3:0 11:6, 11:6, 11:4
3 2 W 3:1 5:11, 12:10, 11:8, 13:11
4
Kotowski Tomasz (22 l.)
Polska
2 W 2:3 4:11, 7:11, 12:10, 11:8, 7:11
4
Marchlewski Marcin (42 l.)
Polska
2 P 3:2 11:5, 4:11, 11:6, 9:11, 18:16
5 2 P 3:1 11:6, 11:4, 7:11, 11:9
5
Białek Artur (28 l.)
Polska
2 P 3:1 11:9, 3:11, 11:9, 11:6
6
Czerniawski Marcin (38 l.)
Polska
2 P 3:1 10:12, 11:6, 11:5, 11:8
6
Nowokuński Jacek (36 l.)
Polska
2 W 2:3 11:5, 12:10, 6:11, 9:11, 7:11
7
Sposób Tomasz (35 l.)
Polska
2 P 3:2 11:5, 9:11, 7:11, 11:7, 12:10
7
Zdzienicki Kamil (33 l.)
Polska
2 W 0:3 9:11, 11:13, 7:11
8
Kibała Paweł (34 l.)
Polska
2 P 1:3 9:11, 4:11, 12:10, 4:11
8 2 W 3:0 11:9, 11:6, 11:9
9
Wieteska Aleksander (31 l.)
Polska
2 P 1:3 10:12, 6:11, 11:4, 10:12
9
Makowski Tomasz (38 l.)
Polska
2 W 3:1 11:6, 11:8, 4:11, 12:10
10
Janczewski Grzegorz (34 l.)
Polska
2 P 3:0 11:5, 12:10, 11:7
10
Makowski Tomasz (38 l.)
Polska
2 P 3:1 11:7, 11:5, 8:11, 11:8
11
Tomaszuk Tomasz (23 l.)
Polska
2 W 3:0 13:11, 11:4, 11:6
11 2 W 3:0 11:7, 11:4, 11:8
12
Kibała Paweł (34 l.)
Polska
2 W 0:3 8:11, 8:11, 6:11
12 2 W 2:3 9:11, 11:3, 11:6, 11:13, 3:11
13
Skubiszewski Witold (45 l.)
Polska
1 P 3:1 11:8, 11:3, 8:11, 11:7
13
Daniel Artur (38 l.)
Polska
1 P 3:1 10:12, 11:7, 11:8, 11:8
14
Kotowski Tomasz (22 l.)
Polska
2 W 3:2 9:11, 11:8, 8:11, 11:7, 11:8
14
Piotrowski Paweł (24 l.)
Polska
2 W 3:0 11:7, 11:5, 11:3
15
Sposób Tomasz (35 l.)
Polska
2 P 1:3 11:9, 7:11, 5:11, 8:11
15
Zdzienicki Kamil (33 l.)
Polska
2 W 3:2 8:11, 12:14, 15:13, 11:7, 11:5
16 2 W 1:3 6:11, 7:11, 11:7, 8:11
16
Dykowski Mateusz (26 l.)
Polska
2 W 0:3 8:11, 9:11, 8:11
17
Białek Artur (28 l.)
Polska
2 P 0:3 5:11, 9:11, 6:11
17 2 P 0:3 7:11, 6:11, 4:11
18
Szarmach Bartosz (33 l.)
Polska
1 W 3:2 7:11, 11:9, 16:14, 8:11, 11:9
18
Tomicki Jarosław (40 l.)
Polska
1 P 0:3 11:13, 7:11, 6:11

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 2 P 1:3 11:4, 7:11, 6:11, 11:13
2 1 P 3:1 12:10, 13:15, 11:4, 11:6
3 2 P 2:3 11:8, 11:7, 11:13, 9:11, 8:11
4 2 W 1:3 8:11, 11:5, 5:11, 7:11
5 2 P 3:0 11:4, 11:7, 11:5
6 2 P 3:0 11:9, 14:12, 11:7
7 2 W 2:3 11:9, 11:4, 9:11, 7:11, 12:14
8 2 W 3:0 11:9, 11:8, 11:7
9 2 W 3:1 11:5, 11:9, 7:11, 14:12
10 2 W 1:3 11:7, 8:11, 4:11, 10:12
11 2 W 3:2 10:12, 11:3, 5:11, 11:9, 12:10
12 2 P 3:1 11:9, 11:7, 6:11, 11:9
13 1 P 3:2 11:9, 12:10, 8:11, 9:11, 11:8
14 2 W 3:0 11:6, 11:6, 11:9
15 2 P 0:3 5:11, 6:11, 6:11
16 2 W 1:3 10:12, 11:4, 4:11, 10:12
17 2 P 0:3 9:11, 9:11, 9:11
18 2 P 1:3 4:11, 11:13, 11:9, 6:11