Sałaciński Przemysław KS Spójnia Warszawa

ur. 1992 (28 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

25
Pojedynki
6
Zwycięstwa
19
Porażki
24%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Kibała Paweł (34 l.)
Polska
2 W 3:2 6:11, 11:7, 14:12, 12:14, 12:10
1 2 W 3:2 15:13, 14:12, 7:11, 9:11, 11:9
2
Dykowski Mateusz (26 l.)
Polska
2 P 3:1 12:10, 11:5, 10:12, 11:5
2
Kreft Damian (24 l.)
Polska
2 W 0:3 14:16, 9:11, 8:11
3
Wiśniewski Tomasz (27 l.)
Polska
2 P 3:1 5:11, 12:10, 11:8, 13:11
3
Witkowski Antoni (26 l.)
Polska
2 W 1:3 9:11, 11:6, 7:11, 6:11
4
Nowokuński Jacek (36 l.)
Polska
2 P 1:3 6:11, 11:9, 8:11, 5:11
4
Czerniawski Marcin (38 l.)
Polska
2 P 0:3 7:11, 8:11, 3:11
5
Zdzienicki Kamil (33 l.)
Polska
2 P 3:0 11:6, 11:8, 11:7
5
Sposób Tomasz (35 l.)
Polska
2 P 3:1 7:11, 11:6, 11:1, 11:6
6 2 P 0:3 10:12, 9:11, 6:11
6
Białek Artur (28 l.)
Polska
2 P 0:3 10:12, 5:11, 8:11
7
Makowski Tomasz (38 l.)
Polska
2 P 3:1 13:11, 9:11, 11:5, 11:7
7
Wieteska Aleksander (31 l.)
Polska
2 P 3:1 11:13, 11:5, 16:14, 11:1
8
Kotowski Tomasz (22 l.)
Polska
2 P 2:3 10:12, 5:11, 11:4, 11:7, 6:11
8
Maruszak Piotr (25 l.)
Polska
2 W 3:0 11:4, 11:6, 11:2
9 2 P 3:2 11:8, 8:11, 8:11, 11:6, 11:4
9
Byszewski Hubert (29 l.)
Polska
2 W 1:3 12:14, 11:9, 11:13, 8:11
15
Kibała Paweł (34 l.)
Polska
2 P 3:1 11:9, 7:11, 11:6, 11:9
15 2 P 3:0 11:9, 11:2, 11:9
16
Makowski Tomasz (38 l.)
Polska
2 P 0:3 7:11, 8:11, 7:11
16
Janczewski Grzegorz (34 l.)
Polska
2 P 1:3 10:12, 7:11, 11:7, 8:11
17
Kreft Damian (24 l.)
Polska
2 P 1:3 10:12, 11:9, 7:11, 7:11
18
Piotrowski Paweł (24 l.)
Polska
2 P 3:0 11:2, 11:8, 11:6
18
Kotowski Tomasz (22 l.)
Polska
2 P 3:0 11:6, 11:6, 11:6

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
3 1 P 3:1 8:11, 13:11, 11:3, 11:6
4 1 P 2:3 11:8, 8:11, 11:6, 8:11, 12:14
5 1 P 3:1 12:10, 4:11, 11:8, 12:10
6 1 W 3:0 11:5, 11:4, 11:8
7 1 W 2:3 5:11, 4:11, 13:11, 11:8, 8:11
8 1 W 3:0 11:6, 11:9, 11:8
9 1 P 3:1 11:8, 11:9, 0:11, 16:14
15 1 P 3:0 11:7, 11:4, 11:6
16 1 W 3:0 11:7, 12:10, 11:4