Grześlak Zbigniew GLKS Wanzl Scania Nadarzyn

ur. 1985 (35 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

34
Pojedynki
22
Zwycięstwa
12
Porażki
65%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Ściblak Marcin (27 l.)
Polska
1 W 3:0 11:6, 14:12, 13:11
1 1 W 3:1 11:5, 11:4, 6:11, 11:3
2
Folwarski Jakub (24 l.)
Polska
1 W 0:3 8:11, 4:11, 7:11
2
Prus-Strowski Karol (34 l.)
Polska
1 P 3:1 11:8, 4:11, 11:7, 11:8
3
Olek Jan (28 l.)
Polska
1 W 3:1 11:8, 11:13, 15:13, 11:3
3
Daniel Artur (38 l.)
Polska
1 W 3:1 11:5, 8:11, 11:9, 12:10
4
Woskowicz Marcin (26 l.)
Polska
1 W 2:3 11:9, 11:13, 13:11, 10:12, 7:11
4
Piotrowski Paweł (24 l.)
Polska
1 W 1:3 11:4, 5:11, 9:11, 5:11
5
Nadolski Łukasz (27 l.)
Polska
1 W 2:3 11:9, 7:11, 5:11, 11:7, 7:11
5
Woś Alan (36 l.)
Polska
1 P 3:1 11:3, 8:11, 11:5, 11:4
6
Szarmach Bartosz (33 l.)
Polska
1 P 3:1 11:7, 13:11, 9:11, 13:11
6
Tomicki Jarosław (40 l.)
Polska
1 W 2:3 11:8, 6:11, 2:11, 11:5, 13:15
7
Meng Zhen (31 l.)
Chiny
1 P 3:0 11:8, 11:7, 11:7
7
Koszyk Bogusław (33 l.)
Polska
1 P 3:0 11:7, 11:8, 11:6
8
Bąk Marcin (34 l.)
Polska
1 W 3:2 9:11, 11:5, 10:12, 11:9, 11:8
8
Żarski Karol (30 l.)
Polska
1 W 3:0 13:11, 11:3, 12:10
9
Pietkiewicz Maciej (34 l.)
Polska
1 P 2:3 6:11, 1:11, 11:6, 11:7, 9:11
9
Janczewski Grzegorz (34 l.)
Polska
1 W 3:1 9:11, 11:2, 11:9, 11:9
10
Pietkiewicz Maciej (34 l.)
Polska
1 W 1:3 4:11, 11:7, 8:11, 9:11
10
Wieteska Aleksander (31 l.)
Polska
1 W 0:3 5:11, 5:11, 14:16
11
Folwarski Jakub (24 l.)
Polska
1 W 3:0 11:7, 11:7, 11:8
11
Prus-Strowski Karol (34 l.)
Polska
1 W 3:2 11:9, 8:11, 11:4, 3:11, 11:4
12
Bąk Marcin (34 l.)
Polska
1 P 3:2 11:4, 11:6, 6:11, 7:11, 13:11
12
Żarski Karol (30 l.)
Polska
1 W 0:3 14:16, 13:15, 4:11
14
Woskowicz Marcin (26 l.)
Polska
1 P 2:3 10:12, 11:3, 11:5, 10:12, 11:13
14
Marchlewski Marcin (42 l.)
Polska
1 P 0:3 4:11, 11:13, 9:11
15
Koszyk Bogusław (33 l.)
Polska
1 P 1:3 9:11, 13:11, 9:11, 2:11
15
Meng Zhen (31 l.)
Chiny
1 P 1:3 10:12, 8:11, 11:4, 6:11
16
Ściblak Marcin (27 l.)
Polska
1 W 0:3 7:11, 10:12, 6:11
16
Skolimowski Karol (41 l.)
Polska
1 W 2:3 11:9, 10:12, 11:9, 9:11, 7:11
17
Nadolski Łukasz (27 l.)
Polska
1 W 3:1 12:10, 9:11, 11:6, 11:6
17
Woś Alan (36 l.)
Polska
1 W 3:2 11:8, 11:3, 9:11, 10:12, 11:7
18
Tomicki Jarosław (40 l.)
Polska
1 P 0:3 11:13, 10:12, 5:11
18
Szarmach Bartosz (33 l.)
Polska
1 W 3:1 3:11, 11:6, 16:14, 11:6

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 P 2:3 7:11, 7:11, 11:8, 12:10, 11:13
2 1 P 3:1 12:10, 13:15, 11:4, 11:6
3 1 W 3:1 8:11, 13:11, 11:3, 11:6
4 1 W 2:3 7:11, 16:14, 11:6, 5:11, 4:11
5 1 P 3:1 11:8, 11:6, 5:11, 11:5
6 1 P 3:1 11:13, 11:6, 11:6, 11:7
7 1 P 3:0 11:4, 11:8, 11:9
8 1 W 3:2 6:11, 11:13, 11:8, 11:7, 11:6
9 1 W 3:2 12:14, 11:8, 8:11, 11:9, 11:7
10 1 W 0:3 8:11, 10:12, 4:11
11 1 W 3:1 11:7, 11:6, 11:13, 11:8
12 1 W 0:3 9:11, 9:11, 7:11
14 1 P 1:3 10:12, 10:12, 11:9, 3:11
15 1 W 3:0 11:4, 11:5, 12:10
16 1 W 0:3 9:11, 4:11, 8:11
17 1 W 3:2 11:3, 11:3, 4:11, 7:11, 13:11
18 1 P 1:3 8:11, 6:11, 11:7, 9:11