Nowokuński Jacek Baruch Galaxy Białystok

ur. 1984 (36 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
26
Zwycięstwa
10
Porażki
72%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1 2 P 1:3 6:11, 11:3, 8:11, 7:11
1
Białek Artur (28 l.)
Polska
2 P 1:3 8:11, 8:11, 13:11, 9:11
2
Marchlewski Marcin (42 l.)
Polska
2 P 0:3 3:11, 7:11, 8:11
2
Kotowski Tomasz (22 l.)
Polska
2 W 3:1 11:9, 11:7, 7:11, 11:6
3
Kreft Damian (24 l.)
Polska
2 W 3:2 11:8, 7:11, 12:10, 4:11, 11:7
3
Dykowski Mateusz (26 l.)
Polska
2 P 1:3 11:6, 8:11, 8:11, 11:13
4 2 W 0:3 3:11, 9:11, 4:11
4 2 W 1:3 6:11, 11:9, 8:11, 5:11
5 2 W 3:2 11:6, 7:11, 3:11, 11:8, 11:6
5
Byszewski Hubert (29 l.)
Polska
2 W 3:2 11:9, 5:11, 11:5, 7:11, 11:9
6
Wiśniewski Tomasz (27 l.)
Polska
2 P 2:3 11:5, 12:10, 6:11, 9:11, 7:11
6
Witkowski Antoni (26 l.)
Polska
2 P 1:3 11:3, 10:12, 12:14, 7:11
7 2 W 1:3 11:8, 6:11, 8:11, 4:11
7
Kibała Paweł (34 l.)
Polska
2 W 0:3 8:11, 9:11, 9:11
8
Makowski Tomasz (38 l.)
Polska
2 W 3:1 8:11, 11:5, 11:8, 11:9
8
Wieteska Aleksander (31 l.)
Polska
2 W 3:0 11:6, 11:9, 11:4
9
Zdzienicki Kamil (33 l.)
Polska
2 W 1:3 7:11, 9:11, 11:5, 6:11
9
Sposób Tomasz (35 l.)
Polska
2 W 1:3 11:7, 9:11, 9:11, 9:11
10
Dykowski Mateusz (26 l.)
Polska
2 W 1:3 4:11, 10:12, 11:7, 6:11
10 2 P 3:1 6:11, 11:5, 11:7, 11:5
11
Kibała Paweł (34 l.)
Polska
2 W 3:2 14:12, 9:11, 11:5, 7:11, 11:7
11 2 W 3:2 10:12, 9:11, 15:13, 11:1, 11:6
12
Makowski Tomasz (38 l.)
Polska
2 P 3:2 11:5, 9:11, 11:9, 5:11, 11:7
12
Janczewski Grzegorz (34 l.)
Polska
2 W 2:3 4 :11, 10:12, 11:9, 11:9, 11:13
13
Byszewski Hubert (29 l.)
Polska
2 P 3:2 11:8, 11:8, 9:11, 5:11, 11:6
13
Kurowski Kamil (24 l.)
Polska
2 W 1:3 5:11, 7:11, 11:7, 6:11
14 2 W 3:0 11:5, 11:5, 11:9
14
Walichnowski Cezary (41 l.)
Polska
2 W 3:2 9:11, 6:11, 11:5, 11:4, 11:7
15
Kotowski Tomasz (22 l.)
Polska
2 W 1:3 9:11, 11:7, 4:11, 8:11
15
Piotrowski Paweł (24 l.)
Polska
2 W 1:3 5:11, 11:8, 9:11, 7:11
16
Białek Artur (28 l.)
Polska
2 P 3:1 8:11, 12:10, 12:10, 11:7
16 2 W 2:3 8:11, 9:11, 11:9, 11:7, 6:11
17
Sposób Tomasz (35 l.)
Polska
2 W 3:0 11:3, 11:9, 11:6
17
Zdzienicki Kamil (33 l.)
Polska
2 W 3:0 11:9, 12:10, 11:5
18
Lebrecht Bartosz (24 l.)
Polska
2 W 0:3 5:11, 2:11, 7:11
18
Witkowski Antoni (26 l.)
Polska
2 W 2:3 11:6, 3:11, 11:8, 8:11, 6:11

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 2 P 1:3 12:10, 4:11, 6:11, 8:11
2 2 W 3:1 9:11, 11:6, 11:5, 11:5
3 2 P 2:3 11:5, 5:11, 11:9, 8:11, 9:11
4 1 W 2:3 11:8, 8:11, 11:6, 8:11, 12:14
5 1 P 0:3 6:11, 8:11, 9:11
6 1 W 3:1 11:13, 11:6, 11:6, 11:7
7 1 W 0:3 5:11, 5:11, 9:11
8 1 W 3:0 11:9, 11:9, 11:7
9 1 P 3:1 11:7, 11:7, 7:11, 11:7
10 2 W 2:3 11:7, 11:8, 9:11, 6:11, 7:11
11 2 W 3:2 7:11, 11:9, 11:9, 6:11, 11:7
12 2 W 1:3 4:11, 11:9, 8:11, 4:11
13 2 W 2:3 11:8, 8:11, 11:5, 9:11, 10:12
14 2 W 3:2 8:11, 9:11, 11:9, 11:7, 11:9
15 2 W 0:3 8:11, 8:11, 6:11
16 2 W 2:3 8:11, 11:7, 12:10, 8:11, 9:11
17 2 W 3:0 11:6, 11:6, 12:10
18 2 W 1:3 4:11, 11:13, 11:9, 6:11