Witkowski Antoni GLKS Wanzl Scania Nadarzyn

ur. 1994 (26 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
16
Zwycięstwa
20
Porażki
44%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Skolimowski Karol (41 l.)
Polska
2 P 0:3 9:11, 11:13, 11:13
1
Dykowski Mateusz (26 l.)
Polska
2 W 3:2 5:11, 10:12, 11:9, 11:6, 11:7
2
Folwarski Jakub (24 l.)
Polska
1 W 1:3 2:11, 14:12, 4:11, 11:13
2
Prus-Strowski Karol (34 l.)
Polska
1 P 3:0 11:8, 11:7, 11:7
3 2 P 1:3 9:11, 11:6, 7:11, 6:11
3
Draczka Daniel (27 l.)
Polska
2 W 3:0 11:7, 11:4, 11:4
4
Marchlewski Marcin (42 l.)
Polska
2 P 3:0 11:5, 11:9, 12:10
4
Kotowski Tomasz (22 l.)
Polska
2 P 3:0 11:3, 11:8, 11:9
5
Białek Artur (28 l.)
Polska
2 P 3:2 9:11, 5:11, 11:7, 11:8, 11:4
5 2 P 3:0 11:4, 11:7, 11:6
6
Nowokuński Jacek (36 l.)
Polska
2 W 1:3 11:3, 10:12, 12:14, 7:11
6
Czerniawski Marcin (38 l.)
Polska
2 P 3:0 11:3, 11:7, 11:6
7
Zdzienicki Kamil (33 l.)
Polska
2 W 2:3 8:11, 14:12, 13:11, 7:11, 10:12
7
Sposób Tomasz (35 l.)
Polska
2 P 3:0 11:6, 11:5, 11:8
8
Kibała Paweł (34 l.)
Polska
2 W 3:1 11:9, 11:9, 9:11, 11:8
8 2 W 3:0 12:10, 11:5, 11:8
9
Wieteska Aleksander (31 l.)
Polska
2 W 3:0 11:5, 11:4, 11:5
9
Makowski Tomasz (38 l.)
Polska
2 W 3:1 11:9, 7:11, 11:8, 11:6
10
Makowski Tomasz (38 l.)
Polska
2 W 0:3 22:24, 12:14, 8:11
10
Janczewski Grzegorz (34 l.)
Polska
2 P 3:2 11:7, 11:6, 5:11, 11:13, 11:4
11 2 W 3:1 11:7, 11:3, 8:11, 11:9
11
Tomaszuk Tomasz (23 l.)
Polska
2 P 2:3 11:5, 11:13, 7:11, 11:3, 6:11
12 2 P 3:0 13:11, 11:3, 11:6
12
Kibała Paweł (34 l.)
Polska
2 W 0:3 8:11, 7:11, 4:11
13
Daniel Artur (38 l.)
Polska
1 P 3:1 11:7, 2:11, 15:13, 13:11
13
Skubiszewski Witold (45 l.)
Polska
1 P 3:2 11:5, 11:9, 12:14, 8:11, 11:7
14
Piotrowski Paweł (24 l.)
Polska
2 W 3:1 11:9, 12:10, 7:11, 11:5
14
Kotowski Tomasz (22 l.)
Polska
2 W 3:1 11:8, 14:12, 9:11, 13:11
15
Zdzienicki Kamil (33 l.)
Polska
2 P 2:3 4:11, 11:9, 11:9, 6:11, 5:11
15
Sposób Tomasz (35 l.)
Polska
2 P 0:3 7:11, 9:11, 9:11
16
Dykowski Mateusz (26 l.)
Polska
2 W 1:3 9:11, 7:11, 12:10, 3:11
16 2 P 3:2 2:11, 11:6, 10:12, 11:8, 12:10
17
Białek Artur (28 l.)
Polska
2 W 3:0 11:5, 11:8, 12:10
17 2 P 0:3 6:11, 8:11, 9:11
18
Nowokuński Jacek (36 l.)
Polska
2 P 2:3 11:6, 3:11, 11:8, 8:11, 6:11
18
Czerniawski Marcin (38 l.)
Polska
2 P 0:3 8:11, 8:11, 5:11

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 2 P 1:3 11:4, 7:11, 6:11, 11:13
2 2 W 1:3 11:3, 9:11, 10:12, 7:11
3 2 P 2:3 11:8, 11:7, 11:13, 9:11, 8:11
4 2 W 1:3 8:11, 11:5, 5:11, 7:11
5 2 P 3:0 11:4, 11:7, 11:5
6 2 P 3:0 11:9, 14:12, 11:7
7 2 W 2:3 11:9, 11:4, 9:11, 7:11, 12:14
8 2 W 3:0 11:9, 11:8, 11:7
9 2 W 3:1 11:5, 11:9, 7:11, 14:12
10 2 W 1:3 11:7, 8:11, 4:11, 10:12
11 2 W 3:2 10:12, 11:3, 5:11, 11:9, 12:10
12 2 P 3:1 11:9, 11:7, 6:11, 11:9
13 1 P 3:2 11:9, 12:10, 8:11, 9:11, 11:8
14 2 W 3:0 11:6, 11:6, 11:9
15 2 P 0:3 5:11, 6:11, 6:11
16 2 W 1:3 10:12, 11:4, 4:11, 10:12
17 2 P 0:3 9:11, 9:11, 9:11
18 2 P 1:3 4:11, 11:13, 11:9, 6:11