Nowokuński Jacek GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski

ur. 1984 (35 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
22
Zwycięstwa
14
Porażki
61%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Michna Paweł (40 l.)
Polska
1 W 1:3 9:11, 9:11, 11:6, 7:11
1
Makowski Andrzej (37 l.)
Polska
1 W 2:3 10:12, 11:9, 11:9, 9:11, 5:11
2
Golla Marco (21 l.)
Polska
1 W 3:2 5:11, 12:10, 6:11, 11:7, 11:8
2
Zandecki Jan (18 l.)
Polska
1 W 3:2 10:12, 11:9, 9:11, 11:7, 11:2
3
Franc Wiktor (27 l.)
Polska
1 W 0:3 10:12, 5:11, 9:11
3
Szarmach Bartosz (32 l.)
Polska
1 W 1:3 11:13, 11:7, 6:11, 11:13
4
Kulczycki Samuel (17 l.)
Polska
1 P 2:3 11:9, 9:11, 12:10, 6:11, 4:11
4
Malicki Szymon (31 l.)
Polska
1 W 3:2 9:11, 11:5, 4:11, 12:10, 11:6
5
Zhu Fengnian (20 l.)
Chiny
1 W 0:3 10:12, 7:11, 10:12
5
Xu Wenliang (31 l.)
Polska
1 P 3:0 11:6, 11:2, 11:6
6
Olek Jan (27 l.)
Polska
1 P 3:1 7:11, 12:10, 11:7, 11:7
6
Chmiel Piotr (33 l.)
Polska
1 P 3:0 11:4, 11:9, 11:8
7
Dosz Adam (23 l.)
Polska
1 P 0:3 9:11, 7:11, 9:11
7
Dosz Sławomir (21 l.)
Polska
1 P 2:3 6:11, 14:16, 11:8, 11:9, 7:11
8
Kulpa Konrad (25 l.)
Polska
1 P 3:0 11:5, krecz
8
Matsumoto Cazuo (34 l.)
Brazylia
1 P 3:0 11:6, 11:8, 11:6
9
Kaproń Łukasz (26 l.)
Polska
1 W 3:1 11:5, 11:4, 7:11, 11:8
9
Woś Alan (35 l.)
Polska
1 W 3:2 17:15, 9:11, 11:5, 9:11, 11:9
10
Kulczycki Samuel (17 l.)
Polska
1 P 3:1 11:8, 9:11, 11:8, 11:6
10
Malicki Szymon (31 l.)
Polska
1 P 3:1 11:9, 11:7, 8:11, 11:8
11
Dosz Sławomir (21 l.)
Polska
1 P 3:0 11:8, 11:9, 11:6
11
Dosz Adam (23 l.)
Polska
1 P 3:2 6:11, 12:10, 11:8, 8:11, 11:7
12
Matsumoto Cazuo (34 l.)
Brazylia
1 P 2:3 12:10, 11:8, 7:11, 4:11, 8:11
12
Kulpa Konrad (25 l.)
Polska
1 W 3:2 11:7, 4:11, 11:7, 7:11, 13:11
13
Xu Wenliang (31 l.)
Polska
1 W 3:0 12:10, 11:9, 17:15
13
Zhu Fengnian (20 l.)
Chiny
1 W 3:2 9:11, 11:8, 13:11, 11:13, 11:9
14
Michna Paweł (40 l.)
Polska
1 W 3:1 11:7, 8:11, 11:4, 11:8
14
Skubiszewski Witold (44 l.)
Polska
1 W 3:2 7:11, 5:11, 12:10, 11:6, 13:11
15
Szarmach Bartosz (32 l.)
Polska
1 W 3:0 11:9, 13:11, 11:6
15
Kurowski Kamil (23 l.)
Polska
1 W 3:0 11:9, 11:7, 11:7
16
Woskowicz Marcin (25 l.)
Polska
1 W 3:0 11:9, 12:10, 11:2
16
Chmiel Piotr (33 l.)
Polska
1 W 3:2 5:11, 11:7, 8:11, 11:2, 11:3
17
Golla Marco (21 l.)
Polska
1 W 1:3 11:8, 5:11, 8:11, 5:11
17
Troka Mateusz (26 l.)
Polska
1 W 1:3 4:11, 7:11, 11:5, 3:11
18
Woś Alan (35 l.)
Polska
1 P 3:1 11:3, 12:14, 11:8, 11:8
18 1 W 2:3 11:13, 11:4, 11:6, 9:11, 9:11

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 W 0:3 6:11, 3:11, 10:12
2 1 W 3:1 11:8, 5:11, 12:10, 11:3
3 1 W 0:3 6:11, 8:11, 5:11
4 1 P 2:3 11:3, 5:11, 17:15, 5:11, 6:11
5 1 W 0:3 4:11, 1:11, 10:12
6 1 W 0:3 8:11, 6:11, 6:11
7 1 W 3:0 11:6, 12:10, 11:6
8 1 P 3:1 11:9, 6:11, 11:8, 11:8
9 1 P 0:3 5:11, 6:11, 2:11
10 1 P 3:0 11:8, 11:7, 11:9
11 1 P 3:0 11:6, 11:7, 11:8
12 1 P 0:3 1:11, 10:12, 8:11
13 1 W 3:0 11:9, 11:4, 11:8
14 1 W 3:0 11:8, 11:4, 11:3
15 1 P 2:3 11:6, 11:13, 8:11, 11:8, 11:13
16 1 W 3:0 11:3,14:12, 11:6
17 1 P 3:1 11:7, 7:11, 11:8, 11:6
18 1 W 2:3 14:12, 7:11, 11:9, 6:11, 8:11