Woś Alan OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia

ur. 1984 (35 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
18
Zwycięstwa
18
Porażki
50%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Dosz Adam (23 l.)
Polska
1 P 2:3 11:13, 11:3, 9:11, 13:11, 10:12
1
Dosz Sławomir (21 l.)
Polska
1 P 2:3 11:5, 11:9, 11:13, 9:11, 6:11
2
Matsumoto Cazuo (34 l.)
Brazylia
1 P 3:0 11:6, 11:4, 13:11
2
Kulpa Konrad (25 l.)
Polska
1 P 3:1 8:11, 11:6, 11:7, 11:7
3
Chmiel Piotr (33 l.)
Polska
1 W 3:1 11:9, 6:11, 13:11, 13:11
3
Olek Jan (27 l.)
Polska
1 W 3:2 12:10, 11:7, 3:11, 8:11, 11:8
4
Makowski Andrzej (37 l.)
Polska
1 W 3:0 11:9, 11:4, 11:7
4
Michna Paweł (40 l.)
Polska
1 W 3:2 5:11, 13:11, 11:8, 7:11, 11:5
5
Badowski Marek (22 l.)
Polska
1 P 3:2 11:3, 6:11, 1:11, 11:4, 11:4
5
Zandecki Jan (18 l.)
Polska
1 W 0:3 10:12, 4:11, 5:11
6
Szarmach Bartosz (32 l.)
Polska
1 P 1:3 11:6, 9:11, 9:11, 5:11
6
Franc Wiktor (27 l.)
Polska
1 W 3:1 12:14, 11:8, 11:5, 11:5
7
Malicki Szymon (31 l.)
Polska
1 P 1:3 12:10, 8:11, 5:11, 9:11
7
Kulczycki Samuel (17 l.)
Polska
1 P 1:3 6:11, 7:11, 11:9, 10:12
8
Zhu Fengnian (20 l.)
Chiny
1 W 3:1 9:11, 12:10, 11:1, 11:2
8
Xu Wenliang (31 l.)
Polska
1 W 3:1 11:13, 11:7, 12:10, 12:10
9
Nowokuński Jacek (35 l.)
Polska
1 P 3:2 17:15, 9:11, 11:5, 9:11, 11:9
9
Żarski Karol (29 l.)
Polska
1 W 0:3 8:11, 4:11, 7:11
10
Kurowski Kamil (23 l.)
Polska
1 P 3:2 10:12, 14:12, 9:11, 11:6, 11:9
10
Szarmach Bartosz (32 l.)
Polska
1 P 3:2 9:11, 11:6, 9:11, 11:7, 11:7
11
Woskowicz Marcin (25 l.)
Polska
1 P 3:0 11:7, 11:7, 11:9
11
Chmiel Piotr (33 l.)
Polska
1 W 1:3 8:11, 8:11, 11:5, 5:11
12
Troka Mateusz (26 l.)
Polska
1 W 3:0 13:11, 11:9, 11:6
12
Golla Marco (21 l.)
Polska
1 P 1:3 2:11, 11:4, 7:11, 6:11
13
Michna Paweł (40 l.)
Polska
1 W 1:3 7:11, 11:8, 7:11, 10:12
13
Skubiszewski Witold (44 l.)
Polska
1 P 3:1 7:11, 11:5, 11:6, 11:4
14
Kubik Maciej (16 l.)
Polska
1 P 3:1 13:11, 3:11, 11:7, 11:8
14
Kulczycki Samuel (17 l.)
Polska
1 W 0:3 7:11, 8:11, 7:11
15
Dosz Adam (23 l.)
Polska
1 W 2:3 10:12, 12:10, 12:10, 4:11, 4:11
15
Dosz Sławomir (21 l.)
Polska
1 W 1:3 11:8, 9:11, 9:11, 8:11
16
Kulpa Konrad (25 l.)
Polska
1 P 0:3 5:11, 14:16, 8:11
16
Kotowski Tomasz (21 l.)
Polska
1 W 3:1 11:9, 7:11, 11:8, 11:6
17
Xu Wenliang (31 l.)
Polska
1 P 3:0 11:8, 11:8, 11:4
17 1 W 1:3 7:11, 11:9, 9:11, 8:11
18
Żabski Radosław (33 l.)
Polska
1 P 1:3 11:6, 4:11, 3:11, 12:14
18
Nowokuński Jacek (35 l.)
Polska
1 W 3:1 11:3, 12:14, 11:8, 11:8

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 W 3:2 14:12, 8:11, 11:8, 9:11, 12:10
2 1 W 2:3 12:14, 11:8, 12:10, 9:11, 7:11
3 1 P 0:3 5:11, 7:11, 11:13
4 1 W 3:0 11:3, 11:7, 11:3
5 1 P 3:0 11:9, 11:7, 11:7
6 1 W 3:0 12:10, 11:9, 11:6
7 1 W 3:1 11:8, 11:9, 2:11, 11:9
8 1 W 3:0 11:6, 11:2, 11:4
9 1 W 0:3 5:11, 6:11, 2:11
10 1 P 3:2 5:11, 14:12, 13:11, 7:11, 11:9
11 1 W 0:3 8:11 9:11 9:11
12 1 W 3:2 8:11, 9:11, 12:10, 11:5, 11:7
13 1 W 2:3 11:9, 9:11, 9:11, 11:9, 7:11,
14 1 P 3:1 7:11, 12:10, 11:7, 13:11
15 1 P 3:1 9:11, 11:9, 11:9, 11:7
16 1 P 1:3 11:13, 10:12, 12:10, 3:11
17 1 P 3:2 8:11, 6:11, 11:9, 11:6, 11:7
18 1 P 2:3 14:12, 7:11, 11:9, 6:11, 8:11