Perzyński Przemysław OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia

ur. 1991 (28 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

33
Pojedynki
19
Zwycięstwa
14
Porażki
58%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Prądziński Marek (45 l.)
Polska
2 W 3:1 3:11, 11:8, 11:9, 11:9
1
Sposób Tomasz (34 l.)
Polska
2 P 1:3 7:11, 11:4, 12:14, 6:11
2
Węderlich Damian (21 l.)
Polska
2 P 3:1 11:4, 11:5, 6:11, 12:10
2
Kotowski Tomasz (21 l.)
Polska
2 P 3:1 11:7, 11:8, 6:11, 16:14
3 2 W 3:0 11:6, 13:11, 11:7
3
Woskowicz Marcin (25 l.)
Polska
2 P 0:3 5:11, 8;11, 4:11
4
Skubiszewski Witold (44 l.)
Polska
2 W 3:1 11:7, 3:11, 11:9, 13:11
4
Kalinowski Paweł (26 l.)
Polska
2 W 3:1 11:3, 11:8, 7:11, 11:5
5
Troka Mateusz (26 l.)
Polska
2 P 3:0 11:8, 11:7, 11:8
6
Kurowski Kamil (23 l.)
Polska
2 W 3:1 11:7, 8:11, 14:12, 12:10
6
Kreft Damian (23 l.)
Polska
2 W 3:2 11:13, 11:9, 9:11, 11:3, 11:7
7
Grela Artur (19 l.)
Polska
2 W 3:2 11:7, 12:10, 8:11, 10:12, 11:3
7
Dziadek Kamil (19 l.)
Polska
2 W 3:0 11:9, 11:8, 11:9
9
Rystwej Marcin (42 l.)
Polska
2 W 0:3 7:11, 4:11, 7:11
9
Kibała Paweł (33 l.)
Polska
2 W 1:3 11:7, 9:11, 6:11, 2:11
10
Szarmach Bartosz (32 l.)
Polska
1 P 3:0 12:10, 11:9, 12:10
10
Kurowski Kamil (23 l.)
Polska
1 W 0:3 7:11, 5:11, 9:11
11
Chmiel Piotr (33 l.)
Polska
1 P 3:1 5:11, 13:11, 11:7, 12:10
11
Woskowicz Marcin (25 l.)
Polska
1 W 2:3 11:4, 9:11, 2:11, 11:8, 9:11
12
Golla Marco (21 l.)
Polska
1 W 3:0 12:10, 11:5, 11:7
12
Troka Mateusz (26 l.)
Polska
1 W 3:1 11:3, 7:11, 11:8, 11:6
13
Michna Paweł (40 l.)
Polska
1 W 2:3 11:13, 11:8, 11:8, 8:11, 9:11
13
Skubiszewski Witold (44 l.)
Polska
1 P 3:2 11:7, 9:11, 11:9, 8:11, 12:10:
14
Kulczycki Samuel (17 l.)
Polska
1 P 3:0 13:11, 11:9, 11:7
14
Kubik Maciej (16 l.)
Polska
1 W 0:3 6:11, 3:11, 4:11
15
Dosz Sławomir (21 l.)
Polska
1 W 2:3 8:11, 14:16, 11:8, 16:14, 7:11
15
Dosz Adam (23 l.)
Polska
1 W 2:3 11:9, 6:11, 13:11, 6:11, 9:11
16
Kotowski Tomasz (21 l.)
Polska
1 P 1:3 7:11, 11:13, 11:8, 10:12
16
Kulpa Konrad (25 l.)
Polska
1 P 1:3 14:16, 11:8, 3:11, 8:11
17 1 W 0:3 10:12, 8:11, 8:11
17
Xu Wenliang (31 l.)
Polska
1 P 3:0 11:8, 11:8, 11:5
18
Nowokuński Jacek (35 l.)
Polska
1 P 2:3 11:13, 11:4, 11:6, 9:11, 9:11
18
Żabski Radosław (33 l.)
Polska
1 P 1:3 11:5, 7:11, 6:11, 8:11

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 W 3:2 14:12, 8:11, 11:8, 9:11, 12:10
2 1 W 2:3 12:14, 11:8, 12:10, 9:11, 7:11
3 1 P 0:3 5:11, 7:11, 11:13
4 2 W 3:1 11:6, 9:11, 11:7, 11:7
6 1 W 3:0 12:10, 11:9, 11:6
7 1 W 3:1 11:8, 11:9, 2:11, 11:9
8 1 W 3:0 11:6, 11:2, 11:4
9 2 W 2:3 11:13, 11:13, 11:5, 11:5, 6:11
10 1 P 3:2 5:11, 14:12, 13:11, 7:11, 11:9
11 2 P 3:1 8:11 11:6 11:6 11:6
12 2 P 1:3 5:11, 14:16, 11:9, 8:11
13 1 W 2:3 11:9, 9:11, 9:11, 11:9, 7:11,
14 1 P 3:1 7:11, 12:10, 11:7, 13:11
15 2 P 3:1 5:11, 11:7, 11:7, 11:6
16 1 P 1:3 11:13, 10:12, 12:10, 3:11
17 2 W 1:3 9:11, 11:3, 5:11, 5:11
18 1 P 2:3 14:12, 7:11, 11:9, 6:11, 8:11