Węderlich Damian ENERGA KTS Toruń

ur. 1998 (22 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
25
Zwycięstwa
11
Porażki
69%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1 2 W 1:3 12:10, 7:11, 8:11, 10:12
1
Woskowicz Marcin (26 l.)
Polska
2 W 0:3 9:11, 9:11, 8:11
2
Cierlica Wojciech (36 l.)
Polska
2 W 3:0 11:8, 11:7, 11:8
2 2 W 3:1 11:4, 11:5, 6:11, 12:10
3
Skubiszewski Witold (45 l.)
Polska
2 P 3:0 11:9, 11:9, 11:3
3
Kalinowski Paweł (27 l.)
Polska
2 W 0:3 5:11, 1:11, 5:11
4
Troka Mateusz (27 l.)
Polska
2 P 1:3 12:14, 8:11, 11:4, 7:11
4
Witkowski Jakub (19 l.)
Polska
2 W 3:0 11:5, 11:4, 11:4
5
Kurowski Kamil (24 l.)
Polska
2 P 3:2 9:11, 11:7, 12:10, 8:11, 11:9
5
Kreft Damian (24 l.)
Polska
2 W 2:3 11:13, 11:13, 11:6, 11:6, 9:11
6
Kubik Maciej (17 l.)
Polska
2 W 3:2 11:8, 11:8, 7:11, 6:11, 11:8
6
Grela Artur (20 l.)
Polska
2 P 1:3 9:11, 11:8, 9:11, 13:15
7
Rutkowski Mateusz (16 l.)
Polska
2 W 0:3 10:12, 3:11, 8:11
7 2 W 1:3 6:11, 2:11, 12:10, 7:11
8
Żabski Radosław (34 l.)
Polska
2 W 3:1 11:9, 9:11, 11:8, 14:12
8
Kibała Paweł (34 l.)
Polska
2 W 3:1 12:10, 11:5, 3:11, 11:7
9
Prądziński Marek (46 l.)
Polska
2 P 3:0 8:11, 11:3, 11:1, 11:0
9
Sposób Tomasz (35 l.)
Polska
2 W 2:3 11:3, 7:11, 8:11, 11:6, 8:11
10
Kalinowski Paweł (27 l.)
Polska
2 W 3:0 11:6 , 11:o, 11:8
10
Makowski Andrzej (38 l.)
Polska
2 P 2:3 11:2, 9:11, 11:6, 10:12, 7:11
11
Lewandowski Patryk (17 l.)
Polska
2 W 3:0 11:3, 11:6, 11:6
11
Zhu Fengnian (21 l.)
Chiny
2 W 3:2 2:11, 8:11, 11:8, 11:8, 11:7
12
Kibała Paweł (34 l.)
Polska
2 W 1:3 11:7, 5:11, 6:11, 8:11
12
Żarski Karol (30 l.)
Polska
2 P 3:0 11:5, 11:3, 12:10
13
Kreft Damian (24 l.)
Polska
2 W 3:2 9:11, 10:12, 11:8, 11:8, 11:9
13
Franc Wiktor (28 l.)
Polska
2 W 3:1 13:11, 11:8, 7:11, 11:6
14 2 W 3:0 11:4, 11:4, 11:3
14 2 P 2:3 11:5, 9:11, 11:3, 7:11, 8:11
15
Zandecki Jan (19 l.)
Polska
2 P 3:2 13:11, 10:12, 11:7, 8:11, 11:8
15
Witkowski Jakub (19 l.)
Polska
2 W 0:3 6:11, 4:11, 6:11
16
Kaproń Łukasz (27 l.)
Polska
2 P 3:0 11:2, 11:4, 12:10
16
Lemański Paweł (37 l.)
Polska
2 P 3:0 13:11, 11:3, 11:5
17
Dziadek Kamil (20 l.)
Polska
2 W 1:3 9:11, 3:11, 11:9, 4:11,
17
Grela Artur (20 l.)
Polska
2 W 2:3 11:4, 14:12, 8:11, 6:11, 9:11,
18
Sposób Tomasz (35 l.)
Polska
2 W 3:1 11:4, 14:12, 9:11, 11:3
18
Potrykus Wojciech (61 l.)
Polska
2 W 3:2 11:6, 11:13, 11:8, 10:12, 11:9

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 W 2:3 13:11, 9:11, 11:8, 9:11, 10:12
2 1 P 2:3 12:14, 11:8, 12:10, 9:11, 7:11
3 1 W 0:3 2:11, 4:11, 8:11,
4 2 W 3:1 11:9, 11:3, 6:11, 11:6
5 1 W 2:3 7:11, 9:11, 11:7, 11:9, 9:11
5 2 W 0:3 6:11, 7:11, 4:11
6 1 P 1:3 9:11, 8:11, 11:6, 7:11
7 2 W 1:3 2:11, 11:5, 6:11, 13:15
8 1 W 3:1 11:9, 6:11, 11:8, 11:8
9 1 W 1:3 9:11, 11:9, 7:11, 6:11
10 2 W 3:0 11:7, 12:10, 11:9
11 2 W 3:0 11:9, 11:6, 11:5
12 2 W 1:3 11:3, 9:11, 11:13, 6:11
13 2 W 3:0 11:4, 11:6, 11:5
14 2 P 2:3 13:11, 10:12, 11:5, 7:11, 13:15
15 2 W 0:3 9:11, 8:11, 9:11
16 2 P 3:1 11:3, 11:5, 8:11, 11:5
17 2 P 3:1 11:4, 10:12, 11:6, 11:9,
18 2 P 0:3 6:11, 8:11, 9:11