Ziemkiewicz Wiktoria GLKS II Nadarzyn

ur. 2000 (20 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
22
Zwycięstwa
14
Porażki
61%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Stachecka Paulina (22 l.)
Polska
1 W 1:3 10:12, 10:12, 11:4, 6:11
1
Gierach Katarzyna (20 l.)
Polska
1 W 1:3 5:11, 13:11, 9:11, 6:11
2
Klimczak Monika (23 l.)
Polska
1 W 3:1 9:11, 11:8, 11:7, 11:4
2
Karahodzina Inna (33 l.)
Białoruś
1 W 3:2 9:11, 5:11, 14:12, 12:10, 11:6
3 1 P 1:3 8:11, 8:11, 13:11, 10:12
3
Sokołowska Joanna (19 l.)
Polska
1 W 3:1 9:11, 11:6, 11:3, 11:7
4
Kisel Darya (18 l.)
Białoruś
1 P 3:2 5:11, 6:11, 11:9, 11:3, 14:12
4
Mielnicka Weronika (20 l.)
Polska
1 W 0:3 9:11, 14:16, 7:11
5
Szczuka Agata (20 l.)
Polska
1 W 3:2 8:11, 2:11, 11:9, 11:8, 13:11
5 1 P 0:3 1:11, 8:11, 7:11,
6
Garbino Maja (27 l.)
Polska
1 P 3:0 13:11, 11:4, 11:7
6
Kiedrowska Joanna (24 l.)
Polska
1 P 3:0 11:7, 11:4, 11:8
7
Nowacka Paulina (26 l.)
Polska
1 W 3:1 11:6, 11:9, 9:11, 11:9
7
Chudy Anita (20 l.)
Polska
1 W 3:2 11:4, 7:11, 9:11, 11:8, 14:12
8
Płotka Katarzyna (20 l.)
Polska
1 P 3:0 11:6, 13:11, 11:4
8
Płotka Magda (19 l.)
Polska
1 W 0:3 9:11, 4:11, 10:12
9
Suchomska Barbara (25 l.)
Polska
1 W 3:2 11:4, 12:14, 3:11, 11:7, 11:8
9
Palacz Katarzyna (26 l.)
Polska
1 P 2:3 11:9, 5:11,11:6, 6:11,4:11
10
Karahodzina Inna (33 l.)
Białoruś
1 P 3:2 9:11, 9:11, 11:8, 11:7, 11:7
10
Kunats Maja (22 l.)
Białoruś
1 W 1:3 3:11, 7:11, 11:4, 4:11
11
Nowacka Paulina (26 l.)
Polska
1 W 1:3 6:11,3:11,11:4,9:11
11
Chudy Anita (20 l.)
Polska
1 W 0:3 9:11,11:13,9:11
12
Kisel Darya (18 l.)
Białoruś
1 P 0:3 8:11, 11:13, 4:11
12
Gryko Kamila (18 l.)
Polska
1 W 3:0 11:8, 11:6, 11:8
13
Łebek Alicja (21 l.)
Polska
1 P 3:1 6:11, 14:12, 11:6, 11:6
13
Palacz Katarzyna (26 l.)
Polska
1 W 2:3 11:9, 3:11, 11:4, 7:11, 7:11
14
Garbino Maja (27 l.)
Polska
1 P 2:3 10:12, 11:9, 6:11, 11:5, 11:13
14
Kiedrowska Joanna (24 l.)
Polska
1 W 3:1 11:6, 8:11, 11:4, 11:4
15
Szczuka Agata (20 l.)
Polska
1 W 0:3 6:11, 6:11, 9:11
15
Pasińska Anika (28 l.)
Polska
1 W 0:3 10:12, 6:11, 8:11
16 1 P 3:1 9:11, 12:10, 11:7, 12:10
16 1 P 3:2 7:11, 6:11, 11:7, 11:5, 11:8
17
Zhaludok Nuriya (49 l.)
Polska
1 W 3:1 10:12, 11:6, 11:9, 11:3
17
Płotka Magda (19 l.)
Polska
1 W 3:1 11:5, 11:7, 6:11, 11:9
18
Stachecka Paulina (22 l.)
Polska
1 W 3:2 9:11, 11:7, 8:11, 11:7, 11:9
18
Brzęczek Eliza (20 l.)
Polska
1 P 2:3 10:12, 12:10, 9:11, 11:4, 5:11

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 2 W 2:3 4:11, 11:2, 15:13, 4:11, 6:11
2 2 P 1:3 10:12, 11:7, 15:17, 7:11
3 2 W 3:1 11:8, 11:6, 9:11, 11:8
4 2 P 3:2 11:9, 10:12, 11:9, 9:11, 13:11
5 1 W 3:2 11:13, 11:9, 10:12, 12:10, 11:9
6 2 P 3:1 16:14, 8:11, 12:10, 11:5
7 2 W 3:0 11:6, 11:3, 11:6
8 2 P 3:1 3:11, 11:6, 11:7, 11:8
9 2 W 3:1 11:3, 8:11, 11:7, 11:7
10 2 P 3:2 9:11, 11:6, 11:7, 7:11, 11:4
11 2 W 2:3 12:14,9:11,12:10,11:7,6:11
12 2 P 0:3 7:11, 10:12, 9:11
13 2 W 2:3 11:7, 11:9, 4:11, 4:11, 9:11
14 2 P 0:3 7:11, 3:11, 5:11
15 2 W 2:3 11:8, 8:11, 6:11, 13:11, 5:11
16 2 P 3:1 11:7, 3:11, 11:5, 11:8
17 2 P 0:3 7:11, 8:11, 6:11
18 2 W 3:2 8:11, 11:4, 7:11, 11:9, 11:7