Kiedrowska Joanna UKS CHROBRY Międzyzdroje

ur. 1996 (24 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
22
Zwycięstwa
14
Porażki
61%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Klimczak Monika (23 l.)
Polska
1 W 0:3 6:11, 8:11, 9:11
1
Karahodzina Inna (33 l.)
Białoruś
1 W 2:3 4:11, 10:12, 15:13, 12:10, 11:13
2
Nowacka Paulina (26 l.)
Polska
1 P 1:3 7:11, 9:11, 11:8, 6:11
2
Chudy Anita (20 l.)
Polska
1 W 3:0 11:9, 11:7, 11:5
3
Płotka Katarzyna (20 l.)
Polska
1 W 2:3 8:11, 11:3, 11:8, 5:11, 4:11
3
Płotka Magda (19 l.)
Polska
1 W 1:3 6:11, 7:11,11:7, 8:11
4
Palacz Katarzyna (26 l.)
Polska
1 W 3:0 11:4, 11:8, 13:11
4
Kłos Kamila (45 l.)
Polska
1 W 3:0 11:2, 11:3, 11:6
5
Gierach Katarzyna (20 l.)
Polska
1 W 1:3 7;11; 11:7; 5:11; 9:11
5
Stachecka Paulina (22 l.)
Polska
1 P 3:2 10:12; 6:11; 11:7; 14:12; 11:5
6 1 W 3:0 11:7, 11:4, 11:8
6
Falarz Aleksandra (24 l.)
Polska
1 P 0:3 11:13, 6:11, 4:11
7 1 P 3:0 14:12, 12:10, 12:10
7
Ren Bingran (28 l.)
Chiny
1 W 1:3 9:11, 11:8, 12:14, 4:11
8
Kisel Darya (18 l.)
Białoruś
1 P 1:3 5:11, 5:11, 12:10, 9:11
8
Jackowska Julia (19 l.)
Polska
1 W 3:2 6:11, 2:11, 11:6, 11:7, 11:9
9 1 P 3:0 12:10, 11:7, 11:2
9
Szczuka Agata (20 l.)
Polska
1 W 0:3 9;11, 7:11, 8:11
10
Brzęczek Eliza (20 l.)
Polska
1 P 2:3 10:12, 11:6, 10:12, 11:8, 8:11
10
Stachecka Paulina (22 l.)
Polska
1 P 2:3 11:7, 7:11, 11:6, 16:18, 7:11
11
Karahodzina Inna (33 l.)
Białoruś
1 W 3:2 11:7, 7:11, 11:4, 3:11, 11:8
11
Lipska Agnieszka (24 l.)
Polska
1 W 3:1 6:11, 11:8, 12:10, 11:6
12
Chudy Anita (20 l.)
Polska
1 W 1:3 8:11, 6:11, 11:7, 10:12
12
Nowacka Paulina (26 l.)
Polska
1 W 1:3 11:8, 6:11, 4:11, 8:11
13
Gryko Kamila (18 l.)
Polska
1 P 3:0 11:8, 11:8, 11:9
13
Kisel Darya (18 l.)
Białoruś
1 P 3:0 14:12, 14:12, 11:7
14
Falarz Aleksandra (24 l.)
Polska
1 P 3:0 11:8, 11:9, 11:8
14 1 P 3:1 11:6, 8:11, 11:4, 11:4
15
Łebek Alicja (21 l.)
Polska
1 W 0:3 10:12, 7:11, 8:11
15
Palacz Katarzyna (26 l.)
Polska
1 W 1:3 6:11, 13:11, 6:11, 4:11
16
Piłat Agnieszka (16 l.)
Polska
1 W 3:0 12:10, 11:9, 11:6
16 1 W 3:2 12:14, 11:7, 11:8, 7:11, 11:8
17
Łuba Weronika (28 l.)
Polska
1 P 1:3 11:6, 13:15, 6:11, 6:11
17 1 P 2:3 7:11, 4:11, 11:9, 11:7, 6:11
18
Płotka Magda (19 l.)
Polska
1 W 3:0 11:6, 11:4, 11:6
18
Zhaludok Nuriya (49 l.)
Polska
1 W 3:2 11:8, 12:10, 10:12, 12:14, 12:10

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 P 3:1 5:11, 11:6, 11:9, 11:8
2 1 P 0:3 6:11, 4:11, 7:11
3 1 W 2:3 11:5, 9:11, 11:9, 6:11, 9:11
4 1 P 2:3 10:12, 11:7, 11:5, 10:12, 6:11
5 1 W 1:3 9:11; 11:8; 7:11; 6:11
6 1 P 2:3 11:4, 8:11, 3:11, 13:11, 8:11
7 1 W 1:3 14:16, 9:11, 11:6, 6:11
8 1 W 3:2 11:3, 7:11, 9:11, 13:11, 12:10
9 1 P 3:0 11:7, 11:6, 12:10
10 2 P 2:3 8:11, 9:11, 12:10, 11:9, 8:11
11 2 W 3:0 11:8, 11:4, 11:4
12 2 W 2:3 7:11, 11:13, 11:9, 11:5, 7:11
13 2 P 3:2 9:11, 6:11, 11:9, 11:3, 11:5
14 2 W 0:3 7:11, 3:11, 5:11
15 2 W 0:3 3:11, 9:11, 7:11
16 2 W 3:0 11:7, 11:1, 11:4
17 2 W 3:0 11:5, 11:9, 11:4
18 2 P 2:3 6:11, 11:7, 13:11, 5:11, 8:11