Stachecka Paulina MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka

ur. 1998 (22 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
15
Zwycięstwa
21
Porażki
42%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1 1 P 1:3 10:12, 10:12, 11:4, 6:11
1
Falarz Aleksandra (24 l.)
Polska
1 P 1:3 11:7, 3:11, 11:13, 5:11
2 1 P 3:0 11:5, 11:9, 11:9
2
Sokołowska Joanna (19 l.)
Polska
1 P 3:2 10:12, 11:13, 11:3, 11:2, 12:10
3
Kisel Darya (18 l.)
Białoruś
1 P 0:3 5:11, 5:11, 3:11.
3
Mielnicka Weronika (20 l.)
Polska
1 W 3:2 3:11, 5:11, 11:8, 14:12, 12:10.
4 1 P 3:0 11:6 , 11:3 , 12:10
4
Szczuka Agata (20 l.)
Polska
1 P 3:2 11:6 ,11 :3 , 8:11 , 7:11 , 14:12
5
Garbino Maja (27 l.)
Polska
1 W 3:2 5:11; 11:7; 13:11; 9:11; 11:9
5
Kiedrowska Joanna (24 l.)
Polska
1 W 3:2 10:12; 6:11; 11:7; 14:12; 11:5
6
Chudy Anita (20 l.)
Polska
1 W 1:3 6:11,7:11,11:7,7:11
6
Nowacka Paulina (26 l.)
Polska
1 P 3:1 11:5,11:8,9:11,11:9
7
Płotka Magda (19 l.)
Polska
1 W 3:0 11:9, 11:8, 11:4
7
Płotka Katarzyna (20 l.)
Polska
1 W 3:0 11:9 13:11, 11:2
8
Palacz Katarzyna (26 l.)
Polska
1 W 1:3 3:11, 11:9, 5:11, 14:16
8
Suchomska Barbara (25 l.)
Polska
1 W 1:3 4:11, 11:5, 9:11, 6:11
9
Klimczak Monika (23 l.)
Polska
1 W 3:1 10:12, 11:3, 11:8, 11:6
9
Karahodzina Inna (33 l.)
Białoruś
1 P 0:3 6:11, 6:11, 4:11
10
Kiedrowska Joanna (24 l.)
Polska
1 W 2:3 11:7, 7:11, 11:6, 16:18, 7:11
10
Garbino Maja (27 l.)
Polska
1 P 3:1 6:11, 11:8, 11:8, 11:7
11
Szczuka Agata (20 l.)
Polska
1 W 3:2 8:11, 8:11, 11:7, 11:8, 11:7
11 1 P 1:3 11:8, 8:11, 6:11, 4:11
12 1 W 3:2 3:11, 8:11, 11:8, 11:6, 11:6
12 1 P 0:3 4:11, 12:14, 4:11
13
Płotka Magda (19 l.)
Polska
1 W 1:3 10:12, 7:11, 11:7, 5:11
13
Zhaludok Nuriya (49 l.)
Polska
1 P 3:1 8:11, 11:5, 11:3, 11:5
14
Palacz Katarzyna (26 l.)
Polska
1 W 3:2 11:8, 7:11, 11:8, 8:11, 11:6
14
Łebek Alicja (21 l.)
Polska
1 P 2:3 13:11, 11:7, 8:11, 5:11, 7:11
15
Kunats Maja (22 l.)
Białoruś
1 P 3:0 11:9, 11:7, 11:5
15
Karahodzina Inna (33 l.)
Białoruś
1 P 3:0 11:1, 11:5, 11:4
16
Nowacka Paulina (26 l.)
Polska
1 P 1:3 3:11, 9:11, 11:8, 8:11
16
Chudy Anita (20 l.)
Polska
1 W 3:0 16:14, 16:14, 13:11
17
Kisel Darya (18 l.)
Białoruś
1 P 3:0 11:6, 11:5, 11:2
17
Gryko Kamila (18 l.)
Polska
1 P 3:2 11:5, 11:8, 9:11, 7:11, 11:9
18
Falarz Aleksandra (24 l.)
Polska
1 P 3:1 11:9, 8:11, 11:6, 11:8
18 1 P 3:2 9:11, 11:7, 8:11, 11:7, 11:9

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 W 3:0 11:9, 11:7, 11:8
2 1 P 3:0 11:8, 11:6, 11:9
3 1 W 3:0 11:9, 11:6, 11:7.
4 1 P 3:0 11:8,11:8,11:9
5 1 P 1:3 9:11; 11:8; 7:11; 6:11
6 1 W 2:3 9:11,11:5,11:7,6:11,6:11
7 1 W 3:1 11:9, 7:11, 12:10, 11:9
8 1 P 3:0 12:10, 11:3, 11:9
9 1 P 1:3 3:11, 11:4, 8:11, 6:11
10 1 P 3:0 11:8, 11:3, 11:7
11 1 W 3:0 11:7, 12:10, 11:8
12 1 W 3:1 11:6, 3:11, 11:9, 11:9
13 1 W 0:3 4:11, 5:11, 10:12
14 1 P 1:3 5:11, 7:11, 11:9, 8:11
15 1 W 1:3 6:11, 11:4, 7:11, 4:11
16 1 P 0:3 9:11, 7:11, 4:11
17 1 P 3:2 10:12, 11:6, 11:9, 11:13, 11:8
18 1 P 3:1 11:9, 11:5, 11:13, 11:7