Płotka Katarzyna MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino

ur. 2000 (20 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
12
Zwycięstwa
24
Porażki
33%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Mielnicka Weronika (20 l.)
Polska
1 W 3:1 6:11, 11:9, 11:9, 11:3
1
Jackowska Julia (19 l.)
Polska
1 W 3:1 11:7, 10:12, 11:8, 11:6
2 1 P 3:0 12:10,11:5,11:6
2
Szczuka Agata (20 l.)
Polska
1 P 3:1 11:9,11:8,5:11,11:9
3
Garbino Maja (27 l.)
Polska
1 P 0:3 8:11, 5:11, 5:11
3
Kiedrowska Joanna (24 l.)
Polska
1 P 2:3 8:11, 11:3, 11:8, 5:11, 4:11
4
Nowacka Paulina (26 l.)
Polska
1 P 3:0 13:11, 11:7, 11:4
4
Chudy Anita (20 l.)
Polska
1 P 3:0 11:5, 11:8, 11:9
5
Klimczak Monika (23 l.)
Polska
1 P 1:3 10:12,11:9,8:11,3:11
5
Karahodzina Inna (33 l.)
Białoruś
1 P 0:3 6:11,8:11,11:13
6
Kłos Kamila (45 l.)
Polska
1 W 3:0 11:3, 11:8, 11:4
6
Palacz Katarzyna (26 l.)
Polska
1 W 3:0 13:11, 11:6, 11:8
7
Gierach Katarzyna (20 l.)
Polska
1 P 3:2 8:11, 11:5, 11:4, 7:11, 11:2
7
Stachecka Paulina (22 l.)
Polska
1 P 3:0 11:9 13:11, 11:2
8 1 W 3:0 11:6, 13:11, 11:4
8
Falarz Aleksandra (24 l.)
Polska
1 P 0:3 10:12, 9:11, 6:11
9 1 P 3:0 11:4, 11:5, 11:6
9
Ren Bingran (28 l.)
Chiny
1 P 3:0 11:4, 11:9, 11:4
10
Piłat Agnieszka (16 l.)
Polska
2 P 0:3 14:16, 8:11, 8:11
10
Drąg Marta (15 l.)
Polska
2 W 3:0 14:12, 11:3, 11:6
11
Karasiowa Lizaveta (26 l.)
Białoru¶
2 P 2:3 7:11, 12:10, 11:9, 4:11, 9:11
11 2 P 2:3 9:11, 11:8, 5:11, 11:7, 6:11
12
Suchomska Barbara (25 l.)
Polska
2 W 0:3 6:11 ,5:11 ,10:12 ,
12
Kaszuba Agata (28 l.)
Polska
2 W 2:3 15:13 ,4:11 ,11:8 ,7:11, 12:14 ,
13
Wrzosek Wiktoria (16 l.)
Polska
2 W 3:2 11:13, 11:9, 14:12, 9:11, 12:10
13
Gierach Katarzyna (20 l.)
Polska
2 W 3:2 13:11, 5:11, 6;11, 11:4, 11:8
14
Lipska Agnieszka (24 l.)
Polska
2 P 3:1 11:9, 11:5, 9:11, 13:11
14
Klimczak Monika (23 l.)
Polska
2 P 3:2 7:11, 7:11, 11:9, 12:10, 11:5
15
Sułek Zuzanna (17 l.)
Polska
2 P 2:3 11:3, 11:7, 9:11, 7:11, 8:11
15
Spychała Joanna (28 l.)
Polska
2 P 2:3 13:11, 11:7, 4:11, 11:13, 4:11
16
Górska Michalina (17 l.)
Polska
2 P 3:0 11:6, 11:6, 11:5
16
Jackowska Julia (19 l.)
Polska
2 P 3:1 10:12, 11:6, 11:7, 11:9
17 2 P 3:1 11:9, 11:7, 17:19, 11:4
17
Gilewska Dominika (18 l.)
Polska
2 P 3:2 9:11, 11:8, 11:1, 8:11, 12:10
18
Bartkiewicz Julia (13 l.)
Polska
2 W 2:3 11:7, 8:11, 6:11, 12:10, 8:11
18 2 W 1:3 5:11, 11:9, 2:11, 8:11

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 W 3:0 11:8, 11:7, 11:7
2 1 P 3:2 11:8,7:11,11:6,13:15,11:8
3 1 P 2:3 11:5, 9:11, 11:9, 6:11, 9:11
4 1 P 3:1 11:8, 5:11, 11:6, 11:8
5 1 P 0:3 8:11,6:11,:6:11
6 1 P 2:3 11:7, 11:8, 11:13, 7:11, 7:11
7 1 P 3:1 11:9, 7:11, 12:10, 11:9
8 1 P 0:3 6:11, 2:11, 4:11
9 1 P 3:1 12:14, 12:10, 12:10, 12:10
10 2 W 3:0 11:5, 11:8, 11:8
11 2 W 3:1 8:11, 11:7, 13:11, 11:8
12 2 W 0:3 3:11 ,6:11 ,9:11 ,
13 2 W 3:1 11:7, 9:11, 11:9, 11:5
14 2 W 1:3 13:11, 9:11, 7:11, 7:11
15 2 P 1:3 7:11, 11:9, 5:11, 6:11
16 2 P 3:0 11:5, 11:5, 11:9
17 2 W 0:3 7:11, 8:11, 6:11
18 2 W 2:3 6:11, 11:7, 13:11, 5:11, 8:11