Witkowska-Krawczyk Wioleta UKS CHROBRY Międzyzdroje

ur. 1990 (30 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

35
Pojedynki
16
Zwycięstwa
19
Porażki
46%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Kunats Maja (22 l.)
Białoruś
2 P 3:1 11:7, 11:6, 5:11, 11:5
1
Lipska Agnieszka (24 l.)
Polska
2 W 2:3 11:4, 11:5, 7:11, 7:11, 5:11
2
Gładysz Julia (15 l.)
Polska
2 W 3:0 11:4, 11:6, 11:5
2
Sułek Zuzanna (17 l.)
Polska
2 W 3:1 4:11, 11:8, 11:8, 11:4
3
Nowakowska Anna (23 l.)
Polska
2 W 0:3 9:11, 7:11, 4:11
3
Zhaludok Nuriya (49 l.)
Polska
2 P 3:0 11:7, 11:7, 15:13
4
Łebek Alicja (21 l.)
Polska
2 P 0:3 4:11, 4:11, 8:11
5
Brzęczek Eliza (20 l.)
Polska
2 P 3:0 11:7; 12:10; 12:10
5
Wrzosek Wiktoria (16 l.)
Polska
2 W 2:3 11:7; 5:11; 11:6; 7:11; 11:13
6
Gilewska Dominika (18 l.)
Polska
2 P 0:3 8:11, 10:12, 6:11
6 2 W 3:2 9:11, 5:11, 11:6, 11:9, 11:7
7
Łuba Weronika (28 l.)
Polska
2 P 3:1 8:11, 11:8, 11:7, 11:5
7 2 W 0:3 3:11, 10:12, 7:11
8
Gryko Kamila (18 l.)
Polska
2 P 1:3 11:5, 2:11, 6:11, 9:11
8
Górska Michalina (17 l.)
Polska
2 W 3:2 11:7, 7:11, 10:12, 11:5, 13:11
9
Pasińska Anika (28 l.)
Polska
2 P 3:2 17:15, 10:12, 11:6, 10:12, 11;8
9
Sitarska Agnieszka (33 l.)
Polska
2 P 3:2 5:11, 11:6, 11:3, 12:14, 11:5
10
Wrzosek Wiktoria (16 l.)
Polska
2 W 3:0 11:9, 11:1, 11:5
10
Gierach Katarzyna (20 l.)
Polska
2 W 3:0 11:7, 11:9, 11:9
11
Gilewska Kinga (26 l.)
Polska
2 W 3:0 11:5, 11:7, 11:8
11
Klimczak Monika (23 l.)
Polska
2 P 0:3 8:11, 9:11, 10:12
12
Sułek Zuzanna (17 l.)
Polska
2 P 3:2 4:11, 10:12, 11:7, 11:5, 11:7
12
Spychała Joanna (28 l.)
Polska
2 P 3:0 11:2, 11:8, 14:12
13
Jackowska Julia (19 l.)
Polska
2 P 3:2 12:10, 10:12, 8:11, 11:6, 11:9
13
Górska Michalina (17 l.)
Polska
2 P 3:2 5:11, 5:11, 11:9, 11:9, 12:10
14 2 W 2:3 11:6, 3:11, 11:7, 6:11, 7:11
14
Gilewska Dominika (18 l.)
Polska
2 P 3:0 12:10, 11:7, 11:9
15
Suchomska Barbara (25 l.)
Polska
2 P 3:2 6:11, 15:13, 8:11, 11:8, 11:7
15
Bogdaniuk Alina (54 l.)
Polska
2 W 1:3 8:11, 11:4, 5:11, 2:11
16
Drąg Marta (15 l.)
Polska
2 W 3:1 11:6, 9:11, 11:9, 11:7
16
Kocoń Roksana (16 l.)
Polska
2 W 3:0 11:4, 11:8, 11:2
17 2 P 2:3 9:11, 11:8, 4:11, 11:9, 7:11
17
Karasiowa Lizaveta (26 l.)
Białoru¶
2 P 1:3 5:11, 6:11, 12:10, 9:11
18
Nowakowska Anna (23 l.)
Polska
2 W 3:1 11:9, 9:11, 11:6, 11:7
18
Płotka Katarzyna (20 l.)
Polska
2 P 1:3 5:11, 11:9, 2:11, 8:11

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 2 W 2:3 11:13, 11:4, 11:9, 5:11, 8:11
2 2 W 3:0 11:9, 11:4, 11:6
3 2 W 1:3 10:12, 11:9, 7:11, 11:13
4 2 W 3:0 13:11, 11:3, 11:5
5 2 P 3:0 11:5; 11:9; 12:10
6 2 W 3:1 16:14, 8:11, 12:10, 11:5
7 2 P 3:1 11:5, 11:13, 14:12, 11:5
8 2 P 1:3 11:5, 8:11, 5:11, 7:11
9 2 P 3:2 11:5, 6:11, 10:12, 11:3, 11:9
10 1 W 3:0 11:8, 11:3, 11:7
11 1 P 2:3 9:11, 14:12, 11:4, 9:11, 5:11
12 1 P 3:2 13:11, 11:3, 11:13, 8:11, 12:10
13 1 P 3:0 12:10, 12:10, 11:8
14 2 W 0:3 7:11, 3:11, 5:11
15 2 W 0:3 3:11, 9:11, 7:11
16 2 W 3:0 11:7, 11:1, 11:4
17 2 W 3:0 11:5, 11:9, 11:4
18 2 P 2:3 6:11, 11:7, 13:11, 5:11, 8:11