Brzęczek Eliza MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka

ur. 2000 (20 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
17
Zwycięstwa
19
Porażki
47%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1 2 P 2:3 9:11, 11:6, 11:7, 7:11, 9:11
1
Gilewska Dominika (18 l.)
Polska
2 W 3:0 11:7, 11:8, 11:3
2 2 P 3:0 11:4, 11:4. 19:17
2 2 W 2:3 9:11, 12:10, 6:11, 12:10, 9:11
3
Gryko Kamila (18 l.)
Polska
2 W 3:0 11:7, 11:3, 15:13.
3
Jackowska Julia (19 l.)
Polska
2 W 3:1 9:11, 11:4, 11:3, 11:5.
4
Pasińska Anika (28 l.)
Polska
2 W 0:3 10:12,7:11,7:11
4
Sitarska Agnieszka (33 l.)
Polska
2 P 3:0 11:8,11:7,11:8
5
Lis Marta (25 l.)
Polska
2 P 0:3 5:11; 6:11; 10:12
5 2 W 3:0 11:7; 12:10; 12:10
6
Zielińska Maja (19 l.)
Polska
2 P 3:0 11:5,11:6,11:8
6
Spychała Joanna (28 l.)
Polska
2 W 0:3 6:11,5:11,7:11
7
Nowakowska Anna (23 l.)
Polska
2 W 3:0 11:4, 11:6, 11:6
7
Zhaludok Nuriya (49 l.)
Polska
2 P 0:3 9:11, 3:11, 7:11
8
Dąbrzał Zuzanna (14 l.)
Polska
2 W 0:3 9:11, 3:11, 3:11
8
Łebek Alicja (21 l.)
Polska
2 P 3:1 11:7, 11:5, 10:12, 11:8
9
Lipska Agnieszka (24 l.)
Polska
2 W 3:2 11:8, 9:11,11:5, 7:11, 11:7
9
Kunats Maja (22 l.)
Białoruś
2 P 0:3 3:11, 8:11, 10:12
10
Garbino Maja (27 l.)
Polska
1 P 3:1 11:5, 9:11, 11:4, 11:2
10
Kiedrowska Joanna (24 l.)
Polska
1 W 2:3 10:12, 11:6, 10:12, 11:8, 8:11
11 1 P 1:3 15:13, 9:11, 9:11, 7:11
11
Szczuka Agata (20 l.)
Polska
1 W 3:0 11:8, 11:8, 11:4
12 1 P 1:3 11:7, 3:11, 9:11, 6:11
12 1 P 0:3 4:11, 9:11, 9:11
13
Zhaludok Nuriya (49 l.)
Polska
1 P 3:2 12:10, 9:11, 9:11, 11:6, 11:8
13
Płotka Magda (19 l.)
Polska
1 W 0:3 9:11, 6:11, 5:11
14
Palacz Katarzyna (26 l.)
Polska
1 W 3:2 11:6, 11:4, 9:11, 4:11, 11:7
14
Łebek Alicja (21 l.)
Polska
1 P 0:3 4:11, 6:11, 6:11
15
Kunats Maja (22 l.)
Białoruś
1 P 3:0 13:11, 11:6, 11:9
15
Karahodzina Inna (33 l.)
Białoruś
1 P 3:1 11:9, 7:11, 11:6, 11:8
16
Nowacka Paulina (26 l.)
Polska
1 P 2:3 6:11, 12:10, 8:11, 11:8, 4:11
16
Zielińska Maja (19 l.)
Polska
1 W 3:1 11:2, 4:11, 11:7, 11:7
17
Kisel Darya (18 l.)
Białoruś
1 P 3:0 11:7, 11:5, 11:2
17
Gryko Kamila (18 l.)
Polska
1 W 1:3 11:3, 7:11, 6:11, 14:16
18
Falarz Aleksandra (24 l.)
Polska
1 P 3:0 11:6, 11:5, 11:6
18 1 W 2:3 10:12, 12:10, 9:11, 11:4, 5:11

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 2 P 2:3 4:11, 11:2, 15:13, 4:11, 6:11
2 1 P 3:0 11:6, 11:7, 11:8
3 2 P 2:3 11:7, 8:11, 7:11, 11:9, 9:11.
4 2 P 3:0 11:8,11:2,11:9
5 2 W 3:0 11:5; 11:9; 12:10
6 2 P 3:0 18:16,11:4,12:10
8 2 W 2:3 8:11, 13:11, 5:11, 11:8, 5:11
9 2 P 2:3 13:11, 5:11, 11:9, 8:11, 4:11
10 2 W 2:3 8:11, 9:11, 12:10, 11:9, 8:11
12 2 P 2:3 3:11, 13:11, 5:11, 12:10, 6:11
13 2 P 3:1 11:7, 9:11, 11:9, 11:5
14 2 P 2:3 11:9, 3:11, 12:10, 12:14, 6:11
15 2 W 2:3 11:8, 11:8, 7:11, 9:11, 5:11
16 2 W 3:2 9:11, 9:11, 11:6, 11:4, 11:8
17 2 P 3:0 11:9, 11:8, 11:1
18 2 P 3:2 8:11, 11:4, 7:11, 11:9, 11:7