Zielińska Anna Monika KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża

ur. 1992 (28 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
28
Zwycięstwa
8
Porażki
78%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Suchomska Barbara (25 l.)
Polska
1 P 3:1 5:11, 11:6, 11:9, 11:4
1
Palacz Katarzyna (26 l.)
Polska
1 W 0:3 5:11, 4:11, 2:11
2
Gierach Katarzyna (20 l.)
Polska
1 W 3:0 11:4, 12:10, 11:6
2
Stachecka Paulina (22 l.)
Polska
1 W 3:0 11:5, 11:9, 11:9
3 1 W 1:3 8:11, 8:11, 13:11, 10:12
3
Falarz Aleksandra (24 l.)
Polska
1 W 0:3 6:11, 6:11, 0:11
4
Klimczak Monika (23 l.)
Polska
1 W 2:3 5:11, 11:9, 9:11, 11:5, 7:11
4
Karahodzina Inna (33 l.)
Białoruś
1 W 2:3 11:8, 9:11, 11:4, 8:11, 6:11
5
Kisel Darya (18 l.)
Białoruś
1 W 3:2 11:7, 11:2, 3:11, 6:11, 11:4
5
Jackowska Julia (19 l.)
Polska
1 W 3:2 9:11, 11:7, 5:11, 11:5, 11:4
6 1 W 1:3 4:11, 11:13, 11:7, 7:11
6
Szczuka Agata (20 l.)
Polska
1 P 3:2 7:11, 5:11, 11:6, 11:4, 11:8
7
Kiedrowska Joanna (24 l.)
Polska
1 W 3:0 14:12, 12:10, 12:10
7
Garbino Maja (27 l.)
Polska
1 P 0:3 10:12, 5:11, 2:11
8
Nowacka Paulina (26 l.)
Polska
1 P 3:0 11:4,11:9,12:10
8
Chudy Anita (20 l.)
Polska
1 W 0:3 3:11,6:11,5:11
9
Płotka Katarzyna (20 l.)
Polska
1 W 3:0 11:4, 11:5, 11:6
9
Płotka Magda (19 l.)
Polska
1 W 3:0 11:4, 11:1, 11:6
10
Łebek Alicja (21 l.)
Polska
1 W 3:1 6:11, 11:6, 11:7, 11;6
10
Palacz Katarzyna (26 l.)
Polska
1 W 3:0 11:7, 13:11, 11:7
11
Zhaludok Nuriya (49 l.)
Polska
1 W 1:3 11:8, 3:11, 9:11, 9:11
11
Płotka Magda (19 l.)
Polska
1 W 0:3 9:11, 4:11, 2:11
12
Brzęczek Eliza (20 l.)
Polska
1 W 1:3 11:7, 3:11, 9:11, 6:11
12
Stachecka Paulina (22 l.)
Polska
1 W 0:3 4:11, 12:14, 4:11
13
Karahodzina Inna (33 l.)
Białoruś
1 W 3:0 11:7, 11:9, 13:11
13
Kunats Maja (22 l.)
Białoruś
1 W 3:0 11:4, 11:3, 11:4
14
Nowacka Paulina (26 l.)
Polska
1 P 1:3 11:9, 6:11, 9:11, 6:11
14
Chudy Anita (20 l.)
Polska
1 W 3:1 11:7, 11:1, 12:14, 11:3
15
Kisel Darya (18 l.)
Białoruś
1 P 3:2 5:11, 11:9, 8:11, 11:9, 11:2
15
Gryko Kamila (18 l.)
Polska
1 P 3:1 11:6, 7:11, 11:2, 11:8
16 1 W 3:1 9:11, 12:10, 11:7, 12:10
16
Falarz Aleksandra (24 l.)
Polska
1 W 3:2 11:8, 11:8, 8:11, 5:11, 13:11
17
Kiedrowska Joanna (24 l.)
Polska
1 W 2:3 7:11, 4:11, 11:9, 11:7, 6:11
17
Garbino Maja (27 l.)
Polska
1 P 3:1 11:6, 11:8, 6:11, 11:8
18 1 W 3:1 11:8, 11:9, 8:11, 11:7
18
Piłat Agnieszka (16 l.)
Polska
1 W 3:0 11:3, 11:6, 11:7

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 W 0:3 10:12, 5:11, 2:11
2 1 W 3:0 11:8, 11:6, 11:9
3 1 W 0:3 1:11, 5:11, 7:11
4 2 P 3:1 13:11, 6:11, 14:12, 11:5
5 2 P 1:3 10:12, 13:15, 11:6, 15:17
6 2 W 2:3 11:9, 11:8, 7:11, 11:13, 4:11
7 2 W 3:1 11:5, 11:13, 14:12, 11:5
8 2 W 0:3 8:11,9:11,6:11
9 2 W 3:0 11:3, 13:11, 11:6
10 1 P 2:3 9:11, 8:11, 11:5, 11:8, 9:11
11 1 W 0:3 5:11, 7:11, 10:12
12 1 P 3:1 11:6, 3:11, 11:9, 11:9
13 1 P 2:3 10:12, 11:3, 6:11, 11:9, 8:11
14 1 W 3:1 11:4, 9:11, 11:7, 11:7
15 1 P 3:2 9:11, 9:11, 14:12, 11:8, 11:8
16 1 W 3:2 8:11, 12:10, 8:11, 11:7, 11:7
17 1 W 1:3 12:10, 5:11, 4:11, 8:11
18 1 W 3:0 11:9, 12:10, 11:4