Garbino Maja UKS CHROBRY Międzyzdroje

ur. 1993 (26 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
27
Zwycięstwa
9
Porażki
75%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Klimczak Monika (22 l.)
Polska
1 W 1:3 15:13, 6:11, 6:11, 2:11
1
Karahodzina Inna (32 l.)
Białoruś
1 W 0:3 6:11, 7:11, 10:12
2
Nowacka Paulina (25 l.)
Polska
1 W 3:0 11:8, 11:6, 11:8
2
Chudy Anita (19 l.)
Polska
1 W 3:0 11:5, 11:4, 11:7
3
Płotka Katarzyna (19 l.)
Polska
1 W 0:3 8:11, 5:11, 5:11
3
Płotka Magda (18 l.)
Polska
1 P 3:1 11:3, 11:13, 11:8, 11:9
4
Kłos Kamila (44 l.)
Polska
1 W 3:0 11:2, 11:2, 11:6
4
Palacz Katarzyna (25 l.)
Polska
1 W 3:2 8:11, 12:10, 11:8, 5:11, 11:6
5
Gierach Katarzyna (19 l.)
Polska
1 W 1:3 5:11; 6:11; 12:10; 17:19
5
Stachecka Paulina (21 l.)
Polska
1 P 3:2 5:11; 11:7; 13:11; 9:11; 11:9
6 1 W 3:0 13:11, 11:4, 11:7
6
Falarz Aleksandra (23 l.)
Polska
1 W 3:1 13:11, 11:3, 5:11, 11:5
7 1 W 0:3 10:12, 5:11, 2:11
7
Ren Bingran (27 l.)
Chiny
1 P 3:0 11:8, 11:6, 11:6
8
Jackowska Julia (18 l.)
Polska
1 W 3:0 11:5, 11:7, 11:9
8
Kisel Darya (17 l.)
Białoruś
1 P 0:3 9:11, 8:11, 4:11
9 1 W 0:3 9:11, 9:11, 7:11
9
Szczuka Agata (19 l.)
Polska
1 W 1:3 8:11, 3:11, 14:12, 8:11
10
Stachecka Paulina (21 l.)
Polska
1 W 3:1 6:11, 11:8, 11:8, 11:7
10
Brzęczek Eliza (19 l.)
Polska
1 W 3:1 11:5, 9:11, 11:4, 11:2
11
Karahodzina Inna (32 l.)
Białoruś
1 P 2:3 11:8, 11:7, 8:11, 4:11, 10:12
11
Lipska Agnieszka (23 l.)
Polska
1 W 3:0 11:8, 11:9, 12:10
12
Chudy Anita (19 l.)
Polska
1 W 0:3 5:11, 5:11, 9:11
12
Zielińska Maja (18 l.)
Polska
1 W 0:3 7:11, 3:11, 4:11
13
Gryko Kamila (17 l.)
Polska
1 W 0:3 5:11, 5:11, 5:11
13
Kisel Darya (17 l.)
Białoruś
1 P 3:1 11:7, 11:8, 8:11, 11:6
14
Falarz Aleksandra (23 l.)
Polska
1 P 3:0 11:8, 12:10, 11:4
14 1 W 2:3 10:12, 11:9, 6:11, 11:5, 11:13
15
Palacz Katarzyna (25 l.)
Polska
1 W 2:3 11:8, 2:11, 6:11, 12:10, 2:11
15
Łebek Alicja (20 l.)
Polska
1 W 2:3 4:11, 8:11, 11:8, 13:11, 10:12
16
Piłat Agnieszka (15 l.)
Polska
1 W 3:0 11:7, 11:5, 12:10
16 1 W 3:1 11:13, 11:7, 11:4, 11:5
17
Łuba Weronika (27 l.)
Polska
1 P 1:3 12:10, 9:11, 9:11, 15:17
17 1 W 3:1 11:6, 11:8, 6:11, 11:8
18
Płotka Magda (18 l.)
Polska
1 W 3:1 8:11, 11:6, 11:9, 11:3
18
Zhaludok Nuriya (48 l.)
Polska
1 P 1:3 6:11, 7:11, 11:9, 1:11

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 2 W 2:3 11:13, 11:4, 11:9, 5:11, 8:11
2 2 W 3:0 11:9, 11:4, 11:6
3 2 W 1:3 10:12, 11:9, 7:11, 11:13
4 2 W 3:0 13:11, 11:3, 11:5
5 2 P 3:0 11:5; 11:9; 12:10
6 2 W 3:1 16:14, 8:11, 12:10, 11:5
7 2 P 3:1 11:5, 11:13, 14:12, 11:5
8 2 P 1:3 11:5, 8:11, 5:11, 7:11
9 2 P 3:2 11:5, 6:11, 10:12, 11:3, 11:9
10 1 W 3:0 11:8, 11:3, 11:7
11 1 P 2:3 9:11, 14:12, 11:4, 9:11, 5:11
12 1 P 3:2 13:11, 11:3, 11:13, 8:11, 12:10
13 1 P 3:0 12:10, 12:10, 11:8
14 1 P 3:0 11:5, 11:6, 11:6
15 1 P 3:1 10:12, 11:7, 11:9, 11:9
16 1 P 2:3 12:10, 8:11, 12:10, 5:11, 1:11
17 1 P 1:3 12:10, 5:11, 4:11, 8:11
18 1 W 3:2 13:11, 4:11, 9:11, 11:8, 11:6