Gryko Kamila Optima Polska DOJLIDY Białystok

ur. 2002 (18 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

34
Pojedynki
17
Zwycięstwa
17
Porażki
50%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Zhaludok Nuriya (49 l.)
Polska
2 P 3:0 11:8, 11:9, 11:3
1
Nowakowska Anna (23 l.)
Polska
2 W 1:3 12:14, 7:11, 11:7, 7:11
2
Suchomska Barbara (25 l.)
Polska
2 W 3:0 12:10, 11:3, 16:14
2
Łebek Alicja (21 l.)
Polska
2 W 3:0 11:6, 11:7, 11:6
3
Brzęczek Eliza (20 l.)
Polska
2 P 3:0 11:7, 11:3, 15:13.
3
Prusińska Hanna (32 l.)
Polska
2 P 3:2 11:9, 11:9, 10:12, 12:14, 11:9.
4
Gilewska Dominika (18 l.)
Polska
2 P 2:3 10:12, 13:11, 6:11, 14:12, 9:11
4 2 P 2:3 11:6, 11:13, 4:11, 11:8, 9:11
5
Łuba Weronika (28 l.)
Polska
2 W 2:3 11:5, 9:11, 8:11, 11:2, 9:11
5 2 P 3:0 11:5, 11:9, 11:6
7
Drąg Marta (15 l.)
Polska
2 W 3:0 11:6, 11:9, 11:8
7
Pasińska Anika (28 l.)
Polska
2 P 2:3 11:5, 11:3, 9:11, 6:11, 9:11
8
Lis Marta (25 l.)
Polska
2 W 2:3 8:11, 11:9, 12:10, 9:11, 6:11
8 2 W 1:3 11:5, 2:11, 6:11, 9:11
9
Zielińska Maja (19 l.)
Polska
2 W 3:0 11:1, 11:2, 12:10
9
Sułek Zuzanna (17 l.)
Polska
2 W 3:2 9:11, 11:5, 12:10, 8:11, 11:9
10
Nowacka Paulina (26 l.)
Polska
1 P 3:0 11:9, 11:4, 12:10
10
Chudy Anita (20 l.)
Polska
1 W 0:3 5:11, 9:11, 9:11
11
Palacz Katarzyna (26 l.)
Polska
1 P 3:1 10:12, 11:6, 11:4,11:6
11
Łebek Alicja (21 l.)
Polska
1 W 1:3 8:11, 11:8, 5:11, 8:11
12
Falarz Aleksandra (24 l.)
Polska
1 P 3:0 12:10, 11:9, 11:4
12 1 P 3:0 11:8, 11:6, 11:8
13
Kiedrowska Joanna (24 l.)
Polska
1 W 3:0 11:8, 11:8, 11:9
13
Garbino Maja (27 l.)
Polska
1 P 0:3 5:11, 5:11, 5:11
14 1 P 3:2 11:7, 11:5, 7:11, 9:11, 12:10
14
Szczuka Agata (20 l.)
Polska
1 P 3:1 11:9, 11:4, 6:11, 11:3
15 1 W 3:1 11:6, 7:11, 11:2, 11:8
15
Łuba Weronika (28 l.)
Polska
1 W 3:2 6:11, 4:11, 11:5, 11:6, 11:3
16
Płotka Magda (19 l.)
Polska
1 W 3:1 5:11, 11:5, 11:8, 11:9
16
Zhaludok Nuriya (49 l.)
Polska
1 P 0:3 4:11, 3:11, 4:11
17
Stachecka Paulina (22 l.)
Polska
1 W 3:2 11:5, 11:8, 9:11, 7:11, 11:9
17
Brzęczek Eliza (20 l.)
Polska
1 P 1:3 11:3, 7:11, 6:11, 14:16
18
Karahodzina Inna (33 l.)
Białoruś
1 P 1:3 11:7, 6:11, 11:13, 6:11
18
Kunats Maja (22 l.)
Białoruś
1 W 3:1 11:8, 5:11, 11:6, 12:10

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 P 3:0 13:11, 11;3, 11:3
2 1 W 3:2 11:7, 11:8, 10:12, 5:11, 11:9
3 2 W 2:3 11:7, 8:11, 7:11, 11:9, 9:11.
4 2 W 3:2 11:9, 10:12, 11:9, 9:11, 13:11
5 2 W 1:3 10:12, 13:15, 11:6, 15:17
7 2 P 1:3 8:11, 12:10, 7:11, 6:11
8 2 W 1:3 11:5, 8:11, 5:11, 7:11
9 2 W 3:0 11:8, 11:7, 11:3
10 2 P 3:2 11:6, 11:9, 6:11, 7:11, 11:6
11 2 W 1:3 11:9, 10:12, 8:11, 4:11
12 2 W 0:3 7:11, 10:12, 9:11
13 2 W 3:2 9:11, 6:11, 11:9, 11:3, 11:5
14 2 W 2:3 11:3, 15:13, 9:11, 8:11, 9:11
15 2 W 3:1 11:7, 10:12, 11:6, 14:12
16 2 W 3:0 11:5, 11:5, 11:9
17 2 W 3:0 11:9, 11:8, 11:1
18 2 W 3:2 13:11, 12:10, 6:11, 5:11, 12:10