Murawski Michał KS SPÓJNIA Warszawa

ur. 1995 (26 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

31
Pojedynki
16
Zwycięstwa
15
Porażki
52%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Kreft Damian (25 l.)
Polska
2 P 3:1 11:4, 11:6, 7:11, 11:3
1
Kaproń Łukasz (28 l.)
Polska
2 W 0:3 7:11, 6:11, 6:11
2
Bąk Daniel (33 l.)
Polska
1 W 3:2 6:11, 11:7, 7:11, 11:8, 12:10
3
Węderlich Damian (23 l.)
Polska
2 W 1:3 9:11, 11:8, 8:11, 5:11
3
Piotrowski Paweł (25 l.)
Polska
2 P 3:1 11:8, 11:7, 8:11, 11:3
4
Dziadek Kamil (21 l.)
Polska
2 W 1:3 8:11, 11:8, 8:11, 5:11
4
Grela Artur (21 l.)
Polska
2 W 0:3 7:11, 9:11, 4:11
5
Marczykowski Rafał (25 l.)
Polska
2 W 3:0 11:5, 11:9, 11:2
5
Zdzienicki Kamil (34 l.)
Polska
2 W 3:2 5:11, 12:10, 11:8, 9:11, 13:11
6
Włóczko Krzysztof (25 l.)
Polska
2 W 1:3 4:11, 7:11, 11:9, 3:11
6
Meng Zhen (32 l.)
Chiny
2 P 3:0 11:7, 11:5, 11:4
7
Prądzinski Marek (47 l.)
Polska
2 P 1:3 11:7, 5:11, 8:11, 10:12
7
Dosz Sławomir (23 l.)
Polska
2 W 3:2 11:7, 13:11, 7:11, 10:12, 11:8
8
Rubinstejn Georgij (51 l.)
Rosja
2 W 2:3 11:6, 8:11, 9:11, 13:11, 9:11
8
Petaś Kacper (21 l.)
Polska
2 W 1:3 5:11, 8:11, 11:9, 2:11
9
Świder Dariusz (47 l.)
Polska
2 W 3:1 7:11, 11:9, 11:5, 11:2
9
Kowalski Wojciech (39 l.)
Polska
2 W 3:2 8:11, 11:9, 11:7, 9:11, 11:5
10
Badowski Marek (24 l.)
Polska
1 P 2:3 16:14, 2:11, 7:11, 11:5, 6:11
10
Troka Mateusz (28 l.)
Polska
1 W 3:1 11:6, 11:8, 6:11, 11:5
11
Kotowski Tomasz (23 l.)
Polska
1 P 0:3 3:11, 4:11, 6:11
11
Marchlewski Marcin (43 l.)
Polska
1 P 1:3 7:11, 12:10, 11:13, 7:11
12
Koszyk Bogusław (34 l.)
Polska
1 P 3:1 11:6, 11:6, 18:20, 11:9
12
Bąk Daniel (33 l.)
Polska
1 P 3:0 11:9, 11:6, 11:7
13
Woś Alan (37 l.)
Polska
1 P 0:3 5:11, 11:13, 7:11
13
Lipiński Mateusz (22 l.)
Polska
1 W 3:0 11:7, 11:7, 11:7
14
Prądzinski Marek (47 l.)
Polska
1 P 3:2 11:5, 5:11, 11:5, 6:11, 11:5
14
Perek Jakub (35 l.)
Polska
1 P 3:0 11:5, 11:8, 11:6
15
Malicki Szymon (33 l.)
Polska
1 P 2:3 11:9, 11:9, 9:11, 5:11, 5:11
15
Grela Artur (21 l.)
Polska
1 W 3:0 11:9, 11:9, 11:5
17
Zdzienicki Kamil (34 l.)
Polska
1 P 3:1 11:3, 11:9, 8:11, 12:10
17
Adamiak Grzegorz (50 l.)
Polska
1 P 3:0 11:7, 11:6, 11:8

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 2 P 3:0 11:5, 11:3, 11:7
3 2 W 2:3 9:11, 11:6, 11:3, 10:12, 9:11
5 2 W 3:1 10:12, 11:7, 11:8, 11:7
6 2 P 3:1 11:7, 11:7, 9:11, 11:3
7 2 P 2:3 11:3, 8:11, 11:8, 6:11, 8:11
8 2 P 3:1 5:11, 11:8, 11:5, 11:7
9 2 W 3:0 11:2, 11:9, 11:7
10 1 W 3:0 11:8, 11:9, 11:9
11 1 P 0:3 3:11, 6:11, 8:11
12 1 P 3:0 11:4, 11:4, 11:5
13 1 P 1:3 11:9, 12:14, 4:11, 7:11
14 1 P 3:0 11:3, 11:6, 11:5
15 1 P 1:3 6:11, 11:8, 7:11, 10:12
17 1 P 3:1 11:7, 8:11, 11:6, 11:6