Marchlewski Marcin KST ENERGA-MANEKIN II Toruń

ur. 1978 (42 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

33
Pojedynki
15
Zwycięstwa
18
Porażki
45%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Koszyk Bogusław (33 l.)
Polska
1 P 3:2 7:11, 6:11, 11:8, 11:5, 11:5
1
Bąk Daniel (32 l.)
Polska
1 P 3:0 11:8, 11:6, 12:10
2
Maćkowiak Wojciech (38 l.)
Polska
1 W 3:2 11:8, 11:3, 8:11, 4:11, 11:6
3
Grześlak Zbigniew (35 l.)
Polska
1 P 0:3 8:11, 5:11, 6:11
3
Sankowski Marcin (25 l.)
Polska
1 W 3:0 12:10, 11:8, 11:1
4
Kiełb Dariusz (48 l.)
Polska
1 W 0:3 0:11, 6:11, 6:11
4
Adamiak Grzegorz (49 l.)
Polska
1 P 3:1 11:5, 11:7, 9:11, 11:8
5
Woś Alan (36 l.)
Polska
1 P 0:3 5:11, 5:11, 4:11
5
Chmiel Piotr (34 l.)
Polska
1 W 3:1 11:8, 9:11, 11:7, 15:13
6
Dosz Adam (24 l.)
Polska
1 W 1:3 8:11, 14:12, 5:11, 14:16
6
Perek Jakub (34 l.)
Polska
1 P 3:2 11:13, 11:6, 11:8, 9:11, 11:4
7
Sposób Tomasz (35 l.)
Polska
1 P 2:3 7:11, 5:11, 11:8, 11:9, 1:11
7
Więcek Adrian (25 l.)
Polska
1 W 3:1 11:9, 11:6, 7:11, 11:8
8
Daniel Artur (38 l.)
Polska
1 P 3:2 12:10, 11:8, 9:11, 7:11, 11:7
8
Maruszak Piotr (25 l.)
Polska
1 W 0:3 4:11, 7:11, 5:11
9
Badowski Marek (23 l.)
Polska
1 W 3:1 11:5, 9:11, 15:13, 11:9
9
Troka Mateusz (27 l.)
Polska
1 W 3:0 11:9, 11:5, 12:10
10
Zdzienicki Kamil (33 l.)
Polska
1 W 3:1 11:8, 11:5, 6:11, 13:11
10
Adamiak Grzegorz (49 l.)
Polska
1 P 2:3 12:10, 12:10, 9:11, 8:11, 9:11
11
Grześlak Zbigniew (35 l.)
Polska
1 W 2:3 11:9, 7:11, 8:11, 11:8, 4:11
11
Murawski Michał (25 l.)
Polska
1 W 1:3 7:11, 12:10, 11:13, 7:11
12
Troka Mateusz (27 l.)
Polska
1 P 3:0 11:9, 11:5, 12:10
12
Badowski Marek (23 l.)
Polska
1 P 3:0 11:3, 11:7, 11:4
14
Koszyk Bogusław (33 l.)
Polska
1 P 1:3 13:15, 11:9, 9:11, 9:11
14
Bąk Daniel (32 l.)
Polska
1 P 1:3 11:6, 8:11, 11:13, 7:11
15
Woś Alan (36 l.)
Polska
1 P 3:1 11:6, 6:11, 11:6, 11:9
15
Włóczko Krzysztof (24 l.)
Polska
1 W 1:3 5:11, 6:11, 12:10, 15:17
16
Prądzinski Marek (46 l.)
Polska
1 P 1:3 11:5, 1:11, 7:11, 9:11
16
Perek Jakub (34 l.)
Polska
1 P 1:3 8:11, 7:11, 11:9, 8:11
17
Malicki Szymon (32 l.)
Polska
1 W 1:3 8:11, 11:8, 5:11, 8:11
17
Grela Artur (20 l.)
Polska
1 W 0:3 7:11, 5:11, 6:11
18
Sposób Tomasz (35 l.)
Polska
1 P 3:0 11:5, 11:8, 11:6
18
Więcek Adrian (25 l.)
Polska
1 P 3:0 11:9, 11:2, 11:7

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 W 0:3 9:11, 12:14, 9:11
2 1 P 1:3 9:11, 11:6, 8:11, 5:11
3 1 W 3:1 15:13, 11:7, 7:11, 11:7
4 1 P 3:1 11:7, 11:6, 8:11, 14:12
5 1 P 0:3 9:11, 7:11, 7:11
6 1 P 3:0 11:8, 11:6, 11:8
7 1 P 2:3 11:8, 11:8, 6:11, 9:11, 5:11
8 1 P 3:0 11:3, 11:6, 11:4
9 1 W 3:1 11:9, 11:9, 9:11, 11:7
10 1 W 3:2 12:10, 10:12, 7:11, 11:8, 11:8
11 1 W 0:3 3:11, 6:11, 8:11
12 1 W 0:3 2:11, 10:12, 7:11
14 1 P 1:3 11:8, 10:12, 6:11, 6:11
15 1 P 3:1 11:6, 11:9, 12:14, 14:12
16 1 P 1:3 14:12, 8:11, 7:11, 8:11
17 1 W 1:3 9:11, 11:7, 11:13, 11:13
18 1 P 3:1 11:6, 10:12, 15:13, 11:7