Koszyk Bogusław UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą

ur. 1987 (33 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

34
Pojedynki
27
Zwycięstwa
7
Porażki
79%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Kotowski Tomasz (22 l.)
Polska
1 W 3:1 5:11, 11:8, 11:8, 14:12
1
Marchlewski Marcin (42 l.)
Polska
1 W 3:2 7:11, 6:11, 11:8, 11:5, 11:5
2
Sankowski Marcin (25 l.)
Polska
1 W 0:3 10:12, 5:11, 7:11
2
Grześlak Zbigniew (35 l.)
Polska
1 W 2:3 8:11, 11:7, 12:10, 8:11, 9:11
3
Kiełb Dariusz (48 l.)
Polska
1 W 3:1 11:7, 9:11, 11:8, 11:3
3
Adamiak Grzegorz (49 l.)
Polska
1 W 3:0 11:5, 11:7, 11:9
4
Woś Alan (36 l.)
Polska
1 W 1:3 12:14, 13:11, 9:11, 3:11
4
Chmiel Piotr (34 l.)
Polska
1 P 3:2 11:8, 9:11, 8:11, 11:6, 11:8
5
Dosz Adam (24 l.)
Polska
1 W 3:2 6:11, 9:11, 11:7, 11:9, 11:7
5
Perek Jakub (34 l.)
Polska
1 W 3:0 15:13, 11:9, 13:11
6
Sposób Tomasz (35 l.)
Polska
1 P 3:2 7:11, 11:8, 9:11, 11:8, 11:4
6
Więcek Adrian (25 l.)
Polska
1 W 0:3 7:11, 8:11, 12:14
7
Maruszak Piotr (25 l.)
Polska
1 W 3:0 11:9, 11:9, 11:9
7
Daniel Artur (38 l.)
Polska
1 P 1:3 8:11, 8:11, 11:8, 8:11
8
Badowski Marek (23 l.)
Polska
1 W 0:3 5:11, 8:11, 8:11
8
Troka Mateusz (27 l.)
Polska
1 W 1:3 6:11, 10:12, 11:6, 6:11
9
Dziadek Kamil (20 l.)
Polska
1 W 3:0 11:5, 11:8, 11:9
9
Maćkowiak Wojciech (38 l.)
Polska
1 W 3:2 10:12, 11:8, 11:4, 5:11, 11:6
10 1 W 3:0 11:9, 11:7, 11:9
10
Sposób Tomasz (35 l.)
Polska
1 W 3:2 11:5, 5:11, 11:5, 12:14, 11:4
11
Kiełb Dariusz (48 l.)
Polska
1 W 2:3 11:8, 6:11, 6:11, 11:4, 8:11
11
Zdzienicki Kamil (33 l.)
Polska
1 W 2:3 6:11, 11:5, 9:11, 11:4, 6:11
12
Grześlak Zbigniew (35 l.)
Polska
1 P 2:3 8:11, 11:6, 11:9, 12:14, 11:13
12
Murawski Michał (25 l.)
Polska
1 W 3:1 11:6, 11:6, 18:20, 11:9
13
Troka Mateusz (27 l.)
Polska
1 W 3:0 11:6, 11:4, 11:6
13
Badowski Marek (23 l.)
Polska
1 P 1:3 11:7, 5:11, 9:11, 5:11
14
Węderlich Damian (22 l.)
Polska
1 W 0:3 1:11, 10:12, 11:13
14
Marchlewski Marcin (42 l.)
Polska
1 W 1:3 13:15, 11:9, 9:11, 9:11
16
Meng Zhen (31 l.)
Chiny
1 W 3:0 11:6, 11:5, 11:8
16
Woś Alan (36 l.)
Polska
1 W 3:1 11:8, 9:11, 11:8, 11:9
17
Perek Jakub (34 l.)
Polska
1 W 0:3 8:11, 7:11, 7:11
17
Prądzinski Marek (46 l.)
Polska
1 P 3:1 11:7, 12:10, 8:11, 11:6
18
Malicki Szymon (32 l.)
Polska
1 P 3:2 11:9, 14:12, 10:12, 12:14, 11:4
18
Grela Artur (20 l.)
Polska
1 W 1:3 6:11, 11:7, 15:17, 9:11

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 P 0:3 9:11, 12:14, 9:11
2 1 W 2:3 11:9, 5:11, 11:8, 7:11, 8:11
3 1 W 3:0 12:10, 11:9, 11:8
4 1 P 3:1 11:9, 5:11, 11:4, 11:9
5 1 P 2:3 6:11, 11:3, 11:6, 9:11, 5:11
6 1 W 1:3 8:11, 9:11, 11:6, 4:11
7 1 W 3:1 11:6, 12:10, 7:11, 11:4
9 1 W 3:0 11:8, 11:6, 11:7
10 1 P 2:3 4:11, 11:8, 11:7, 11:13, 2:11
11 1 W 0:3 4:11, 8:11, 9:11
12 1 W 3:0 11:4, 11:4, 11:5
13 1 W 3:2 12:10, 9:11, 11:3, 9:11, 11:6
14 1 W 1:3 11:8, 10:12, 6:11, 6:11
16 1 W 3:0 11:5, 11:5, 11:9
17 1 W 2:3 2:11, 9:11, 11:7, 11:5, 9:11
18 1 W 2:3 11:13, 6:11, 11:8, 11:8, 5:11