Prądziński Marek POLTAREX POGOŃ Lębork

ur. 1974 (45 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

34
Pojedynki
24
Zwycięstwa
10
Porażki
71%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Kulczycki Samuel (17 l.)
Polska
2 W 2:3 3:11, 11:9, 16:14, 1:11, 3:11
1
Grela Artur (19 l.)
Polska
2 W 0:3 7:11, 4:11, 5:11
2
Jarmołowicz Kamil (23 l.)
Polska
2 W 3:0 11:6, 11:1, 11:2
2 2 W 3:1 11:8, 11:7, 8:11, 11:9
3
Świder Dariusz (45 l.)
Polska
2 W 1:3 11:9, 7:11, 4:11, 6:11
3
Kowalski Wojciech (37 l.)
Polska
2 W 1:3 10:12, 6:11, 11:8, 9:11
4
Kaproń Łukasz (26 l.)
Polska
2 W 3:1 9:11, 11:4, 11:8, 11:8
4
Kreft Damian (23 l.)
Polska
2 P 0:3 6:11, 9:11, 8:11
5
Kurowski Kamil (23 l.)
Polska
2 W 0:3 6:11, 11:13, 6:11
5
Bąk Marcin (33 l.)
Polska
2 P 3:2 8:11, 9:11, 14:12, 12:10, 11:4
6
Węderlich Damian (21 l.)
Polska
2 W 3:1 6:11, 11:8, 13:11, 11:6
6
Piotrowski Paweł (23 l.)
Polska
2 W 3:1 8:11, 14:12, 11:3, 11:8
7
Murawski Michał (24 l.)
Polska
2 W 1:3 11:7, 5:11, 8:11, 10:12
7
Olek Jan (27 l.)
Polska
2 W 1:3 11:9, 9:11, 3:11, 6:11
8
Zdzienicki Kamil (32 l.)
Polska
2 W 3:0 1:0 (krecz)
8
Marczykowski Rafał (23 l.)
Polska
2 W 3:0 11:2, 11:3, 11:4
9
Meng Zhen (30 l.)
Chiny
2 P 1:3 7:11, 11:5, 6:11, 5:11
9
Khanin Aliaksandr (21 l.)
Białoru¶
2 W 3:2 11:9, 11:8, 7:11, 8:11, 11:8
11
Grela Artur (19 l.)
Polska
1 W 3:0 11:8, 11:3, 11:8
11
Dziadek Kamil (19 l.)
Polska
1 W 3:0 11:4, 11:3, 11:3
12 1 W 0:3 10:12, 5:11, 7:11
12
Więcek Adrian (24 l.)
Polska
1 W 0:3 5:11, 8:11, 7:11
13
Zdzienicki Kamil (32 l.)
Polska
1 W 2:3 8:11, 4:11, 11:7, 11:8, 7:11
13
Adamiak Grzegorz (48 l.)
Polska
1 P 3:0 11:6, 11:8, 11:4
14
Murawski Michał (24 l.)
Polska
1 W 3:2 11:5, 5:11, 11:5, 6:11, 11:5
14
Grześlak Zbigniew (34 l.)
Polska
1 P 0:3 8:11, 12:14, 6:11
15
Badowski Marek (22 l.)
Polska
1 P 3:1 11:7, 11:9, 9:11, 13:11
15
Troka Mateusz (26 l.)
Polska
1 P 3:0 11:3, 12:10, 11:5
16
Węderlich Damian (21 l.)
Polska
1 P 3:0 krecz
16
Marchlewski Marcin (41 l.)
Polska
1 W 1:3 11:5, 1:11, 7:11, 9:11
17
Bąk Daniel (31 l.)
Polska
1 P 2:3 11:9, 9:11, 5:11, 11:5, 5:11
17
Koszyk Bogusław (32 l.)
Polska
1 W 3:1 11:7, 12:10, 8:11, 11:6
18
Meng Zhen (30 l.)
Chiny
1 P 3:2 9:11, 11:7, 7:11, 12:10, 11:6
18
Woś Alan (35 l.)
Polska
1 W 2:3 2:11, 11:9, 9:11, 11:7, 10:12

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 W 1:3 11:4, 4:11, 9:11, 13:15
2 1 W 3:1 11:6, 11:7, 10:12, 11:6
3 1 W 0:3 9:11, 9:11, 4:11
4 1 W 3:2 7:11, 10:12, 11:9, 13:11, 11:3
5 1 W 2:3 6:11, 11:3, 11:6, 9:11, 5:11
6 1 W 3:0 11:8, 11:6, 11:8
7 1 W 2:3 11:4, 8:11, 11:8, 5:11, 10:12
8 1 W 3:0 1:0 (krecz)
9 1 W 3:1 11:8, 4:11, 11:7, 11:6
11 1 W 3:0 11:4, 11:1, 11:9
12 1 W 2:3 11:4, 4:11, 11:9, 9:11, 8:11
13 1 W 1:3 9:11, 10:12, 11:7, 10:12
14 1 W 3:0 11:3, 11:6, 11:5
15 1 W 1:3 11:5, 8:11, 9:11, 10:12
16 1 W 1:3 14:12, 8:11, 7:11, 8:11
17 1 P 2:3 2:11, 9:11, 11:7, 11:5, 9:11
18 1 W 1:3 13:11, 13:15, 9:11, 6:11