Kurowski Kamil UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą

ur. 1996 (25 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

34
Pojedynki
16
Zwycięstwa
18
Porażki
47%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Piotrowski Paweł (25 l.)
Polska
2 W 3:1 11:7, 11:6, 9:11, 11:8
1
Węderlich Damian (23 l.)
Polska
2 P 1:3 11:13, 11:5, 10:12, 7:11
2
Olek Jan (29 l.)
Polska
2 W 0:3 10:12, 8:11, 8:11
2 2 W 0:3 8:11, 7:11, 9:11
3
Zdzienicki Kamil (34 l.)
Polska
2 P 2:3 5:11, 11:7, 7:11, 11:9, 3:11
3
Marczykowski Rafał (25 l.)
Polska
2 W 3:0 11:4, 11:6, 11:3
4
Khanin Aliaksandr (23 l.)
Białoruś
2 P 3:0 12:10, 11:3, 11:9
4
Meng Zhen (32 l.)
Chiny
2 P 3:1 11:8, 11:5, 6:11, 11:8
5
Dosz Sławomir (23 l.)
Polska
2 P 1:3 11:8, 5:11, 11:13, 7:11
5
Prądzinski Marek (47 l.)
Polska
2 P 0:3 6:11, 11:13, 6:11
6
Petaś Kacper (21 l.)
Polska
2 W 0:3 13:15, 4:11, 12:14
6 2 P 3:2 6:11, 11:4, 12:10, 7:11, 11:8
7
Janczewski Marcin (35 l.)
Polska
2 W 3:0 11:6, 11:4, 11:4
7
Kowalski Wojciech (39 l.)
Polska
2 W 3:2 10:12, 11:9, 11:3, 7:11, 11:6
8
Kaproń Łukasz (28 l.)
Polska
2 W 2:3 8:11, 11:7, 7:11, 11:6, 9:11
8
Kreft Damian (25 l.)
Polska
2 W 2:3 7:11, 8:11, 11:4, 11:5, 8:11
9
Grela Artur (21 l.)
Polska
2 P 1:3 6:11, 6:11, 12:10, 9:11
9
Urbański Mateusz (28 l.)
Polska
2 W 3:2 13:15, 8:11, 11:5, 11:4, 11:9
10
Więcek Adrian (26 l.)
Polska
2 P 1:3 4:11, 9:11, 11:3, 5:11
10
Żebrowski Jędrzej (21 l.)
Polska
2 W 3:0 11:5, 11:4, 11:3
11
Marczykowski Rafał (25 l.)
Polska
2 W 0:3 7:11, 9:11, 8:11
11 2 W 0:3 3:11, 3:11, 3:11
12 2 W 3:1 11:5, 11:6, 9:11, 11:6
12
Sankowski Marcin (26 l.)
Polska
2 W 3:2 12:10, 11:7, 8:11, 14:16, 11:6
13
Kaproń Łukasz (28 l.)
Polska
2 P 0:3 6:11, 9:11, 12:14
13
Kreft Damian (25 l.)
Polska
2 W 3:2 11:9, 10:12, 7:11, 11:6, 11:6
14
Kotowski Tomasz (23 l.)
Polska
2 P 3:1 13:11, 11:7, 5:11, 12:10
14
Urbanowicz Kamil (22 l.)
Polska
2 P 3:1 11:8, 11:8, 8:11, 11:8
16
Chmiel Piotr (35 l.)
Polska
2 P 2:3 11:9, 2:11, 16:14, 10:12, 9:11
16
Khanin Aliaksandr (23 l.)
Białoruś
2 P 0:3 10:12, 10:12, 10:12
17
Dosz Adam (25 l.)
Polska
2 P 3:1 11:8, 11:8, 7:11, 11:9
17
Dosz Sławomir (23 l.)
Polska
2 P 3:1 6:11, 11:8, 14:12, 12:10
18
Kulczycki Samuel (19 l.)
Polska
2 P 3:0 11:8, 11:9, 11:8
18
Dziadek Kamil (21 l.)
Polska
2 P 3:2 6:11, 11:8, 8:11, 11:6, 11:7

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 2 P 1:3 9:11, 9:11, 11:9, 8:11
2 2 P 3:1 10:12, 11:9, 11:7, 11:4
3 2 P 1:3 11:4, 10:12, 8:11, 6:11
4 2 P 3:0 12:10, 11:7, 11:9
5 1 P 2:3 6:11, 11:3, 11:6, 9:11, 5:11
6 2 W 1:3 11:9, 9:11, 8:11, 5:11
7 2 W 3:0 13:11, 11:4, 11:9
9 2 W 3:0 11:6, 11:7, 11:5
10 2 W 3:0 11:6, 11:8, 11:2
11 2 W 0:3 1:11, 1:11, 4:11
12 2 W 3:1 11:9, 10:12, 11:9, 11:7
13 2 P 1:3 14:16, 11:8, 6:11, 7:11
14 2 W 2:3 11:7, 11:13, 11:5, 5:11, 11:13
16 2 W 3:0 13:11, 12:10, 11:8
17 2 W 1:3 9:11, 10:12, 11:7, 8:11
18 2 W 1:3 13:11, 1:11, 7:11, 10:12