Wachowiak Łukasz ZKS Zielona Góra

ur. 2000 (21 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
18
Zwycięstwa
18
Porażki
50%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Kusiński Marcin (50 l.)
Polska
1 P 1:3 5:11, 11:7, 7:11, 4:11
1
Lubaś Sebastian (41 l.)
Polska
1 W 3:2 8:11, 5:11, 16:14, 11:7, 11:9
2
Moczko Michał (25 l.)
Polska
1 W 0:3 9:11, 5:11, 8:11
2
Wasylkowski Nestor (29 l.)
Polska
1 P 3:0 11:4, 11:3, 12:10
3
Kozieł Paweł (28 l.)
Polska
1 P 1:3 10:12, 4:11, 11:7, 2:11
3
Zavadskyi Ihor (29 l.)
Ukraina
1 P 1:3 11:8, 6:11, 5:11, 9:11
4
Zdzienicki Kamil (34 l.)
Polska
1 P 0:3 10:12, 7:11, 13:15
4
Niemiec Krzysztof (30 l.)
Polska
1 P 0:3 7:11, 12:14, 12:14
5
Janczewski Grzegorz (35 l.)
Polska
1 W 3:2 11:8, 9:11, 12:10, 9:11, 11:7
5
Sankowski Marcin (26 l.)
Polska
1 W 3:1 11:8, 11:9, 14:16, 11:9
6
Masłowski Jakub (25 l.)
Polska
1 W 1:3 3:11, 9:11, 11:7, 10:12
6
Balcerzak Marcin (23 l.)
Polska
1 W 1:3 6;11, 4:11, 11:1, 10:12
7
Grela Paweł (23 l.)
Polska
1 W 3:1 10:12, 13:11, 11:9, 11:6
7
Wróbel Dariusz (31 l.)
Polska
1 W 3:0 11:6, 13:11, 11:5
8
Tomicki Jarosław (41 l.)
Polska
1 P 3:1 11:6, 10:12, 11;4, 11:8
8
Szymczyk Jan (24 l.)
Polska
1 W 1:3 8:11, 9:11, 11:9, 6:11
9
Mrkvicka Radek (47 l.)
Czechy
1 P 3:0 11:2, 11:1, 11:7
9
Nadolski Łukasz (28 l.)
Polska
1 P 3:2 8:11, 11:4, 11:6, 8:11, 11:9
10
Szymczyk Jan (24 l.)
Polska
1 W 3:2 4:11, 11:6, 7:11, 12:10, 11:7.
10
Tomicki Jarosław (41 l.)
Polska
1 P 0:3 6:11, 5:11, 11:13.
11
Litwiniuk Marcin (31 l.)
Polska
1 P 3:2 11:9,12:14,11:7,7:11,11:9
11
Kozieł Paweł (28 l.)
Polska
1 W 1:3 11:5,9:11,6:11,6:11
12
Wróbel Dariusz (31 l.)
Polska
1 W 0:3 0:11, 0:11, 0:11
12
Zwoliński Mariusz (43 l.)
Polska
1 W 0:3 4:11, 4:11, 6:11
13
Wiśniewski Tomasz (28 l.)
Polska
1 P 3:2 11:9, 9:11, 11:5, 4:11, 11:9
13
Janczewski Grzegorz (35 l.)
Polska
1 P 3:2 14:16, 11:6, 11:5, 7:11, 11:4
14
Kądziela Marek (39 l.)
Polska
1 W 3:0 11:8, 11:6, 12:10
14
Masłowski Jakub (25 l.)
Polska
1 W 3:2 7:11, 12:10, 11:6, 7:11, 11:9
15
Nadolski Łukasz (28 l.)
Polska
1 W 3:1 11:9, 11:7, 7:11, 11:7
15
Mrkvicka Radek (47 l.)
Czechy
1 P 1:3 11:7, 7:11, 5:11, 10:12
16
Misztal Igor (24 l.)
Polska
1 P 2:3 11:9, 12:10, 3:11, 7:11, 9:11
16
Wasylkowski Nestor (29 l.)
Polska
1 P 0:3 5:11, 7:11, 9:11
17
Kusiński Marcin (50 l.)
Polska
1 W 0:3 10:12, 5:11, 9:11
17
Lubaś Sebastian (41 l.)
Polska
1 W 1:3 11:4, 9:11, 7:11, 9:11
18
Zdzienicki Kamil (34 l.)
Polska
1 P 3:0 11-6, 11-7, 11-7
18
Niemiec Krzysztof (30 l.)
Polska
1 P 3:1 11-13, 14-12, 11-9, 11-5

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 W 3:0 12:10, 15:13, 11:9
2 1 P 3:1 11:8, 9:11, 11:5, 14:12
3 1 P 2:3 7:11, 11:9, 11:9, 6:11, 6:11
4 1 W 3:0 11:3, 11:5, 11:7
5 1 W 3:2 8:11, 11:8, 11:8, 8:11, 11:6
6 1 W 0:3 6:11, 8:11, 5:11
7 1 W 3:1 11:6, 5:11, 13:11, 13:11
8 1 P 3:0 11:5, 11:6, 11:8
9 1 W 2:3 11:8, 6:11, 11:5, 8:11, 5:11
10 1 W 3:2 11:8, 11:5, 7:11, 10:12, 11:4.
11 1 W 2:3 8:11,11:8,13:11,3:11,10:12
12 1 W 0:3 3:11, 5:11, 8:11
13 1 W 1:3 8:11, 12:10, 9:11, 9:11
14 1 W 3:1 13:11, 11:6, 8:11, 11:5
15 1 W 3:1 9:11, 11:4, 16:14, 14:12
16 1 P 1:3 11:6, 15:17, 6:11, 7:11
17 1 W 0:3 8:11, 5:11, 9:11
18 1 W 0:3 10-12, 3-11, 12-14